Škoda Roomster Magic: akční model nyní ještě výhodněji

Škoda Roomster v akčních provedeních Magic Easy a Magic Style je nyní k mání od 239 900 Kč. K dispozici jsou i akční pakety Plus a Magic s nadstandardní výbavou v hodnotě až 68 000 Kč za citelně zvýhodněné ceny.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Škoda Roomster Magic: akční model nyní ještě výhodněji

2.7.2011 | Petr Miler | Přidat příspěvek

Škoda Roomster Magic: akční model nyní ještě výhodněji

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Škoda Roomster v akčních provedeních Magic Easy a Magic Style je nyní k mání od 239 900 Kč. K dispozici jsou i akční pakety Plus a Magic s nadstandardní výbavou v hodnotě až 68 000 Kč za citelně zvýhodněné ceny.

Škoda prodává svůj Roomster zase o něco výhodněji. Na jaře představený akční model Roomster Magic je nově nabízen s cenou od 239 900 Kč a přináší úsporu až 35 000 Kč oproti běžným cenám. Nyní je navíc možné dokoupit akční pakety Plus a Magic, které lze pořídit odděleně, nebo oba zároveň a za méně než třetinovou cenu získat nadstandardní výbavu v hodnotě 68 tisíc Kč. Jejich obsah se liší v závislosti na jednotlivých provedeních - Magic Easy a Magic Style - která vycházejí z odlišné základní výbavy. Pojďme si přiblížit jeden po druhém.

Akční model Roomster Magic Easy

Akční cena Roomsteru Magic ve výbavovém stupni Easy s benzínovým motorem 1,2 HTP o výkonu 51 kW a pětistupňovou manuální převodovkou začíná na 239 900 Kč. Za tuto částku získáte mj. dvojice předních a bočních airbagů, protiblokovací brzdový systém (ABS) včetně regulace točivého momentu při brždění motorem (MSR) a mechanický brzdový asistent. Dále pak posilovač řízení, přípravu pro autorádio a funkci denního svícení.

Při pořízení akčního paketu Plus za cenu 10 000 Kč čítá výbava další prvky, zejména pak klimatizaci s mechanickou regulací, centrální zamykání a elektricky ovládaná okna vpředu v hodnotě přesahující částku 47 000 Kč. Výbavu vozu je možné dále rozšířit o akční paket Magic rovněž za cenu 10 000 Kč. Paket Magic obsahuje: přední mlhové světlomety, centrální zamykání s dálkovým ovládáním a autorádio Blues s možností přehrávání CD a MP3.

V modelovém případě vozu Roomster Magic II 1,2 HTP 51 kW ve výbavovém stupni Easy s kombinací obou paketů (Plus a Magic) zaplatíte 259 900 Kč, získáte jednorázovou cenovou úsporu ve výši 30 000 Kč a mimořádnou výbavu vozu v celkové hodnotě více než 66 000 Kč.

Akční model Roomster Magic Style

Nabídka modelu Roomster Magic Style je oproti výbavové verzi Easy ještě bohatší. Při jejím pořízení lze dosáhnout jednorázové slevy až 35 000 Kč. Navíc kombinací paketů Plus a Magic je možné získat prvky mimořádné výbavy v hodnotě více než 68 000 Kč v prvním případě opět za cenu 10 000 Kč, v druhém pak za 15 000 Kč.

Základní cena akčního modelu Roomster Magic Style s motorem 1,2 HTP o výkonu 51 kW a pětistupňovou manuální převodovkou začíná na 264 900 Kč. Již v základu vůz nabídne mj. klimatizaci s mechanickou regulací, centrální zamykání s dálkovým ovládáním, el. nastavitelná a vyhřívaná vnější zpětná zrcátka, projektorové světlomety spolu s předními mlhovými světlomety s funkcí denního svícení a ochranné boční lišty.

Za příplatek 10 000 Kč získáte akční paket Plus. Složení paketu Plus v případě výbavového stupně Style obsahuje autorádio Swing s možností přehrávání CD a MP3, 15" kola z lehké slitiny v designu Line, vyšší stupeň tónování zadních oken Sunset, parkovací senzory vzadu a síťový program. Celková hodnota Paketu Plus činí 35 000,- Kč. Výbavu vozu je možné dále rozšířit o paket Magic pro verzi Style. Ta zahrnuje elektronický stabilizační systém ESP, kontrolu tlaku v pneumatikách, kůží potaženou hlavici řadicí páku, ruční brzdu a multifunkční volant s možností přímého ovládání autorádia. Dále pak vyhřívané sedačky vpředu a loketní opěrku. Výbavu paketu Magic pro verzi Style, v celkové hodnotě 33 000 Kč, lze zakoupit za zvýhodněnou cenu 15 000 Kč.

Škoda dodává, že v případě akční nabídky Magic jsou zájemcům ihned k dispozici motory 1,2 HTP, 1,4 MPI a 1,2 TSI, další motorizace je zřejmě nutné objednat s delší dobou dodání. Bez zajímavosti není ani to, že v uplynulých měsících si Roomster s akčním paketem Magic pořídilo takřka 40 % ze všech zákazníků tohoto modelu.

Více informací o akční nabídce modelové řady Roomster se zvýhodněním Magic poskytnou všichni obchodníci Škoda v České republice.

Tip: Přečtěte si náš test faceliftované Škody Roomster s motorem 1,2 TSI.


Škoda Roomster Magic: akční model nyní ještě výhodněji - 1 - skoda_roomster_test_2010_03Škoda Roomster Magic: akční model nyní ještě výhodněji - 2 - skoda_roomster_test_2010_02Škoda Roomster Magic: akční model nyní ještě výhodněji - 3 - skoda_roomster_test_2010_01Škoda Roomster Magic: akční model nyní ještě výhodněji - 4 - skoda_roomster_test_2010_07Škoda Roomster Magic: akční model nyní ještě výhodněji - 5 - skoda_roomster_test_2010_08Škoda Roomster Magic: akční model nyní ještě výhodněji - 6 - skoda_roomster_test_2010_09
Faceliftovaný Roomster v našem testu

Petr Miler

Diskuze Přidat příspěvek

Všechny články na Autoforum.cz jsou komentáře vyjadřující stanovisko redakce či autora. Vyjma článků označených jako inzerce není obsah sponzorován ani jinak obdobně ovlivněn třetími stranami.