Pneumatiky Giti: S plným plynem na evropský trh

Na evropském trhu nově působí nový výrobce pneumatik z Asie. Značka Giti Tire dovede nabídnout velmi kvalitní produkty za příznivé ceny řidičům osobních a užitkových vozů. Mimo to se Giti Tire účastní evropských vytrvalostních závodů.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Inzerce

Pneumatiky Giti: S plným plynem na evropský trh

4.6.2020 | inzerce

Pneumatiky Giti: S plným plynem na evropský trh

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Na evropském trhu nově působí nový výrobce pneumatik z Asie. Značka Giti Tire dovede nabídnout velmi kvalitní produkty za příznivé ceny řidičům osobních a užitkových vozů. Mimo to se Giti Tire účastní evropských vytrvalostních závodů.

Kořeny společnosti sahají až do roku 1951, kdy byly položeny základy neobyčejného úspěchu značky Giti Tire. Společnost Giti Group, založená v roce 1993 se sídlem v Singapuru, se dnes řadí mezi deset největších světových výrobců pneumatik, a to jak z hlediska objemu výroby, tak i vykázaných příjmů. V průběhu času pak přibyly pobočky po celém světě. Dnes s portfoliem značek Giti a GT Radial nabízí ucelený produktový sortiment od pneumatik pro osobní vozy, SUV a LUV až po nákladní automobily a autobusy prostřednictvím 70 000 prodejců ve více než 130 zemích.

Pneumatiky Giti: S plným plynem na evropský trh - 1 - 1 Giti pneumatiky autoforum  (3)Pneumatiky Giti: S plným plynem na evropský trh - 2 - 1 Giti pneumatiky autoforum  (4)Pneumatiky Giti: S plným plynem na evropský trh - 3 - 2 Giti pneumatiky autoforum (5)Pneumatiky Giti: S plným plynem na evropský trh - 4 - 2 Giti pneumatiky autoforum (7)

V současné době Giti Group disponuje osmi výrobními závody a má přes 35 000 zaměstnanců po celém světě. V pěti výzkumných a vývojových střediscích v Německu, USA, Číně, Indonésii a Velké Británii působí na 700 specialistů. Pro start značky Giti na evropském trhu si společnost Giti Tire předsevzala, že všechny nové produktové řady pneumatik budou od samého začátku vznikat ve špičkovém evropském pracovišti výzkumu a vývoje v německém Hannoveru. Kromě toho jsou na evropských testovacích drahách prováděny pravidelné kontroly a testovací jízdy. Tyto testy s velkou pečlivostí provádějí zkušení a uznávaní zkušební jezdci na testovacích polygonech MIRA ve Velké Británii, Idiada ve Španělsku a Mellatrack ve Finsku. Výsledek: Pneumatiky Giti získaly nejlepší hodnocení a certifikát technické zkušebny TÜV Süd.

Společnost se soustředí na budování dlouhodobých partnerských vztahů s velkoobchodními distributory a prodejci, nákladními i autobusovými dopravci a také s výrobci vozidel. Z aktuální řady pneumatik dodávaných do originální výbavy můžeme jmenovat GitiSynergyE1, dodávané na Dacia Logan a Sandero, Seat Ibiza nebo VW Polo a T-Cross. Dále pak například GitiPremiumPX1 SUV, dodávaná na Seat Ateca, VW T-Roc a Škoda Karoq. Nejnovějším přírůstkem v dodávkách do originální výbavy je GitiVanHD1 pro nový VW Crafter.. Z dalšího sortimentu letních pneumatik ještě můžeme zmínit oceňovanou GitiPremiumH1, všestrannou a oceňovanou pneumatiku určenou pro modely střední třídy a GitiSportS1 s mimořádnou přilnavostí pro sportovní a výkonné vozy. V sortimentu Giti samozřejmě nechybí ani zimní a celoroční pneumatiky.

Pneumatiky Giti: S plným plynem na evropský trh - 5 - 2 Giti pneumatiky autoforum (6)

Při vývoji nových pneumatik pomáhají společnosti Giti také její aktivity v evropském motorsportu. V roce 2019 se partnerské týmy jezdící na závodních pneumatikách Giti umístili ve své kategorii na 1. a 2. místě, a to s vozy Audi R8 ve 24hodinovém závodu na slavném Nürburgringu. Unikátní, výhradně dívčí závodní team, Girls Only - Ready to Rock the Green Hell (připraveny rozpálit Zelené peklo, jak se přezdívá okruhu v Nürburgringu) zaznamenal na pneumatikách Giti mimořádný ohlas, když dokončil velmi obtížný vytrvalostní závod, a na konci sezóny dokonce zaznamenal vítězství ve své třídě v seriálu VLN mistrovství cestovních vozů se svým VW Golf VII GTI TCR.

inzerce

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše