Mercedes SLS AMG Black Series: další fotky černého medvěda (+ video)

Pokud vám při včerejším představení nejrychlejšího Mercedesu dneška s označením Black Series přišla být jeho karoserie málo černá, nyní vám jeho obrázek trochu vylepšíme. Trochu.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Mercedes SLS AMG Black Series: další fotky černého medvěda (+ video)

10.11.2012 | Petr Miler | Přidat příspěvek

Mercedes SLS AMG Black Series: další fotky černého medvěda (+ video)

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Pokud vám při včerejším představení nejrychlejšího Mercedesu dneška s označením Black Series přišla být jeho karoserie málo černá, nyní vám jeho obrázek trochu vylepšíme. Trochu.

Doplněno 14:00: Přidali jsme i video, ve kterém exhibuje stejně zbarvený vůz jako na nových snímcích. SLS AMG Black Series si tak můžete prohlédnout i v akci.

Je to zajímavé, ale pro prezentaci málokterého nového modelu AMG ze série Black si Mercedes vybral vůz oděný do černého hávu. Už i to se sice stalo, většinou ale dostaly přednost mnohem veselejší barvičky - u předchozího C63 AMG Black Series to byla červená, u nejnovějšího díla jménem SLS AMG Black Series to byla žlutá.

Možná si Mercedes sám řekl, že žlutá je trochu moc, a tak krom zprvu uvolněných studiových fotek přidal do placu i sadu snímků jinak vyvedeného provedení. Ani to sice není černé, jeho lak má dokonce přesně opačnou barvu - bílou - přesto vypadá o poznání černěji. Doplňky karoserie, které jsou černé bez ohledu na volbu lakování zbytku, jsou tak lépe vidět.

A nejde jen o to, na rozdíl od prvotních „studiovek” se jedná o mnohem realističtější záběry zpod širého nebe a auto na nich vypadá o poznání zajímavěji. Tak se těmi dvanácti fotonovinkami pokochejte, nic více pro dnešek dodat nemůžeme. Pokud vás zajímají technické podrobnosti, nahlédněte do včerejšího představení.


Mercedes SLS AMG Black Series: další fotky černého medvěda (+ video) - 1 - Mercedes SLS AMG Black Series dalsi 01Mercedes SLS AMG Black Series: další fotky černého medvěda (+ video) - 2 - Mercedes SLS AMG Black Series dalsi 02Mercedes SLS AMG Black Series: další fotky černého medvěda (+ video) - 3 - Mercedes SLS AMG Black Series dalsi 03Mercedes SLS AMG Black Series: další fotky černého medvěda (+ video) - 4 - Mercedes SLS AMG Black Series dalsi 04Mercedes SLS AMG Black Series: další fotky černého medvěda (+ video) - 5 - Mercedes SLS AMG Black Series dalsi 05Mercedes SLS AMG Black Series: další fotky černého medvěda (+ video) - 6 - Mercedes SLS AMG Black Series dalsi 06Mercedes SLS AMG Black Series: další fotky černého medvěda (+ video) - 7 - Mercedes SLS AMG Black Series dalsi 07Mercedes SLS AMG Black Series: další fotky černého medvěda (+ video) - 8 - Mercedes SLS AMG Black Series dalsi 08Mercedes SLS AMG Black Series: další fotky černého medvěda (+ video) - 9 - Mercedes SLS AMG Black Series dalsi 09Mercedes SLS AMG Black Series: další fotky černého medvěda (+ video) - 10 - Mercedes SLS AMG Black Series dalsi 10Mercedes SLS AMG Black Series: další fotky černého medvěda (+ video) - 11 - Mercedes SLS AMG Black Series dalsi 11Mercedes SLS AMG Black Series: další fotky černého medvěda (+ video) - 12 - Mercedes SLS AMG Black Series dalsi 12
Ani napodruhé není SLS AMG Black Series skutečně „black”, jakémsi monochromatickém barevném uspořádání se ale ryzí černotě alespoň přibližuje...

Petr Miler

Diskuze Přidat příspěvek