Řidič Dacie ukázal světu, jak rozhodně nepředjíždět na okresce

Aspirant na okamžitý zákaz řízení vám skoro v přímém přenosu předvede, jak se nikdy nechovat za volantem. Tohle skončilo dobře jen s velkým štěstím.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Řidič Dacie ukázal světu, jak rozhodně nepředjíždět na okresce

14.5.2018 | Mirek Mazal | 24 příspěvků

Řidič Dacie ukázal světu, jak rozhodně nepředjíždět na okresce

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Aspirant na okamžitý zákaz řízení vám skoro v přímém přenosu předvede, jak se nikdy nechovat za volantem. Tohle skončilo dobře jen s velkým štěstím.

První generace Dacie Logan nepatří mezi nejrychlejší a nejbezpečnější automobily na trhu, přesto se řidič jedné z nich zachoval, jako by měl vůz popírající platnost fyzikálních zákonů. Neznámý Rumun neohroženě předjížděl na okresní silnici, div nesrazil všechny okolo. A jeho riskantní manévr natočila kamera jednoho z předjížděných aut.

V koloně jedoucích vozů se zezadu vyřítí bílý Logan s polepem lékařské kliniky. Nebere ohled na auta okolo a začne předjíždět prostředkem silnice, kde si s pomocí ostatních vytvoří třetí jízdní pruh. A v předjíždění pokračuje i ve chvíli, kdy se vrhá přímo mezi dva míjející se vozy.

Zpomalené záběry ukazují na centimetrovou hranici mezi hromadnou havárii a čistým průjezdem. Majitel Volkswagenu Polo černé barvy jedoucí v témže směru byl nejblíže neštěstí, ale podařilo se mu využít místo u pravého okraje vozovky. Kdyby si kdokoli z ostatních bezohledného řidiče v Dacii nevšiml včas, mohli sepisovat škody na majetku, v lepším případě.

Pochopitelně, silnice je dost široká na to, aby se dalo předjíždět i tak, že vám ostatní řidiči uhnou ke kraji, musí to ale udělat dobrovolně, něco takového si nelze vynucovat. Člověk v Loganu se tak choval zcela bezohledně, když se o něco takového snažil. Světu ukázal jen to, jak na okresce rozhodně nepředjíždět - tento styl je pouze koledováním si o pořádný malér...


Řidič Dacie ukázal světu, jak rozhodně nepředjíždět na okresce - 1 - Dacia Logan ukazuje jak nepredjizdet 01Řidič Dacie ukázal světu, jak rozhodně nepředjíždět na okresce - 2 - Dacia Logan ukazuje jak nepredjizdet 02Řidič Dacie ukázal světu, jak rozhodně nepředjíždět na okresce - 3 - Dacia Logan ukazuje jak nepredjizdet 03Řidič Dacie ukázal světu, jak rozhodně nepředjíždět na okresce - 4 - Dacia Logan ukazuje jak nepredjizdet 04Řidič Dacie ukázal světu, jak rozhodně nepředjíždět na okresce - 5 - Dacia Logan ukazuje jak nepredjizdet 05Řidič Dacie ukázal světu, jak rozhodně nepředjíždět na okresce - 6 - Dacia Logan ukazuje jak nepredjizdet 06Řidič Dacie ukázal světu, jak rozhodně nepředjíždět na okresce - 7 - Dacia Logan ukazuje jak nepredjizdet 07Řidič Dacie ukázal světu, jak rozhodně nepředjíždět na okresce - 8 - Dacia Logan ukazuje jak nepredjizdet 08
Šíleného řidiče v Loganu od předjíždění neodradila ani plno aut v obou směrech. Takové chování na silnice nepatří

Zdroj: RoadCams@Youtube

Mirek Mazal

Diskuze 24 příspěvků

Živá témata na fóru

zobrazit vše