Zloděj ukradl auto i se spícím majitelem uvnitř, ten se už neprobudil

Zdánlivě chytrý plán zloděje aut se ukázal být nedomyšlený poté, co zjistil, že majitel vozu zůstal spát na zadním sedadle. Toho ovšem celá událost zjevně příliš nevzrušovala.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Zloděj ukradl auto i se spícím majitelem uvnitř, ten se už neprobudil

26.4.2019 | Mirek Mazal

Zloděj ukradl auto i se spícím majitelem uvnitř, ten se už neprobudil

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Zdánlivě chytrý plán zloděje aut se ukázal být nedomyšlený poté, co zjistil, že majitel vozu zůstal spát na zadním sedadle. Toho ovšem celá událost zjevně příliš nevzrušovala.

Policie v USA zveřejnila nevšední případ krádeže automobilu. Podle policejního hlášení si muž a majitel vozu v jedné osobě rozestlal na zadním sedadle, když jeho žena řídila cestou do obchodu. Po příjezdu k supermarketu manželka nechala svého chotě odpočívat na parkovišti, ale na místě řidiče ji drze vystřídal nezvaný host. Zloděj do auta usedl a i se spícím majitelem na zadní sedačce odjel. O takových případech už jsme slyšeli, tento je ale svérázný v tom, že spícího majitele celá událost ani na chvíli neprobudila.

Podle šerifa Columbia County tak ale incident proběhl nejlépe, jak mohl, neboť probuzení mohlo přerůst ve fyzické násilí mezi dvěma překvapenými muži. Takto manželka po příchodu k místu, kde auto nechala, zalarmovala policii, která auto o pár chvili později našla téměř v pořádku - chyběly jen některé části výbavy uvnitř. A manžel byl stále uvnitř netušíc, čeho se stal svědkem.

Zloděj tedy nejspíše zjistil, že v autě není sám, zastavil a aby neodešel s prázdnou, odcizil alespoň něco z nitra vozu. Pachatel spravedlnosti uniká, ke vší smůle nepomůže ani očitý svědek vezoucí se celou dobu za zády lupiče. K dispozici je pouze fotografie podezřelého pořízená na parkovišti u obchodu.


Zloděj ukradl auto i se spícím majitelem uvnitř, ten se už neprobudil - 1 - Kradez auta se spicim majitelem 01
Tohoto muže policie podezřívá, že ukradl auto i se spícím člověkem na zadní sedačce

Zloděj ukradl auto i se spícím majitelem uvnitř, ten se už neprobudil - 2 - Kradez auta se spicim majitelem dalsi Perex
Ukradený vůz i s mužem na zadních sedadlech byl nalezen opuštěný nedlouho po ohlášení krádeže

Zloděj ukradl auto i se spícím majitelem uvnitř, ten se už neprobudil - 3 - Kradez auta se spicim majitelem 02Zloděj ukradl auto i se spícím majitelem uvnitř, ten se už neprobudil - 4 - Kradez auta se spicim majitelem 03Zloděj ukradl auto i se spícím majitelem uvnitř, ten se už neprobudil - 5 - Kradez auta se spicim majitelem 04Zloděj ukradl auto i se spícím majitelem uvnitř, ten se už neprobudil - 6 - Kradez auta se spicim majitelem 05Zloděj ukradl auto i se spícím majitelem uvnitř, ten se už neprobudil - 7 - Kradez auta se spicim majitelem 06Zloděj ukradl auto i se spícím majitelem uvnitř, ten se už neprobudil - 8 - Kradez auta se spicim majitelem 07Zloděj ukradl auto i se spícím majitelem uvnitř, ten se už neprobudil - 9 - Kradez auta se spicim majitelem 08Zloděj ukradl auto i se spícím majitelem uvnitř, ten se už neprobudil - 10 - Kradez auta se spicim majitelem 09Zloděj ukradl auto i se spícím majitelem uvnitř, ten se už neprobudil - 11 - Kradez auta se spicim majitelem 10
Po pachateli pátrá policie z kanceláře šerifa v Columbia County

Zdroj: Wrdw

Mirek Mazal

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše