Home > Rubriky a sekce > Bleskovky > Článek
BMW 3 F30: šestá generace trojky na 235 nových fotografiích
17.11.2011 | Petr Miler | Přidat příspěvek
Že už jste dlouho neslyšeli o novém BMW řady 3? Tak to pojďme změnit. Automobilka uvolnila přes 230 nových snímků, na kterých si můžete prohlédnout dvě jeho klíčové verze.
Od chvíle, kdy jsme novou trojku „propírali” naposledy, nakonec neuběhlo až tak mnoho času. To se nám ozval Steph S. s tím, že by na trojce raději viděl jiná přední světla a vy jste mohli hlasovat, jestli jeho názor sdílíte. Nakonec většina z hlasujících vidí raději trojku takovou jaká skutečně je a to je minimálně pro BMW jistě dobrá zpráva.
Tato anketa následovala řadu článků, kdy jsme vám novou řadu 3 F30 přiblížili až do posledního detailu. Už první podrobné představení bylo velmi výmluvné a to jsme jej později doplnili mimo jiné o katalog, tapety a další videa nebo fotky „oholené” verze s halogenovými světly.
Také dnes se budeme věnovat hlavně fotografiím. BMW totiž svou veledůležitou novinku právě v tyto dny představuje světu ve španělské Barceloně a pořídilo tam pořádnou sadu nových snímků. Na místě má především provedení 320d Modern a 328i Sport Line, které budou do budoucna pravděpodobně dvěma nejprodávanějšími variantami (320d hlavně v Evropě, 328i především v USA, ale zřejmě i leckde jinde), nechybí ani pár pohledů na 328i Luxury Line.
Novými informacemi ani při nejlepší vůli sloužit nemůžeme, neboť vše známé jsme vám již řekli. A na to, co zatím nevíme, si ještě budeme muset počkat, neboť vůz se dostane do prodejů až začátkem příštího roku. Snad vám ale 235 nových fotografií čekání na tento moment alespoň trochu zkrátí.
Nové snímky BMW 3 F30 ve verzích Modern, Sport i Luxury Line






















Nové snímky BMW 328i v provedení Sport Line
Nové snímky BMW 320d v provedení Modern Line
Diskuze Přidat příspěvek
Bleskovky
Nejmíň oblíbené Porsche 911 v té správné verzi na Autobahnu ukázalo, že i na něm je co milovat a obdivovat
včeraIlustrace ukazují, jak by nová Škoda Octavia Combi mohla vypadat ještě před jejím zářijovým odhalením
20.8.2025Dosud neznámý sporťák zajel 5 rekordů 5 okruhů během 5 dnů, navíc mezi nimi přejížděl po vlastní ose
19.8.2025
Nejčtenější články
Nový vrcholný Moskvič se konečně začal prodávat. Je větší, silnější a vybavenější než srovnatelná Škoda, stojí ale podstatně míň
23.7.2025Šéf BMW M popsal, jak Euro 7 oklikou zabíjí spalovací motory. Němci ale podle něj mají triky, jak zabránit nejhoršímu
23.7.2025Majitel zpackaného elektrického Volva ukázal světu, jaký šmejd tohle auto je, zasvětil tomu celou webovou stránku
23.7.2025Audi dostává na sociálních sítích „kouř” za své novinky. Dealer chtěl ukázat nový vůz jako lepší a nestačil se divit
23.7.2025Restaurace Tesly otevřela své brány veřejnosti, návštěva bude zážitkem i pro vaši peněženku
23.7.2025
Tiskové zprávy
- Mio MiSentry 12T, tříkanálová autokamera, k níž se připojíte na dálku, pošle vám upozornění a ukládá videa do cloudu
tisková zpráva - MIO uvedlo speciální SD karty pro enormní zátěž v autokamerách
tisková zpráva - Mio MiVue R850T: zrcátková autokamera s 2.5K, antireflexním dotykovým displejem a zadní kamerou
tisková zpráva - Mio MiVue C545: moderní verze 60snímkové autokamery s HDR nočním režimem
tisková zpráva - OMV a Pražská energetika otevřely společně 40. nabíjecí stanici pro elektromobily na odpočívce Mikulášov
tisková zpráva - Mio MiVue C588T: duální autokamera s pozoruhodným natáčením i ve tmě
tisková zpráva