Claudia Schiffer točí pro Opel

Módní ikona a supermodelka Claudia Schiffer je novou ambasadorkou značky Opel a první TV spoty s modely Opel Meriva a Mokka poběží v televizích už v polovině ledna.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Tiskové zprávy

Claudia Schiffer točí pro Opel

22.12.2013 | tisková zpráva

Claudia Schiffer točí pro Opel

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Módní ikona a supermodelka Claudia Schiffer je novou ambasadorkou značky Opel a první TV spoty s modely Opel Meriva a Mokka poběží v televizích už v polovině ledna.

Claudia Schiffer se objevila na obálkách více než 1 000 magazínů a je označována za jednu z nejkrásnějších žen světa. Její schopnost oslovit publikum celého světa jí zajistila mezinárodně úspěšnou kariéru, která trvá už více než 25 let. Je velvyslankyní UNICEF a nezpochybnitelnou světovou celebritou. Tato modelka původem z Porýní nyní přijala novou roli - bude „tváří“ značky Opel v Evropě. Stává se totiž středobodem nové kampaně „Je to německé“, která bude mít televizní premiéru už v lednu - TV spoty poběží v celé Evropě (s výjimkou Německa a Velké Británie).

V malých, vtipných a emocionálních příbězích Claudia Schiffer šarmantně ilustruje koncepci značky Opel „Made in Germany“. Hlavním tématem TV reklamy je jedinečnost modelů Opel, podmíněná německou konstrukční školou - jak ji demonstruje např. model Meriva se svými unikátními protisměrně se otvírajícími dveřmi nebo SUV model Mokka se sofistikovaným pohonem všech kol. Na konci každého spotu Claudia Schiffer rekapituluje: „Je to německé“.

Tina Müller, členka představenstva automobilky Opel odpovědná za marketing, říká: „Kampaň komunikuje moderní německé hodnoty, které jsou mezinárodně ceněné. Dnes Opel reprezentuje perfekcionistické německé konstrukční umění, emocionální design a vyniká i bezkonkurenčním poměrem ceny a užitné hodnoty. S Claudií Schiffer se nám podařilo získat německou hvězdu světového formátu, která se plně identifikuje s naší značkou.“


Claudia Schiffer točí pro Opel - 1 - Claudia Shiffer
Claudia Schiffer spojila svou tvář se značkou Opel

tisková zpráva

Všechny články na Autoforum.cz jsou komentáře vyjadřující stanovisko redakce či autora. Vyjma článků označených jako inzerce není obsah sponzorován ani jinak obdobně ovlivněn třetími stranami.