Youtube truchlí, nejslavnější past na řidiče na internetu se po 200 nehodách změní

Až stovky nehod natočených bezpečnostní kamerou poblíž přiměly úřady jednat. Racionálně uvažující člověk zaplesá, Youtube ale přijde o jedny z velmi oblíbených sestřihů.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Youtube truchlí, nejslavnější past na řidiče na internetu se po 200 nehodách změní

22.10.2019 | Mirek Mazal

Youtube truchlí, nejslavnější past na řidiče na internetu se po 200 nehodách změní

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Až stovky nehod natočených bezpečnostní kamerou poblíž přiměly úřady jednat. Racionálně uvažující člověk zaplesá, Youtube ale přijde o jedny z velmi oblíbených sestřihů.

Americké úřady zklamaly fanoušky videí natáčených z prostoru u nízkého mostu v Durhamu. Železniční viadukt dlouhé roky překlenoval [[0000033838 pod ním vedoucí silnici] tak nízko, že spodní hranou připravil stovky rozjetých kamionů o střechu tahače či návěsu.

Místo postupně začaly natáčet kamery, které se staly zdrojem mnoha bolestivých záběrů. Specializované kanály na Youtube soustředily na jednom místě ty nejzajímavější havárie a staly se velmi oblíbenými. Sledované kanály ale brzy přijdou o zdroj dalších videí.

Vedení Durhamu konečně odhlasovalo rekonstrukci dopravního křížení s plánem zvýšit most (a nebo snížit podjezd) o několik centimetrů tak, aby místem projely i ty nejvyšší běžné kamiony. Most zvaný „11 Foot 8 Bridge” právě podle své výšky (u nás 3,56 metru) se má po dokončení prací ocitnou o více jak 20 centimetrů výše nad povrchem silnice.

Opatření zaskočilo komunitu diváků s abstinenčními příznaky po dalších virálních videích spojeným s odklízením trosek skalpovaných souprav. Za deset let bylo zaznamenáno přes 200 incidentů se stejnou tématikou a cizí neštěstí si našlo nemalou základnu pravidelných sledujících. My z pozice lidí, kteří se neukájejí pohledem na cizí neštěstí, můžeme říci, že je jedině dobře, že se most konečně dočká úpravy - měl se jí dočkat už dávno.


Youtube truchlí, nejslavnější past na řidiče na internetu se po 200 nehodách změní - 1 - Most 11 Foot 8 bridge bude upraven foto 01Youtube truchlí, nejslavnější past na řidiče na internetu se po 200 nehodách změní - 2 - Most 11 Foot 8 bridge bude upraven foto 02Youtube truchlí, nejslavnější past na řidiče na internetu se po 200 nehodách změní - 3 - Most 11 Foot 8 bridge bude upraven foto 03Youtube truchlí, nejslavnější past na řidiče na internetu se po 200 nehodách změní - 4 - Most 11 Foot 8 bridge bude upraven foto 04Youtube truchlí, nejslavnější past na řidiče na internetu se po 200 nehodách změní - 5 - Most 11 Foot 8 bridge bude upraven foto 05Youtube truchlí, nejslavnější past na řidiče na internetu se po 200 nehodách změní - 6 - Most 11 Foot 8 bridge bude upraven foto 06Youtube truchlí, nejslavnější past na řidiče na internetu se po 200 nehodách změní - 7 - Most 11 Foot 8 bridge bude upraven foto 07Youtube truchlí, nejslavnější past na řidiče na internetu se po 200 nehodách změní - 8 - Most 11 Foot 8 bridge bude upraven foto 08
Slavný most 11 Foot 8 Bridge se bude opravovat, videím s nehodami spojenými s marnou snahou jej podjet bude konec

Youtube truchlí, nejslavnější past na řidiče na internetu se po 200 nehodách změní - 9 - Most 11 Foot 8 bridge bude upraven foto 09Youtube truchlí, nejslavnější past na řidiče na internetu se po 200 nehodách změní - 10 - Most 11 Foot 8 bridge bude upraven foto 10
Samospráva už vytyčila objízdnou trasu po dobu opravy

Zdroje: Durham Transportation Department@Twitter, yovo68@Youtube

Mirek Mazal

Všechny články na Autoforum.cz jsou komentáře vyjadřující stanovisko redakce či autora. Vyjma článků označených jako inzerce není obsah sponzorován ani jinak obdobně ovlivněn třetími stranami.

Živá témata na fóru

zobrazit vše