BMW X4 2014: sériová verze se začala odhalovat, už první video ukazuje vše

Malá X6 asi nemá čím překvapit, přesto s ní BMW dělá tajnosti. Světu ji ukáže už za čtyři dny, ženevský autosalon ale mine obloukem.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

BMW X4 2014: sériová verze se začala odhalovat, už první video ukazuje vše

2.3.2014 | Petr Miler | Přidat příspěvek

BMW X4 2014: sériová verze se začala odhalovat, už první video ukazuje vše

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Malá X6 asi nemá čím překvapit, přesto s ní BMW dělá tajnosti. Světu ji ukáže už za čtyři dny, ženevský autosalon ale mine obloukem.

Poslední dny a týdny protíná téměř veškeré naše zpravodajské aktivity jedno společné téma - ženevský autosalon 2014. Zřejmě nejvýznamnější akce podobného druhu na celém světě a dozajista nejvěhlasnější v Evropě přitahuje pozornost automobilek jak bonbón vosu a v našem tradičním speciálu si již nyní můžete přečíst skoro o stovce novinek, které letošní Ženeva odhalí světu. A to ještě ani nezačala. Přesto existují významné automobilové premiéry, které se v době jejího konání uskuteční a se švýcarskou metropolí nebudou mít co do činění.

Jedna z nich se paradoxně odehraje v režii BMW, které svou pozorností směrem k ženevskému autosalonu jinak nešetří. Z bůhvíjakého důvodu mu ale přišlo být jako dobrý nápad uskutečnit odhalení nové X4 mimo Palexpo a přesto mu dát prostor 6. března, tedy v době konání autosalonu, ale až po dnech pro novináře a odbornou veřejnost. Možná se tak snaží zastřít fakt, že novinka vlastně nemá čím překvapit - s technikou do značné míry shodnou s faceliftovanou X3 spojí design, který jsme mohli vidět už na loňském konceptu a jehož produkční podoba těžko bude významně odlišná. Zajímavé přitom je, že ještě nedávno BMW mluvilo o premiéře 14. března - už to bylo zvláštní, nakonec na ni dojde ještě o týden dříve.

Tohle všechno je patrné z prvního upoutávkového videa, které právě na 6. březen láká. Nabízí k němu i několik rozmazaných pohledů na hotové auto, které při troše práce s původním snímkem odhalují to podstatné. Více vám povíme už za pár dnů, nejdříve se ale musíme prokousat ženevským novinkami.

Tip: Projděte si všechny novinky ženevského autosalonu 2014.


BMW X4 2014: sériová verze se začala odhalovat, už první video ukazuje vše - 1 - BMW X4 2014 seriove upoutavka 01BMW X4 2014: sériová verze se začala odhalovat, už první video ukazuje vše - 2 - BMW X4 2014 seriove upoutavka 02BMW X4 2014: sériová verze se začala odhalovat, už první video ukazuje vše - 3 - BMW X4 2014 seriove upoutavka 03
Screeny z přiloženého snímku vám zřejmě poví více než video samo

Zdroj: Bimmertoday

Petr Miler

Diskuze Přidat příspěvek

Všechny články na Autoforum.cz jsou komentáře vyjadřující stanovisko redakce či autora. Vyjma článků označených jako inzerce není obsah sponzorován ani jinak obdobně ovlivněn třetími stranami.