Řidič i se spolujezdkyní si spletli zaparkovanou Teslu se svým Hyundai

Člověk by řekl, ze tahle auta mají společného asi tolik, že obě používají čtyři kola a volant. Jak ale vidno, splést si je lze, toto nebylo hrané.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Řidič i se spolujezdkyní si spletli zaparkovanou Teslu se svým Hyundai

19.9.2019 | Mirek Mazal

Řidič i se spolujezdkyní si spletli zaparkovanou Teslu se svým Hyundai

/

Člověk by řekl, ze tahle auta mají společného asi tolik, že obě používají čtyři kola a volant. Jak ale vidno, splést si je lze, toto nebylo hrané.

Fanoušci Tesly se chytnou za hlavu, ale mladý americký pár jezdící Hyundai se skutečně začal dobývat do Modelu 3, který parkoval ob jedno místo na parkovišti vedle jejich vozu, jako do toho svého. Muž v emotivním rozhovoru se ženou asi zapomněl věnovat pozornost rozdílům mezi americkým elektromobilem a korejským konvenčním sedanem, proto s nachystanými klíči v ruce zamířil ke dveřím řidiče.

Zašmátral po vystouplé klice a až poté si uvědomil úsměvnou realitu. Nakonec, Tesla ani žádnou takovou kliku nemá. Na druhé straně elektromobilu se podobným způsobem domáhala otevření jeho partnerka či zkrátka spolujezdkyně. Na vztahu dvou aktérů nyní nesejde, zásadní jsou natočené záběry pomatené dvojice.

Tesla byla vybavena střežícím režimem Sentry a boční kamery zaznamenaly nedobrovolnou záměnu přesně tak, jak se v onen komický moment stala. Řidič byl paradoxně o něco zmatenější, dokonce se opakovaně ujistil, že své Hyundai odemkl. Ale zatímco vedle blikaly směrovky centrálního zamykání asijského automobilu, mnohem dražší a zamčený elektrický stroj natáčel nechtěnou léčku.

Příznivci a odpůrci Tesly se nyní přou, zda je možná dva obecně zcela odlišné vozy zaměnit jen kvůli stejné barvě, neboť jde o automobily zcela jiné třídy, a to i té cenové. Pohledy jednotlivých táborů asi tušíte - odpůrci Tesly to berou jako zhodnocení skutečné úrovně Modelu 3, který v bílé barvě opravdu moc hodnotně nepůsobí. Příznivci se pak nevybíravě vyjadřují o pomýleném párečku, který podle nich musí být mentálně slabší, aby dva tak diametrálně odlišné vozy nerozeznal.


Řidič i se spolujezdkyní si spletli zaparkovanou Teslu se svým Hyundai - 1 - Zamena Hyundai a Tesly Model 3 foto 01Řidič i se spolujezdkyní si spletli zaparkovanou Teslu se svým Hyundai - 2 - Zamena Hyundai a Tesly Model 3 foto 02Řidič i se spolujezdkyní si spletli zaparkovanou Teslu se svým Hyundai - 3 - Zamena Hyundai a Tesly Model 3 foto 03Řidič i se spolujezdkyní si spletli zaparkovanou Teslu se svým Hyundai - 4 - Zamena Hyundai a Tesly Model 3 foto 04Řidič i se spolujezdkyní si spletli zaparkovanou Teslu se svým Hyundai - 5 - Zamena Hyundai a Tesly Model 3 foto 05Řidič i se spolujezdkyní si spletli zaparkovanou Teslu se svým Hyundai - 6 - Zamena Hyundai a Tesly Model 3 foto 06Řidič i se spolujezdkyní si spletli zaparkovanou Teslu se svým Hyundai - 7 - Zamena Hyundai a Tesly Model 3 foto 07Řidič i se spolujezdkyní si spletli zaparkovanou Teslu se svým Hyundai - 8 - Zamena Hyundai a Tesly Model 3 foto 08Řidič i se spolujezdkyní si spletli zaparkovanou Teslu se svým Hyundai - 9 - Zamena Hyundai a Tesly Model 3 foto 09Řidič i se spolujezdkyní si spletli zaparkovanou Teslu se svým Hyundai - 10 - Zamena Hyundai a Tesly Model 3 foto 10
Tesla Model 3 v bíle barvě nepůsobí moc jako prémiový produkt, ale že by si jo šlo splést s Hyundai?

That moment you mistake a Model 3 for your Hyundai from r/teslamotors

Zdroj: Reddit

Mirek Mazal

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše