Jak moc si polepší policie přesednutím ze Superbu do BMW? I to najdete v novém vydání časopisu Autoforum

Stále za nezměněnou cenu odpovídající dvěma litrům benzinu si můžete pořídit další nové vydání časopisu Autoforum. Jako obvykle nabízí pestré čtení zahrnující aktuální novinky, motocykly, obytné vozy, zajímavá témata i ohlédnutí do historie.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Ostatní

Jak moc si polepší policie přesednutím ze Superbu do BMW? I to najdete v novém vydání časopisu Autoforum

15.7.2022 | Lukáš Dittrich

Jak moc si polepší policie přesednutím ze Superbu do BMW? I to najdete v novém vydání časopisu Autoforum

/

Foto: Redakce Autoforum

Stále za nezměněnou cenu odpovídající dvěma litrům benzinu si můžete pořídit další nové vydání časopisu Autoforum. Jako obvykle nabízí pestré čtení zahrnující aktuální novinky, motocykly, obytné vozy, zajímavá témata i ohlédnutí do historie.

Stěžejním materiálem nejnovějšího vydání tištěného magazínu Autoforum je představení nové Alfy Romeo Tonale, která má ambice postavit slavnou italskou značku na nohy a pořádně navýšit její prodeje. Malý italský crossover také už myslí na budoucnost a ve větší míře už využívá elektrifikované pohony.

Nechybí ani tradiční srovnávací test, který v nejnovějším vydání zdánlivě porovnává nesrovnatelné, ale pro běžného českého motoristu je toto netradiční srovnání přesto velmi zajímavé. Jde totiž o společný test Škody Superb v „policejní“ motorizaci 2,0 TSI (s výkonem 280 koní) a BMW 540i xDrive Touring, což je dálniční nástupce dosluhujících Superbů. Přesednutí do prémiového auta znamená pro daňové poplatníky více peněz vynaložených na pořízení těchto vozů. Jak moc, a hlavně v čem přesně, si tedy policisté polepší?

Rubrika Jízdní dojmy v nejnovějším čísle přináší zkušenosti s novým Nissanem Qashqai, který dokonale překvapil. Kromě něj si můžete přečíst také to, jak se jezdí s novou generací Kie Sportage, jaká je základní motorizace Cupry Formentor, jak se cestuje s luxusním Audi S8 nebo naopak s lidovkou v podobě Dacie Jogger. V rámci testu založeného na naměřených hodnotách pak zjistíte, jak rychlé je BMW iX xDrive40, jakou přesně má spotřebu a jak vypadá jeho nabíjecí křivka. Aktuální vydání rovněž přináší dojmy ze svezení se závodním Hyundaiem i30 N TCR a dozvíte se podrobnosti o ekologickém palivu pro F1.

Fanoušky jedné stopy pak potěší test Aprilie Tuareg 660 nebo futuristického elektrického skútru BMW CE 04. A pokud vás láká cestování obytným automobilem, určitě nepřehlédněte test sympatické vestavby Hobby Vantana K65 ET Ontour Edition. Nové vydání zároveň připomíná historii Peugeotu 104 a nabízí svezení s historickým Land Roverem Series II, který se letos účastnil slavné dakarské rallye v kategorii Classic.

Tištěný magazín Autoforum 03/2022 je zkrátka opět plný zajímavého čtení podpořeného kvalitní grafikou. V době všeobecného zdražování si ho můžete stále pořídit za nezměněných 99 Kč, případně si rovnou jednoduše objednejte předplatné, které je do konce letních prázdnin k dispozici za zvýhodněnou cenu.


Jak moc si polepší policie přesednutím ze Superbu do BMW? I to najdete v novém vydání časopisu Autoforum - 1 - Autoforum 2022 03 vyb 01Jak moc si polepší policie přesednutím ze Superbu do BMW? I to najdete v novém vydání časopisu Autoforum - 2 - Autoforum 2022 03 vyb 02Jak moc si polepší policie přesednutím ze Superbu do BMW? I to najdete v novém vydání časopisu Autoforum - 3 - Autoforum 2022 03 vyb 03Jak moc si polepší policie přesednutím ze Superbu do BMW? I to najdete v novém vydání časopisu Autoforum - 4 - Autoforum 2022 03 vyb 04Jak moc si polepší policie přesednutím ze Superbu do BMW? I to najdete v novém vydání časopisu Autoforum - 5 - Autoforum 2022 03 vyb 05Jak moc si polepší policie přesednutím ze Superbu do BMW? I to najdete v novém vydání časopisu Autoforum - 6 - Autoforum 2022 03 vyb 06Jak moc si polepší policie přesednutím ze Superbu do BMW? I to najdete v novém vydání časopisu Autoforum - 7 - Autoforum 2022 03 vyb 07Jak moc si polepší policie přesednutím ze Superbu do BMW? I to najdete v novém vydání časopisu Autoforum - 8 - Autoforum 2022 03 vyb 08Jak moc si polepší policie přesednutím ze Superbu do BMW? I to najdete v novém vydání časopisu Autoforum - 9 - Autoforum 2022 03 vyb 09Jak moc si polepší policie přesednutím ze Superbu do BMW? I to najdete v novém vydání časopisu Autoforum - 10 - Autoforum 2022 03 vyb 10
Nejen o těchto autech a motorkách si můžete přečíst v novém tištěném Autoforu. Foto: Redakce Autoforum

Lukáš Dittrich

Všechny články na Autoforum.cz jsou komentáře vyjadřující stanovisko redakce či autora. Vyjma článků označených jako inzerce není obsah sponzorován ani jinak obdobně ovlivněn třetími stranami.