Ferrari FF odhalilo svůj interiér (první foto)

Nové Ferrari FF je jednou ze žhavých ženevských premiér. Ještě před úplným odhalením automobilka nám ukázala první snímky interiéru tohoto modelu.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Ferrari FF odhalilo svůj interiér (první foto)

1.3.2011 | Petr Miler | Přidat příspěvek

Ferrari FF odhalilo svůj interiér (první foto)

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Nové Ferrari FF je jednou ze žhavých ženevských premiér. Ještě před úplným odhalením automobilka nám ukázala první snímky interiéru tohoto modelu.

O zvláštním modelu FF od italského Ferrari jsme se mohli poprvé dočíst již před několika týdny. Později jsme jej mohli vidět i na dalších fotografiích a před pár dny i poprvé na videu. Jenže ani jednou jsme si nemohli pořádně prohlédnout jeho interiér. Až nyní.

Těsně před ženevskou premiérou poslalo Ferrari tři fotografie ukazující prostor cestujících vpředu, vzadu a také zavazadlový prostor, který má posádka k dispozici. Vnitřek FF je ztvárněn ve stylu posledních novinek automobilky, a tak snad překvapí jen kufrem na těchto obrázích „napráskaným” všemožnými zavazadly.

Interiér na přiložených snímcích je vyveden v černo-béžové kombinaci, samozřejmě s koženým čalouněním, k dispozici ale bude pět dalších barevných variant. Vidíme i poslední provedení volantu Ferrari se zploštělou spodní částí a klasickými ovladači nastavení vozu pro různé režimy jízdy. Pozoruhodné je, že černý prostor nad přihrádkou spolujezdce může být na přání vyplněn LCD displejem, který posádce zobrazí informace o zařazeném rychlostním stupni, otáčkách motoru a aktuální rychlosti. Pokud ale máte poněkud méně tolerantní tchýni, doporučujeme tento prvek neobjednávat.

Bez zajímavosti není ani to, že zadní sedadla jsou sklopná a dovolují posunout standardní objem zavazadlového prostoru (450 litrů) až na rovných 800 litrů. Interiér samozřejmě nabídne i vzadu patřičný komfort, zvláště když si za něj připlatíte. K dispozici bude třeba „surround” audio systém nebo dvojice LCD monitorů v opěrkách hlavy předních cestujících, které zajistí patřičné informační i zábavné funkce.

Samozřejmě, Ferrari FF vám co nevidět představíme i na „živých” fotkách přímo ze Ženevy.


Ferrari FF odhalilo svůj interiér (první foto) - 1 - Ferrari FF interier 01Ferrari FF odhalilo svůj interiér (první foto) - 2 - Ferrari FF interier 02Ferrari FF odhalilo svůj interiér (první foto) - 3 - Ferrari FF interier 03
Nové Ferrari FF poprvé zevnitř

Petr Miler

Diskuze Přidat příspěvek

Autobazar

zobrazit vše