Youtuber skutečně vrátil život shořelému Lambu, s novým motorem a manuálem už jezdí

Dlouhotrvající oprava přinesla své ovoce. Auto zatím ještě není zcela hotové, po první testovací projížďce už ale úplnému dokončení těžko něco zamezí.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Youtuber skutečně vrátil život shořelému Lambu, s novým motorem a manuálem už jezdí

30.10.2019 | Mirek Mazal

Youtuber skutečně vrátil život shořelému Lambu, s novým motorem a manuálem už jezdí

/

Dlouhotrvající oprava přinesla své ovoce. Auto zatím ještě není zcela hotové, po první testovací projížďce už ale úplnému dokončení těžko něco zamezí.

Projekt Lamborghini Huracán skoro doslova vykřesaného z popela se chýlí ke konci. Italský býk má být už 5. listopadu vystaven na autoshow SEMA 2019, a tak youtuber jménem Chris Steinbacher i se svými kolegy pracuje v plném nasazení, aby stihli odhalit hotové auto v Las Vegas Convention Center ještě v době, kdy jej bude komu ukázat.

Reinkarnace ohořelých zbytků supersportu byla umožněna zástavbou nového amerického osmiválce pohánějícího výhradně zadní kola prostřednictvím manuální šestistupňové převodovky. Něco takového si v Sant'Agata Bolognese neobjednáte a i když se jistě najdou tací, kteří budou výsledek označovat za svatokrádež, my můžeme dát jen palec nahoru. Výsledkem sice bude hodně specifické moderní Lambo, Chris a spol. ale záchraně auta obětovali první i poslední a už to si zaslouží uznání.

Nové video celé ságy přináší zadostiučinění všem, kteří jim drželi palce. Poprvé se Lamborghini vrátilo na silnici a hned kvůli zkoušce kompletně propojeného převodového ústrojí s díly z Audi R8. Test nanečisto pak vystřídalo popojíždění po parkovišti. Huracán občas protočil kola a způsobil nadšení nejen řidiči za volantem - auto zjevně funguje, jak má.

Důležitý milník byl překonán, převodovka funguje a motor také neměl problémy zůstat v běhu. Teď rychle zkompletovat chybějící zbytky, ať je za týden co vystavovat. Časově to bude těsné, ale samozřejmě dál držíme pěsti.


Youtuber skutečně vrátil život shořelému Lambu, s novým motorem a manuálem už jezdí - 1 - Prestavba shoreleho Lamborghini Huracan dalsi 01Youtuber skutečně vrátil život shořelému Lambu, s novým motorem a manuálem už jezdí - 2 - Prestavba shoreleho Lamborghini Huracan dalsi 02Youtuber skutečně vrátil život shořelému Lambu, s novým motorem a manuálem už jezdí - 3 - Prestavba shoreleho Lamborghini Huracan dalsi 03Youtuber skutečně vrátil život shořelému Lambu, s novým motorem a manuálem už jezdí - 4 - Prestavba shoreleho Lamborghini Huracan dalsi 04Youtuber skutečně vrátil život shořelému Lambu, s novým motorem a manuálem už jezdí - 5 - Prestavba shoreleho Lamborghini Huracan dalsi 05Youtuber skutečně vrátil život shořelému Lambu, s novým motorem a manuálem už jezdí - 6 - Prestavba shoreleho Lamborghini Huracan dalsi 06Youtuber skutečně vrátil život shořelému Lambu, s novým motorem a manuálem už jezdí - 7 - Prestavba shoreleho Lamborghini Huracan dalsi 07Youtuber skutečně vrátil život shořelému Lambu, s novým motorem a manuálem už jezdí - 8 - Prestavba shoreleho Lamborghini Huracan dalsi 08Youtuber skutečně vrátil život shořelému Lambu, s novým motorem a manuálem už jezdí - 9 - Prestavba shoreleho Lamborghini Huracan dalsi 09Youtuber skutečně vrátil život shořelému Lambu, s novým motorem a manuálem už jezdí - 10 - Prestavba shoreleho Lamborghini Huracan dalsi 10Youtuber skutečně vrátil život shořelému Lambu, s novým motorem a manuálem už jezdí - 11 - Prestavba shoreleho Lamborghini Huracan dalsi 11Youtuber skutečně vrátil život shořelému Lambu, s novým motorem a manuálem už jezdí - 12 - Prestavba shoreleho Lamborghini Huracan dalsi 12
Vrácení života shořelému Huracánu se chýlí ke konci. Sporťák už sám jezdí, jen mu chybí ještě některé části

Zdroj: B is for Build@Youtube

Mirek Mazal

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše