Test Volkswagen Jetta 1,4 TSI: od Golfu dál, k úspěchu blíž

 | 5 příspěvků | 13.7.2012 Miro Mihálik
Reagovat

Nepřihlášený Jim Papin

Neni to jen dalsi variace.. | 13.7.2012 23:11reagovat
avatar

Neni to jen dalsi variace na tema Rapid? Tentokrat s W na chladici?

Nepřihlášený prase

není, tetta je prodloužený.. | 13.7.2012 23:33reagovat
avatar

není, tetta je prodloužený golf, rapid stará podlaha s vlečenou nápravou, i když americká verze vw má, myslím, taky jen torzku

Nepřihlášený čtenář

Test odpovídá realitě.Sokr.. | 17.7.2012 17:47reagovat
avatar

Test odpovídá realitě.Sokr. jsem nad tímto autem vážně uvažoval.Ve vyšší výbavě se mu zase nedá něco extra vytýkat,byť jsem nakonec skončil u Focuse kombi s 1,6 EB, Titánium a asi 100 tis připlatil,ale má výbavu a dolňky,které do Jetty nelze koupit.Jízdní vlastnosti Jetty slušné,dobrá směrová stabilita,uvnitř ticho, potlačený hluk pneu,motoru i aerodyn.hluku.Ergonomie-kdo je zvyklý na německé ovladače-naprosto skvělá.Malý otvor do kufru,ale to má každý sedan, závěsy mohly mít kapalinové vzpěry,které nezasahují do prostoru.To byla největší výtka.Jinak velmi solidní svezení za málo peněz s tím,že to není BMW trojkové řady.Místa dostatek,řemeslně neodfláknuté.Někomu může vadit design ineriéru VW,ale to je tak subjektivní,že bych neřešil.Já s tím problém nemám,podobně,jako je mi srdečně jedno,co kdo píše o středovém panelu ve Focusu,když většinu fcí ovládám stejně tlačítky na volantu a při jízdě nijak neobtěžuje.Komu vadí,jde ke konkurenci.Jednoduché.

Nepřihlášený Majitel

Moje skusenosti s Jetou su.. | 19.7.2012 22:25reagovat
avatar

Moje skusenosti s Jetou su celkom dobre , ale pekne od začiatku. Ku vzhľadu vozidla sa nebudem vyjadrovať je to vecb vkusu a možno aj užitkovych vlastnosti / prevoz rozmernejšich veci /. Pred kupou som mal možnosť vyskušať si VW Golf s motorom 1,4 tsi 122 koni. Nevravim že je to zly motor , ale bol som presvedčeny že k vozidlu s prevodovkou DSG /automat/ lepšie pristane motor 1,4 tsi 160 koni. Bohužiaľ VW v salonoch taketo auto nemal aby som si ho vyskušal , ale rozhodnutie bolo jednoznačne. Vozidlo vlastnim necely rok a musim povedať že absolutna spokojnosť . Dlhodoba priemerna spotreba 6,2 l / 100 km. vynikajuce zrychlenie , nizka hlučnosť , dostatok miesta vo vozidle aj pri mojej vyške 196 cm.

Nepřihlášený Michal Marek

Das pfuj - Volkswagen. Aut.. | 16.8.2012 07:33reagovat
avatar

Das pfuj - Volkswagen. Auto bez fantazie.

Přidat příspěvek
(pro zasílání reakcí, adresa nebude zveřejněna)
Max. 2000 znaku
b_468_60.gif

Živá témata na fóru

zobrazit vše