Dodge opět zastavil výrobu Viperu, tentokrát prý na čtrnáct dní

Továrna v Connor Avenue opět stojí, Chrysler stopnul výrobu SRT Viper. Chce opět pomoci vyprázdnit sklady, změna jména na Dodge snad prodejům pomůže.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Dodge opět zastavil výrobu Viperu, tentokrát prý na čtrnáct dní

8.7.2014 | Marek Bednář | Přidat příspěvek

Dodge opět zastavil výrobu Viperu, tentokrát prý na čtrnáct dní

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Továrna v Connor Avenue opět stojí, Chrysler stopnul výrobu SRT Viper. Chce opět pomoci vyprázdnit sklady, změna jména na Dodge snad prodejům pomůže.

Člověk nemusel mít za sebou vysokoškolskou matematiku, aby si spočítal, že dvouměsíční pauza ve výrobě SRT Viperu nepomohla prodat na sedm stovek skladových aut, když se v Severní Americe za celý první půlrok prodalo jen 424 kusů. Po přestávce, která trvala od dubna, se výrobní linky znovu rozběhly 23. června.

Činnost továrny v Connor Avenue však neměla dlouhého trvání - po pouhých dvou týdnech, tedy 3. července, se stroje a zaměstnanci znovu zastavili, tentokrát na čtrnáct dní. Další Vipery tedy z fabriky vyjedou nejdříve v pondělí 21. července a závod bude pracovat s nezměněnou intenzitou, přestože tím bude hrozit další hromadění neprodaných vozů na skladě.

Zda odstávka na pouhé dva týdny pomůže dostatečně vyprázdnit sklady, se nám zdá nepravděpodobné, a zlepšení situace je také ve hvězdách, zejména pokud se po přestávce rozběhne výroba v původním rozsahu. Doufejme však, že se Viper z potíží vyhrabe. Změna jména zpátky na Dodge by prodejům mohla trochu pomoci.


Dodge opět zastavil výrobu Viperu, tentokrát prý na čtrnáct dní - 1 - 2014 srt viper gts anodized se 01Dodge opět zastavil výrobu Viperu, tentokrát prý na čtrnáct dní - 2 - 2014 srt viper gts anodized se 02Dodge opět zastavil výrobu Viperu, tentokrát prý na čtrnáct dní - 3 - 2014 srt viper gts anodized se 03Dodge opět zastavil výrobu Viperu, tentokrát prý na čtrnáct dní - 4 - 2014 srt viper gts anodized se 04Dodge opět zastavil výrobu Viperu, tentokrát prý na čtrnáct dní - 5 - 2014 srt viper gts anodized se 05Dodge opět zastavil výrobu Viperu, tentokrát prý na čtrnáct dní - 6 - 2014 srt viper gts anodized se 06Dodge opět zastavil výrobu Viperu, tentokrát prý na čtrnáct dní - 7 - 2014 srt viper gts anodized se 06aDodge opět zastavil výrobu Viperu, tentokrát prý na čtrnáct dní - 8 - 2014 srt viper gts anodized se 07
Dodge opět zastavil výrobu Viperu, tentokrát prý na čtrnáct dní - 9 - SRT Viper Time Attack Anodized Carbon Special Edition 2014 ofiko 04Dodge opět zastavil výrobu Viperu, tentokrát prý na čtrnáct dní - 10 - SRT Viper Time Attack Anodized Carbon Special Edition 2014 ofiko 06Dodge opět zastavil výrobu Viperu, tentokrát prý na čtrnáct dní - 11 - SRT Viper Time Attack Anodized Carbon Special Edition 2014 ofiko 13Dodge opět zastavil výrobu Viperu, tentokrát prý na čtrnáct dní - 12 - SRT Viper Time Attack Anodized Carbon Special Edition 2014 ofiko 21Dodge opět zastavil výrobu Viperu, tentokrát prý na čtrnáct dní - 13 - SRT Viper Time Attack Anodized Carbon Special Edition 2014 ofiko 22Dodge opět zastavil výrobu Viperu, tentokrát prý na čtrnáct dní - 14 - SRT Viper Time Attack Anodized Carbon Special Edition 2014 ofiko 24
Ani speciální edice prodejům SRT Viperu příliš nepomáhají, výroba opět stojí. Na snímcích je SRT Viper GTS Anodized Carbon

Marek Bednář

Diskuze Přidat příspěvek

Živá témata na fóru

zobrazit vše