Home > Rubriky a sekce > Bleskovky > Článek
TAG Heuer Senna Collection je edice hodinek uctívající slavného pilota
19.5.2015 | Marek Bednář | Přidat příspěvek
Čtvery hodinky ve speciální edici mají např. řemínek v podobě pneumatiky nebo ciferník s barvami brazilské vlajky. Nízkou cenu neočekávejte.
Švýcarská hodinářská firma TAG Heuer kromě toho, že patří k mistrům svého oboru, také často nechává různé celebrity propagovat své výrobky. K nejznámějším lidem, kteří hodinky této značky nosili, bezpochyby patří Ayrton Senna. Ten již víc než 20 let bohužel není mezi námi, ale značka TAG Heuer existuje stále.
Firma se rozhodla partnerství se závodní stájí McLaren a památku Ayrtona Senny oslavit speciální edicí hodinek, zvanou Senna Collection. Nikoliv nečekaně to jsou hodinky s chronografy, které se nějak váží k Ayrtonu Sennovi - a to nejen stylizovaným S a nápisy Senna. Verze Formula 1 s černým ciferníkem má detaily ve žluté a zelené barvě jako brazilská vlajka.
Také jedna z verzí Carrera Calibre 16 má gumový řemínek, který víc než připomíná vzorek pneumatiky. Druhy jsou celkem čtyři, každý je trochu jiný, ale všechny mají chronografy a slavná S Ayrtona Senny. A na zadní straně je označení speciální edice. Ceník není známý, ale dá se očekávat, že tyhle hodinky nebudou ani zdaleka zadarmo.





Ayrton Senna nosil a propagoval hodinky TAG Heuer a i této spolupráci je věnovaná nová speciální edice Senna Collection
Diskuze Přidat příspěvek
Bleskovky
Řidič si zkoušel hrát na Jamese Bonda trikem se značkou, místo potlesku sklidil pokutu, trestné body a nominaci v anketě Fušer roku
včera
Číňané hodili na své nové auto vzrostlý strom a zkusili s ním dál jezdit. Podívejte se, jak dopadli
7.12.2025
Unikl celý katalog laků pro nové BMW řady 3, je to pozoruhodná směsice klasických hitů i moderních výstřelků
5.12.2025
Nejnovější články
Data z Evropy konečně ukazují, jaká auta si tu první majitelé nechávají nejdéle. A kterých se co nejrychleji zbavují
před 9 hodinami
Systém na výrobu elektřiny přímo „ze silnice” s pomocí brzdících kamionů je žhavý kandidát na cenu Leštěný prd roku
před 11 hodinami
Řidič si zkoušel hrát na Jamese Bonda trikem se značkou, místo potlesku sklidil pokutu, trestné body a nominaci v anketě Fušer roku
včera
Hamiltonův snový projekt vlastního supersportu s V12 a manuálem byl prý zrušen, neskončí i samotný pilot?
včera
Už se provalilo, že první elektrický Rolls-Royce je propadák, ne hit. Prodeje i ceny dál padají, slevy jsou do milionů
včera
Tiskové zprávy
- Mio MiSentry 12T, tříkanálová autokamera, k níž se připojíte na dálku, pošle vám upozornění a ukládá videa do cloudu
tisková zpráva - MIO uvedlo speciální SD karty pro enormní zátěž v autokamerách
tisková zpráva - Mio MiVue R850T: zrcátková autokamera s 2.5K, antireflexním dotykovým displejem a zadní kamerou
tisková zpráva - Mio MiVue C545: moderní verze 60snímkové autokamery s HDR nočním režimem
tisková zpráva - OMV a Pražská energetika otevřely společně 40. nabíjecí stanici pro elektromobily na odpočívce Mikulášov
tisková zpráva - Mio MiVue C588T: duální autokamera s pozoruhodným natáčením i ve tmě
tisková zpráva
