Policista chtěl pokutovat auto za špatné parkování, pak ale zjistil, za čím stojí

Stání ve druhé řadě s očividně nepoužívaným autem volá po řešení, to by ale muselo jít opravdu o auto. Tento „stroj” zmizí sám s prvními paprsky slunce.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Policista chtěl pokutovat auto za špatné parkování, pak ale zjistil, za čím stojí

12.3.2019 | Mirek Mazal

Policista chtěl pokutovat auto za špatné parkování, pak ale zjistil, za čím stojí

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Stání ve druhé řadě s očividně nepoužívaným autem volá po řešení, to by ale muselo jít opravdu o auto. Tento „stroj” zmizí sám s prvními paprsky slunce.

Nebraská policie předevčírem prověřovala hlášení o nevhodně zaparkovaném automobilu. Na místo dorazil seržant Downing, který chtěl po oznámení překážky v jízdním pruhu zastoupit spravedlnost, místo skutečného auta ale narazil na dílo občanů se smyslem pro humor.

V centrální části USA je pořád tuhá zima, a tak nepřekvapí ani kvanta sněhu kolem silnic. Právě ta posloužila lidem, aby se výjimečně pobavili na účet bezpečnostních sborů, neboť z onoho sněhu postupně „vytesali” falešný Ford Mustang. Na silnici tedy žádný skutečný vůz nestál.

Jak je vidět i okem služební kamery, na cestě ležela jen kopa sněhu vymodelovaná do tvarů americké automobilové ikony. Kopie vozu vypadá z dálky věrohodně, dokonce na předním skle leží žlutý lístek snad jako připomínka vzkazu sousedů o nesprávném zabírání prostranství. Co bylo napsáno na papírku, nevíme, možná podpis autora povedeného díla.

Původním záměrem policisty bylo další podobný lístek přidat, nakonec ale musel jen s udivením konstatovat, že v Nebrasce lidé staví sněhuláky ve tvaru aut. Všechna čest zasahujícímu seržantovi, že neměl problém zveřejnit, jak se nechal napálit. Konat zkrátka nebylo jak, pokud by tedy nechtěl onoho „sněhuláka” nechat zbořit - tento problém vydrží jen do prvních paprsků ostřejšího slunce i bez pokuty za špatné parkování...


Policista chtěl pokutovat auto za špatné parkování, pak ale zjistil, za čím stojí - 1 - Ford Mustang ze snehu 01Policista chtěl pokutovat auto za špatné parkování, pak ale zjistil, za čím stojí - 2 - Ford Mustang ze snehu 02Policista chtěl pokutovat auto za špatné parkování, pak ale zjistil, za čím stojí - 3 - Ford Mustang ze snehu 03Policista chtěl pokutovat auto za špatné parkování, pak ale zjistil, za čím stojí - 4 - Ford Mustang ze snehu 04Policista chtěl pokutovat auto za špatné parkování, pak ale zjistil, za čím stojí - 5 - Ford Mustang ze snehu 05Policista chtěl pokutovat auto za špatné parkování, pak ale zjistil, za čím stojí - 6 - Ford Mustang ze snehu 06Policista chtěl pokutovat auto za špatné parkování, pak ale zjistil, za čím stojí - 7 - Ford Mustang ze snehu 07Policista chtěl pokutovat auto za špatné parkování, pak ale zjistil, za čím stojí - 8 - Ford Mustang ze snehu 08Policista chtěl pokutovat auto za špatné parkování, pak ale zjistil, za čím stojí - 9 - Ford Mustang ze snehu 09
Sněhová socha v podobě auta pobavila, policie neměla koho pokutovat za špatné parkování

Zdroj: NEStatePatrol@Twitter

Mirek Mazal

Všechny články na Autoforum.cz jsou komentáře vyjadřující stanovisko redakce či autora. Vyjma článků označených jako inzerce není obsah sponzorován ani jinak obdobně ovlivněn třetími stranami.