Home > Rubriky a sekce > Bleskovky > Článek
Land Rover Defender Fire & Ice: luxusní výbava i pro ultraklasika
11.6.2009 | David Siegl | Přidat příspěvek
V době, kdy valnou většinu zákazníků zajímá hlavně patřičná porce luxusní výbavy, nezbývá než přizpůsobit nabídku poptávce. Proto Land Rover představil luxusní výbavu pro klasický model Defender.
Jedná se o speciální limitovanou edici Fire & Ice. Ta nabídne pro Defender netradiční prvky výbavy jako například sportovní sedačky Recaro, čalounění z Alcantary či kůže, bohatě proskleno střechu, nová litá kola a modifikaci předních a zadních světel.
Pro verzi Fire je připraveno červené lakování Vesuvius Orange a pro edici Ice je připravena bílá barva Alaska, v obou případech jsou barvy doplněny panely v černé Santorini.
Na evropský, čínský a jihoafrický trh se chystá pouze série 850 kusů. Cena této edice činí 68 400 EUR.










Diskuze Přidat příspěvek
Bleskovky
BMW začalo odhalovat spalovací verzi nové řady 3, takto ržá před kamerou její šestiválec
2.4.2026
Mechanik rozebral ikonický pětiválec Audi z modelu RS3 a ukázal, co s ním provedlo 225 tisíc ujetých km
2.4.2026
Agresivní cyklisté chtěli obsadit most a zastavit dopravu. Policie je chytila do pasti, zatkla je a sebrala jim kola
1.4.2026
Nové na MotoForum.cz
Nejnovější články
Honda zařízla většinu svých chystaných elektromobilů a místo nich nabídne v USA tohle, gratulujeme
před 2 hodinami
Nový šestiválcový diesel Audi odhalil svá tajemství, je jednou z mála věcí, za níž lze teď automobilce zatleskat
včera
Mercedes místo problémů, které má, řeší problém, který neexistuje. Své propadáky tím nespasí
včera
VW faceliftoval jeden z mála svých modelů, jehož pojetí ještě nepodlehlo ideologii a rozmarům moderny
včera
Válka na Středním východě zasadila těžký úder výrobcům luxusních aut, málokdo vnímá, jak moc pro ně tato oblast znamená
včera
Živá témata na fóru
- BMW Divize 04.04. 05:22 - pavproch
- Policejni Passaty, Superby a neoznacena merici vozidla #2 04.03. 16:56 - řidičBOB
- Výběrové RZ - kdo má lepší úlovek? 04.03. 16:49 - pavproch
- S větrem ve vlasech.... 04.03. 16:48 - pavproch
- Řidiči, co to mají v ruce... 04.03. 09:34 - Lachende Bestien
- Fiat a vše kolem nich 04.03. 06:22 - pavproch
- Nový vůz pro 2+2 do 600k CZK 04.03. 04:45 - zelquixs
- VZKAZY 04.03. 00:44 - mattonecz
