Home > Rubriky a sekce > Bleskovky > Článek
Nová Lancia Ypsilon: styl a luxus v malém na prvních videích
7.3.2011 | Petr Miler | Přidat příspěvek
Italové se dosud s prezentací nového Ypsilonu drželi zkrátka, když uvolnili jen pár jeho oficiálních fotografií. Nyní se polepšili a pustili do světa hned dvojici videí. Tady jsou.
Lancia odhalila novou generaci Ypsilonu již v únoru a právě teď ji vystavuje v Ženevě, odkud jsme vám přinesli i její živé fotografie. Pokud vám dosavadní přísun informací a dalších materiálů nestačil, máme pro vás ještě dvě videa, která automobilka po švýcarské premiéře uvolnila.
Ta se nás snaží přesvědčit, že i nový Ypsilon je obrazem stylu a luxusu v malém balení. Na rozdíl od jeho předchůdce, který byl vnímán jako vyloženě dámské auto, by si ten nový měl navíc rozumět i s muži.
Vyplývá to alespoň z prvního, umělecky pojatého videa nazvaného „Svět módy”, kde je vůz zachycen s mnoha mladými páry (i trojicemi...) v různých životních situacích s Ypsilonem po boku. Druhý snímek se jménem „Esence luxusu” je pak už přece jen klasičtějšího ražení a snaží se nám v prvé řadě přiblížit vůz zvenčí i zevnitř. Zaměřuje se přitom na novátorská sedadla a také možnost pořídit si vůz ve dvoubarevném provedení, která byla k dispozici i u jeho dosavadní generace.
Další detaily o novém Ypsilonu najdete v již odkazovaném představení.
Diskuze Přidat příspěvek
Bleskovky
Číňané po zkopírování Bugatti a Rolls-Royce měli obšlehnout také Bentley, nedivili bychom se už ničemu
včeraVtipálci ukázali riziko aut řízených nikým, desítky robotických taxíků zcela zablokovaly provoz a netušily, která bije
18.10.2025Nový Mercedes třídy S by s designem posledního konceptu vypadal docela „cool”, designér ho nakreslil
16.10.2025
Nejnovější články
Dnes už zapomenutá francouzská silniční stíhačka se dá koupit ve stavu nového auta, majitel z ní udělal muzejní kus
včeraZkušený mechanik chtěl opravit nabourané Bugatti, ceny náhradních dílů mu vyrazily dech
včeraReálný zájem o elektrická auta v půjčovnách je téměř nulový, ani Nizozemci je prakticky vůbec nechtějí
včeraK mání je auto, které osobně zdevastoval „Mr. Bean”. Pak ho nechal opravit, přesto jej prodává s dírou
včeraNa nových Hummerech si dealeři chtěli mastit kapsy, teď je nedokážou prodat ani se slevami 900 tisíc Kč
včera
Živá témata na fóru
- BMW nebo AUDI - ojetý sporťák se zajímavou výbavou 10.21. 05:12 - HondaMan
- Policejní kontroly a měření 10.20. 23:34 - abgx1
- Zimní/letní? Už máte přezuto? 10.20. 16:41 - pavproch
- IT poradna 10.19. 18:05 - pavproch
- Výběrové RZ - kdo má lepší úlovek? 10.19. 13:12 - pavproch
- Rychlodotazy 10.19. 10:59 - řidičBOB
- BMW Divize 10.18. 10:35 - pavproch
- Porsche - vse o sportovnich modelech 10.16. 15:38 - Vrooom