Suzuki iK-2 nafoceno ještě před premiérou, zřejmě hned v produkční verzi

Koncept Suzuki iK-2 se má ukázat až v Ženevě, tohle ale špionážní snímky jeho dost možná produkční varianty. Přijde s manuálem i automatem.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Představení

Suzuki iK-2 nafoceno ještě před premiérou, zřejmě hned v produkční verzi

10.2.2015 | Marek Bednář | 2 příspěvky

Suzuki iK-2 nafoceno ještě před premiérou, zřejmě hned v produkční verzi

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Koncept Suzuki iK-2 se má ukázat až v Ženevě, tohle ale špionážní snímky jeho dost možná produkční varianty. Přijde s manuálem i automatem.

Jeden ze ženevských konceptů automobilky Suzuki dost možná nebude takovým překvapením, o jaké se automobilka snaží. Na svět se dostaly fotografie nekamuflovaného hatchbacku značky Suzuki, který dost připomíná siluetu modelu iK-2. Dokonce ani nevypadá jako koncept, ale rovnou jako produkční varianta - nejspíš se tedy díváme na jeden z nekamuflovaných testovacích či předprodukčních prototypů.

Nevidíme tu totiž nic, co by nemohlo na skutečném autě, které si budeme moci koupit, existovat. I design přídě a interiéru odpovídá standardům Suzuki. Vzadu zase identitu vozu dost dobře prozrazuje logo. Na fotografiích vidíme více různých automobilů, vidíme volant vlevo i vpravo a také verze s manuální a automatickou převodovkou.

Vrcholná verze by měla ve výbavě mít plejádu airbagů, parkovací senzory, tempomat, bezklíčové odemykání a startování nebo rádio s bluetooth; klimatizaci, elektrický posilovač řízení nebo stahování oken berte jako samozřejmost. Co bude pod kapotou, však ještě známo není, ale příliš velké překvapení nás asi nečeká.

Více informací očekávejme v následujících týdnech, nejpozději na ženevském autosalonu. Uvidíme tam sice jen koncept, i tak se ale jistě dozvíme více. Dost pravděpodobně také onen koncept bude mít k produkční variantě blízko. Není ani vyloučeno, že Suzuki na toto neplánované odhalení zareaguje a uvede vůz do světa dříve.


Suzuki iK-2 nafoceno ještě před premiérou, zřejmě hned v produkční verzi - 1 - suzuki ik-2 spy foto 01Suzuki iK-2 nafoceno ještě před premiérou, zřejmě hned v produkční verzi - 2 - suzuki ik-2 spy foto 01aSuzuki iK-2 nafoceno ještě před premiérou, zřejmě hned v produkční verzi - 3 - suzuki ik-2 spy foto 02Suzuki iK-2 nafoceno ještě před premiérou, zřejmě hned v produkční verzi - 4 - suzuki ik-2 spy foto 03Suzuki iK-2 nafoceno ještě před premiérou, zřejmě hned v produkční verzi - 5 - suzuki ik-2 spy foto 04Suzuki iK-2 nafoceno ještě před premiérou, zřejmě hned v produkční verzi - 6 - suzuki ik-2 spy foto 05Suzuki iK-2 nafoceno ještě před premiérou, zřejmě hned v produkční verzi - 7 - suzuki ik-2 spy foto 06Suzuki iK-2 nafoceno ještě před premiérou, zřejmě hned v produkční verzi - 8 - suzuki ik-2 spy foto 07Suzuki iK-2 nafoceno ještě před premiérou, zřejmě hned v produkční verzi - 9 - suzuki ik-2 spy foto 08
Dost možná se díváme na produkční verzi Suzuki iK-2

Zdroj: MotorOctane

Marek Bednář

Diskuze 2 příspěvky

Živá témata na fóru

zobrazit vše