Home > Rubriky a sekce > Bleskovky > Článek
Dodge Charger SRT Hellcat se ukázal na videích, chlubí se hlavně svými svaly
15.8.2014 | Marek Bednář | Přidat příspěvek
Dode vypustil do světa promo videa k novém Chargeru SRT Hellcat, a to zhruba půl roku před uvedením do prodeje. Ukazuje na nich novinku i při jízdě po trati.
Teprve včera jsme tu měli oficiální představení větší „pekelné kočky”, tedy nového Dodge Charger SRT Hellcat. Součástí byla skutečně velká galerie oficiálních fotek, na které jsme si mohli nejsilnější a nejrychlejší sériový sedan na světě prohlédnout ze všech stran. Pro dnešek se Dodge vytasil se dvěma videy. Nedělá na nich v podstatě nic jiného, než že ukazuje Hellcat - ze všech stran.
První, kratší video má velmi dobře pasující hudební doprovod od Mötley Crüe a chlubí se, že Charger SRT Hellcat je nejrychlejší a nejsilnější sériový sedan na světě. Dá se očekávat, že Dodge to bude k marketingu využívat do maximální míry a tohle je jedna z dobrých příležitostí. Druhé video se naopak zvukově moc neprojevuje; trochu na něm je slyšet zvuk motoru, ale u jízdy po trati se nemůžeme zbavit dojmu, že k ní byla zvuková stopa přimíchána na počítači a že tak úplně nesedí.
Přesto však obě videa stojí za shlédnutí, pokud jste fanoušky amerických muscle cars či supersedanů obecně. Připomeňme, že Charger SRT Hellcat nabídne 716 koní a 880 Nm na zadních kolech a ve s osmistupňovým automatem zvládne zrychlit na stovku za 3,7 vteřiny, čtvrtmíli ujede za 11 vteřin a maximálka činí 328 km/h. Do prodeje by měl jít v prvním čtvrtletí příštího roku.




Oficiální promo videa zdůrazňují sílu Chargeru SRT Hellcat
Obsáhlá fotosada přišla již se včerejším oficiálním představením tohoto supersedanu
Diskuze Přidat příspěvek
Bleskovky
Expert před summitem NATO varuje ty, kteří se lepí k silnici: Limuzína prezidenta USA vás klidně přejede
před 9 hodinamiŘidič off-roadu Toyoty při honičce zmizel policii vskutku svérázným způsobem, vzal to obchodním centrem
včeraPutin říká, že automobilky Volkswagen a Porsche umírají, podle něj úplně zbytečně
20.6.2025
Nové na MotoForum.cz
Nejčtenější články
Zakladatelé Alpiny prodali Alpinu, aby si založili novou Alpinu nesoucí jejich jméno. Jejich první novinka je zvláštní
25.5.2025Lotus místo konce spalovacích aut přijde s novým osmiválcovým sporťákem, tomu se říká obrat
25.5.2025Elon Musk říká, že Tesle bude šéfovat, dokud neumře, auta značky teď prý kupují místo levičáků pravičáci
25.5.2025Alespoň v něčem je nové BMW M5 dobré: Ceny předchůdce posílá výš a výš, zůstane zřejmě nepřekonaným vrcholem
25.5.2025Dosud neznámá čínská značka poráží doma drahé Němce na hlavu, rychle zastiňuje veškeré prodeje BMW i Mercedesu
25.5.2025
Živá témata na fóru
- Autopojištění - kalkulace 06.23. 15:01 - Vojta1988
- Cyklistické vlákno 06.23. 14:46 - HondaMan
- Nejlepsi silnice v Ceske republice ( + SK) 06.23. 12:41 - M.Z.
- Vačka palivového čerpadla 06.23. 10:31 - xodis
- automat 4x4 "ku stavbe" 06.23. 10:26 - otis5842
- Řidiči, co to mají v ruce... 06.23. 10:12 - Předseda
- Cupra obecně 06.23. 09:41 - Brus
- Sraz AutoForařů na Nurburgring Nordschleife 06.23. 07:50 - Vrooom