Někdo vytáhl na okruh šílené Rambo Lambo, zastínil všechny supersporty (video)

Chcete-li upoutat pozornost na srazu supersportů, LaFerrari nestačí. Chce to něco opravdu unikátního. Třeba nejšílenější Lamborghini, LM002.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Někdo vytáhl na okruh šílené Rambo Lambo, zastínil všechny supersporty (video)

2.6.2017 | Marek Bednář | 6 příspěvků

Někdo vytáhl na okruh šílené Rambo Lambo, zastínil všechny supersporty (video)

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Chcete-li upoutat pozornost na srazu supersportů, LaFerrari nestačí. Chce to něco opravdu unikátního. Třeba nejšílenější Lamborghini, LM002.

Představte si, že máte jet na setkání supersportů na okruhu a že tam chcete opravdu vyčnívat z davu. Lamborghini Gallardo ani Ferrari 458 Italia to nesvede, těch tam bude asi docela dost. Jste v Nizozemsku, takže tu budou i auta jako LaFerrari nebo Bugatti. A pak dostanete nápad - co takhle vzít nejšílenějšího Lamborghini dějin, LM002? Lambo to je, dvanáctiválec má, tak co.

Takhle možná přemýšlel nizozemský majitel červeného kousku, který vidíme na videu níže. Jezdí po okruhu mezi Aventadory, LaFerrari, Huracány, Gallardy, F430 a podobnými stroji, které by člověk na okruhu čekal. Oproti LM002, kterého se vyrobilo jen asi 300 kusů, jsou to však tuctovky - i LaFerrari bylo vyrobeno 500 kusů.

„Rambo Lambo” je však svým způsobem také sporťák, do terénu. Ne že by dokázalo jezdit nějak rychle, stovka za 8,5 vteřiny je dnes šnečí tempo, ale zvládne projet skoro kdekoliv. Rozhodně se neomezí na udusanou štěrkovou cestu, jako stájoví kolegové, takže pokud na okruhu bylo pár míst, kde to šlo vzít rychleji kačírkem... No podívejte se na to sami.


Někdo vytáhl na okruh šílené Rambo Lambo, zastínil všechny supersporty (video) - 1 - Lamborghini LM002 okruh lepsi 01Někdo vytáhl na okruh šílené Rambo Lambo, zastínil všechny supersporty (video) - 2 - Lamborghini LM002 okruh lepsi 02Někdo vytáhl na okruh šílené Rambo Lambo, zastínil všechny supersporty (video) - 3 - Lamborghini LM002 okruh lepsi 03Někdo vytáhl na okruh šílené Rambo Lambo, zastínil všechny supersporty (video) - 4 - Lamborghini LM002 okruh lepsi 04Někdo vytáhl na okruh šílené Rambo Lambo, zastínil všechny supersporty (video) - 5 - Lamborghini LM002 okruh lepsi 05Někdo vytáhl na okruh šílené Rambo Lambo, zastínil všechny supersporty (video) - 6 - Lamborghini LM002 okruh lepsi 06Někdo vytáhl na okruh šílené Rambo Lambo, zastínil všechny supersporty (video) - 7 - Lamborghini LM002 okruh lepsi 07Někdo vytáhl na okruh šílené Rambo Lambo, zastínil všechny supersporty (video) - 8 - Lamborghini LM002 okruh lepsi 08Někdo vytáhl na okruh šílené Rambo Lambo, zastínil všechny supersporty (video) - 9 - Lamborghini LM002 okruh lepsi 09
Chcete upoutat pozornost i mezi nejlepšími supersporty? Tohle je cesta

Zdroj: StatesideSupercars@YouTube

Marek Bednář

Diskuze 6 příspěvků

Všechny články na Autoforum.cz jsou komentáře vyjadřující stanovisko redakce či autora. Vyjma článků označených jako inzerce není obsah sponzorován ani jinak obdobně ovlivněn třetími stranami.