Škoda Octavia III Scout: nové fotky a kompletní technická data

(+ video) Novinářské prezentace nového Scoutu začínají a Škoda při té příležitosti uvolnila další snímky i detaily. I my vám brzy povíme více.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Představení

Škoda Octavia III Scout: nové fotky a kompletní technická data

7.7.2014 | Petr Miler | 3 příspěvky

Škoda Octavia III Scout: nové fotky a kompletní technická data

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

(+ video) Novinářské prezentace nového Scoutu začínají a Škoda při té příležitosti uvolnila další snímky i detaily. I my vám brzy povíme více.

Škoda Octavia Scout druhé generace není zrovna žhavou novinkou. Odhalena byla již několik měsíců zpátky ještě před začátkem ženevského autosalonu a záhy jsme vás s ní mohli seznámit jestě detailněji. Komu by to bylo málo, musel si počkat ještě pár dalších měsíců - dnes už známe i české ceny a další technické podrobnosti a vůz si tak již můžete sami objednat u dealerů škodovky. Zdá se, že řečeno bylo vše, ale jak vlastně jezdí?

Dobrým vodítkem jistě budou naše loňské poznatky z prezentace Škody Octavia III Combi 4x4, Scout ale přece jen může být jiný - je vyšší, těžší a má o něco horší aerodynamiku, dokáže ale také o něco více v terénu. Jak moc se tohle všechno projevilo na jeho fungování, vám povíme již brzy, neboť nechybíme na první jízdní prezentaci Scoutu pro novináře, která se v těchto dnech odehrává v okolí německého Hamburku. Ale než se k tomu dostaneme, máme pro vás pár snad též zajímavých doplnění.

Tím prvním jsou nové fotky, které zachycují novou Octavii Scout vlastně vůbec poprvé jinde než ve studiu či na autosalonovém stánku škodovky. Můžete tak znovu a lépe posoudit, jak moc to novince sluší, třeba po boku... živého koně, nebo s velkým karavanem za zády.

Pokud by vás toto neuspokojilo, můžeme přidat ještě více. Kompletní tabulky technických parametrů všech verzí sice po upřesněních z konce června též není něčím převratným, prohlédnout si všechna, někdy specifická data Scoutu na jednom místě ale snad také není k zahození.

Více dnes zatím poslední představenou novinku Škody pitvat nebudeme, nechceme vzít vítr z plachet kolegovi, který pro vás už v tuto chvíli představuje maximálně podrobné představení v teoretické i praktické rovině. Najdete jej ještě tento týden na našem webu, na Autoforum.cz...

Nová Škoda Octavia Scout - kompletní technická data


Škoda Octavia III Scout: nové fotky a kompletní technická data - 1 - Skoda Octavia Scout III 2014 technicka data 01Škoda Octavia III Scout: nové fotky a kompletní technická data - 2 - Skoda Octavia Scout III 2014 technicka data 02Škoda Octavia III Scout: nové fotky a kompletní technická data - 3 - Skoda Octavia Scout III 2014 technicka data 03Škoda Octavia III Scout: nové fotky a kompletní technická data - 4 - Skoda Octavia Scout III 2014 technicka data 04

Nová Škoda Octavia Scout - nové oficiální fotografie

Škoda Octavia III Scout: nové fotky a kompletní technická data - 5 - Skoda Octavia Scout III 2014 oficialni nove 01Škoda Octavia III Scout: nové fotky a kompletní technická data - 6 - Skoda Octavia Scout III 2014 oficialni nove 02Škoda Octavia III Scout: nové fotky a kompletní technická data - 7 - Skoda Octavia Scout III 2014 oficialni nove 03Škoda Octavia III Scout: nové fotky a kompletní technická data - 8 - Skoda Octavia Scout III 2014 oficialni nove 04Škoda Octavia III Scout: nové fotky a kompletní technická data - 9 - Skoda Octavia Scout III 2014 oficialni nove 05Škoda Octavia III Scout: nové fotky a kompletní technická data - 10 - Skoda Octavia Scout III 2014 oficialni nove 06Škoda Octavia III Scout: nové fotky a kompletní technická data - 11 - Skoda Octavia Scout III 2014 oficialni nove 07Škoda Octavia III Scout: nové fotky a kompletní technická data - 12 - Skoda Octavia Scout III 2014 oficialni nove 08Škoda Octavia III Scout: nové fotky a kompletní technická data - 13 - Skoda Octavia Scout III 2014 oficialni nove 09Škoda Octavia III Scout: nové fotky a kompletní technická data - 14 - Skoda Octavia Scout III 2014 oficialni nove 10Škoda Octavia III Scout: nové fotky a kompletní technická data - 15 - Skoda Octavia Scout III 2014 oficialni nove 11Škoda Octavia III Scout: nové fotky a kompletní technická data - 16 - Skoda Octavia Scout III 2014 oficialni nove 12Škoda Octavia III Scout: nové fotky a kompletní technická data - 17 - Skoda Octavia Scout III 2014 oficialni nove 13Škoda Octavia III Scout: nové fotky a kompletní technická data - 18 - Skoda Octavia Scout III 2014 oficialni nove 14Škoda Octavia III Scout: nové fotky a kompletní technická data - 19 - Skoda Octavia Scout III 2014 oficialni nove 15Škoda Octavia III Scout: nové fotky a kompletní technická data - 20 - Skoda Octavia Scout III 2014 oficialni nove 16Škoda Octavia III Scout: nové fotky a kompletní technická data - 21 - Skoda Octavia Scout III 2014 oficialni nove 17Škoda Octavia III Scout: nové fotky a kompletní technická data - 22 - Skoda Octavia Scout III 2014 oficialni nove 18Škoda Octavia III Scout: nové fotky a kompletní technická data - 23 - Skoda Octavia Scout III 2014 oficialni nove 18aŠkoda Octavia III Scout: nové fotky a kompletní technická data - 24 - Skoda Octavia Scout III 2014 oficialni nove 19

Petr Miler

Diskuze 3 příspěvky

Všechny články na Autoforum.cz jsou komentáře vyjadřující stanovisko redakce či autora. Vyjma článků označených jako inzerce není obsah sponzorován ani jinak obdobně ovlivněn třetími stranami.

Živá témata na fóru

zobrazit vše