Žena v SUV se rozhodla vybrzďovat obří truck. Jak to jen mohlo dopadnout?

Někteří lidé si při řízení nechají zastřít mysl emocemi až do té míry, že snad nemyslí vůbec. Tento případ budiž dokonalou ukázkou takového chování.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Žena v SUV se rozhodla vybrzďovat obří truck. Jak to jen mohlo dopadnout?

23.5.2018 | Mirek Mazal | 6 příspěvků

Žena v SUV se rozhodla vybrzďovat obří truck. Jak to jen mohlo dopadnout?

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Někteří lidé si při řízení nechají zastřít mysl emocemi až do té míry, že snad nemyslí vůbec. Tento případ budiž dokonalou ukázkou takového chování.

Nevyrovnaný člověk za volantem je jedním z nejhorších typů řidičů, které na silnicích můžete potkat. Při řízení je třeba si zachovat chladnou hlavu a ne sebou nechat lomcovat emoce, ty ještě žádné auto bezpečně do cíle nedovedly. Chcete důkaz? Podívejte se na video níže.

Zachycujíce incident na dálnici v New Yorku. Z kabiny osmnáctikolového kamionu nejprve vidíme typickou dopravní zácpu a osobní vozy projíždějící všude kolem. Některé to berou odstavným pruhem a právě přes něj se na scéně zjeví bílý Ford Edge. Do pruhu, ve kterém se pohybuje kamion, se se zřejmě ve strachu z nedaleké policejní hlídky vtlačí poněkud neurvale a právě to je spouštěcí mechanismus pro následující tragikomické divadlo.

Ford kočírovala dáma, kterou zřejmě urazilo, že k ní řidič trucku nebyl bůhvíjak velkorysý. To pravda nebyl, ale sama by si měla uvědomit, co dělala a být ráda, že se vrátila do svého pruhu a policisté už byli zaměstnáni jiným řidičem, který nejspíše dělal totéž. Jenže měla jiné pocity, a tak další stovky metrů blokovala a vybrzďovala jeden z největších kamionů i s nákladem, a to ve všech pruzích, do kterých se postupně dostal.

Nakonec vyrazil do toho úplně levého, ani to ale paní nechtěla nechat být a znovu vjela před něj. Jestli to udělala nešikovně, nebo tomu kamioňák též v emočním vypětí trochu „pomohl”, je těžké soudit, bílé SUV na každý pád zavadilo levým zadním rohem o předek těžkého tahače a skončilo v hodinách uprostřed dálnice. Hloupé jednání dopadlo tak, jak od začátku muselo.

Podobné situace jsou nejlepším připomenutím, že nechat na silnici řídit auto emoce není zrovna moudré. Lepší je vždy hodit předchozí nedorozumění za hlavu a soustředit se na svou vlastní jízdu, i ta člověka zaměstná dost a dost...


Žena v SUV se rozhodla vybrzďovat obří truck. Jak to jen mohlo dopadnout? - 1 - Vybrzdeni kamionu a nehoda USA 01Žena v SUV se rozhodla vybrzďovat obří truck. Jak to jen mohlo dopadnout? - 2 - Vybrzdeni kamionu a nehoda USA 02Žena v SUV se rozhodla vybrzďovat obří truck. Jak to jen mohlo dopadnout? - 3 - Vybrzdeni kamionu a nehoda USA 03Žena v SUV se rozhodla vybrzďovat obří truck. Jak to jen mohlo dopadnout? - 4 - Vybrzdeni kamionu a nehoda USA 04Žena v SUV se rozhodla vybrzďovat obří truck. Jak to jen mohlo dopadnout? - 5 - Vybrzdeni kamionu a nehoda USA 05Žena v SUV se rozhodla vybrzďovat obří truck. Jak to jen mohlo dopadnout? - 6 - Vybrzdeni kamionu a nehoda USA 06Žena v SUV se rozhodla vybrzďovat obří truck. Jak to jen mohlo dopadnout? - 7 - Vybrzdeni kamionu a nehoda USA 07Žena v SUV se rozhodla vybrzďovat obří truck. Jak to jen mohlo dopadnout? - 8 - Vybrzdeni kamionu a nehoda USA 08
Souboj dvou lidských eg na silnici způsobil autonehodu, která zastavila část už tak zahlcené dálnice v New Yorku. Úplně zbytečně

Zdroj: ViralHog@Youtube

Mirek Mazal

Diskuze 6 příspěvků

Živá témata na fóru

zobrazit vše