Cristiano Ronaldo ukázal své nové Bugatti. Je hodně decentní, 1 500 koní ale neskryje

Jeden z nejlepších a nejlépe placených fotbalistů světa přidal krátce po F12tdf od Ferrari do své sbírky další klenot. Tentokrát ten nejvíce očekávaný.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Cristiano Ronaldo ukázal své nové Bugatti. Je hodně decentní, 1 500 koní ale neskryje

29.9.2017 | Petr Miler | 31 příspěvků

Cristiano Ronaldo ukázal své nové Bugatti. Je hodně decentní, 1 500 koní ale neskryje

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Jeden z nejlepších a nejlépe placených fotbalistů světa přidal krátce po F12tdf od Ferrari do své sbírky další klenot. Tentokrát ten nejvíce očekávaný.

Když se Cristiano Ronaldo letos v únoru ukázal s Bugatti Chiron na Ehra-Lessien, bylo celkem jasné, že si ho koupil. Protože proč by to jinak dělal. Jistě je to člověk, který nemá problém nechat si zaplatit za spojení své tváře s kde čím, Bugatti ale zrovna není tou značkou, která by se tímto způsobem zviditelňovala. Pravděpodobně tedy jen využila zájmu svého zákazníka (Ronaldo už tehdy měl Bugatti Veyron) a s příslibem třeba jen rychlejšího dodání jej využila ve svých prezentačních materiálech.

Byla to tehdy jen domněnka, teď už je to jistota. Sám Ronaldo se na svém instagramovém profilu pochlubil prvními fotkami a videem právě Chironu, který mu už říká pane. Svědčí o tom jeho slova, registrační značka a... kdybyste se přesto zdráhali věřit, podívejte se na opěrky hlavy. Ve specifikaci vozu zůstal na „fotbalové poměry” velmi decentní, je to šedo-černý stroj nikoli nepodobný tomu, který na začátku roku zkoušel. Bylo by ale naivní si myslet, že takový vůz skryje před okolím svůj potenciál.

Slavný portugalský fotbalista před kamerou ujel jen pár metrů poblíž své rezidence a jen jednou polechtal plyn. Přesto se z útrob jeho Chironu ozvalo něco, co více než napovídá přítomnost ohromného výkonu. Podívejte se na to sami, my jen dodáme, že to je už druhé superauto, které si Cristiano R. tento měsíc pořídil. I tak mu ale při jeho příjmech trocha peněz na rohlíky se salámem nejspíše ještě zbyla...


Cristiano Ronaldo ukázal své nové Bugatti. Je hodně decentní, 1 500 koní ale neskryje - 1 - Bugatti Chiron Cristiano Ronaldo hotove 01Cristiano Ronaldo ukázal své nové Bugatti. Je hodně decentní, 1 500 koní ale neskryje - 2 - Bugatti Chiron Cristiano Ronaldo hotove 02Cristiano Ronaldo ukázal své nové Bugatti. Je hodně decentní, 1 500 koní ale neskryje - 3 - Bugatti Chiron Cristiano Ronaldo hotove 03Cristiano Ronaldo ukázal své nové Bugatti. Je hodně decentní, 1 500 koní ale neskryje - 4 - Bugatti Chiron Cristiano Ronaldo hotove 04Cristiano Ronaldo ukázal své nové Bugatti. Je hodně decentní, 1 500 koní ale neskryje - 5 - Bugatti Chiron Cristiano Ronaldo hotove 05Cristiano Ronaldo ukázal své nové Bugatti. Je hodně decentní, 1 500 koní ale neskryje - 6 - Bugatti Chiron Cristiano Ronaldo hotove 06Cristiano Ronaldo ukázal své nové Bugatti. Je hodně decentní, 1 500 koní ale neskryje - 7 - Bugatti Chiron Cristiano Ronaldo hotove 07Cristiano Ronaldo ukázal své nové Bugatti. Je hodně decentní, 1 500 koní ale neskryje - 8 - Bugatti Chiron Cristiano Ronaldo hotove 08
Toto je Bugatti Chiron Cristiana Ronalda. Na pohled je decentní, zvukovým projevem méně

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

Zdroj: Cristiano Ronaldo@Instagram

Petr Miler

Diskuze 31 příspěvků

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše