Home > Rubriky a sekce > Bleskovky > Článek
Mercedes C 2011: Céčko s faceliftem na nových fotografiích a reklamních videích
8.3.2011 | Petr Miler | Přidat příspěvek
Inovovaný Mercedes třídy C lze sice objednávat již od ledna, teprve nyní jej ale automobilka začíná výrazněji propagovat. Máme pro vás desítky nových snímků a pár reklamních videí.
Od lednového představení faceliftovaného Mercedesu třídy C na autosalonu v Detroitu uběhlo už pěkných pár týdnů. Novinku bylo možné objednávat hned záhy po představení, teprve nyní se ale fyzicky dostává k dealerům, a tak výrobce spustil po Evropě velkou reklamní kampaň na jeho podporu.
Nese se v duchu v duchu hesla „A class ahead”, tedy volně přeloženo „O třídu výš” a soustředí se především na specifické přednosti vozu. Níže může shlédnout tři televizní spoty - první si říká „Souvenir” a zdůrazňuje až patnáctisetlitrový zavazadelník céčkového kombíku, druhý je označen jménem „Rocker” a věnuje se přepracovanému interiéru a jeho audiosoustavě. A konečně třetí se jmenuje „You´re My Type” a jde spíše obecnou prezentaci vozu v bondovském stylu. Zda se některá z reklam v jakékoli podobě objeví i v českých televizích, to zatím nevíme.
Pokud by vás snad podobná videa nezajímala, máme pro vás desítky nových fotografií. Pocházejí z části ze stejného prostředí jako ty zprvu uvolněné, ale jsou opravdu nové. K tomu se více věnují interiéru a některým dalším vzhledovým či výbavovým novinkám třídy C. Podle automobilky dostalo Céčko na dva tisíce vylepšení (tady a támhle a ještě tady - to už známe od dob faceliftu Škody Favorit), a tak je co objevovat.
Jestliže vás faceliftovaný Mercedes C zaujal natolik, že uvažujete o jeho koupi můžete si prostudovat i jeho ceník, který má od března i svou českou podobu. Kompletní ceník sedanu si můžete stáhnout zde (PDF, 1,4 MB), pro kombi je pak ke stažení zde (PDF, 1,2 MB).






















































Mercedes-Benz třídy C s posledním faceliftem na nejnovějších fotkách
Diskuze Přidat příspěvek
Bleskovky
Muž ukradl autobus MHD. Jezdil s ním i s lidmi normálně po městě, dokonce nenechal nastoupit člověka s propadlou „síťovkou”
včera
Číňané zkusili napodobit slavnou reklamu Land Roveru s vlastním off-roadem. Selhali tak, že se teď musí omlouvat celé zemi
14.11.2025
Nadšenec ukázal, co se stane, když autu seberete pružiny a tlumiče. Bláznivého nápadu lituje ještě teď
13.11.2025
Nejnovější články
Němci postavili proti VW Golf jeho elektrického nástupce. ID.3 nápadně nadržovali, přesto prohrál
před 11 hodinami
Tuzexový sen Čechoslováků si můžete koupit dodnes nejetý, stačit vám na něj bude míň korun než kdysi bonů
včera
Nový ambasador Bentley se aspoň věrohodně tváří jako někdo, kdo by auta značky mohl kupovat
včera
Čína se nezapře. Plánuje zákonem omezit akceleraci aut, je to další směšná regulace
včera
Muž ukradl autobus MHD. Jezdil s ním i s lidmi normálně po městě, dokonce nenechal nastoupit člověka s propadlou „síťovkou”
včera
Živá témata na fóru
- Fiat a vše kolem nich 11.16. 19:05 - Zajda
- IT poradna 11.16. 16:56 - pavproch
- Lampárna (stěžovatelna) 11.16. 12:43 - řidičBOB
- Řidiči, co to mají v ruce... 11.15. 12:42 - řidičBOB
- Detektory policejních radarů 11.14. 14:40 - pavproch
- Dříve M135i, nyní ///M2 11.14. 10:17 - Vrooom
- Nejlepsi silnice v Ceske republice ( + SK) 11.13. 14:32 - pavproch
- BMW Divize 11.13. 11:59 - pavproch
