Rallysport se vrátí na brněnské výstaviště: Agrotec Sport Life Rally Show

V rámci festivalu sportu, tance a zábavy Sport Life se letos v listopadu vrátí do jihomoravské metropole Brna soutěžní vozy.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Tiskové zprávy

Rallysport se vrátí na brněnské výstaviště: Agrotec Sport Life Rally Show

2.11.2015 | tisková zpráva

Rallysport se vrátí na brněnské výstaviště: Agrotec Sport Life Rally Show

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

V rámci festivalu sportu, tance a zábavy Sport Life se letos v listopadu vrátí do jihomoravské metropole Brna soutěžní vozy.

Agrotec Autoklub v AČR připravuje na sobotu 7. listopadu 2015 volný podnik, na kterém se budou moci soutěžní týmy prezentovat fanouškům a návštěvníkům brněnského výstaviště v rámci exhibiční RZ.

Festival Sport Life, to jsou prvotřídní sportovní značky a vybavení, exhibiční závody, tradiční i netradiční adrenalinové sporty, trendy ve zdravotním stylu a sportu. A hlavně spousta sportovních hvězd a zážitků pro tisíce sportovních fanoušků... Jen loni se počet účastníků vyšplhal na 42 tisíc.

Právě v Brně se v pátek 6. listopadu uskuteční slavnostní vyhlášení vítězů Mistrovství České republiky v rally. Tato slavnostní akce se uskuteční v reprezentačních prostorech rotundy A na brněnském výstavišti.

„Této příležitosti a také brněnského festivalu chceme využít k popularizaci rallysportu široké veřejnosti. Naším cílem je, aby se aktuální domácí mistři, ale rovněž další zájemci o start, představili veřejnosti v rámci mimořádné rally exhibice. Rádi bychom návštěvníkům festivalu nabídli možnost blíže se seznámit se soutěžními speciály, s organizací a fungováním rally podniku, včetně rychlostních zkoušek,“ vypovídá šéf AGROTEC Autoklubu v AČR Martin Rada.

Trať rally exhibice bude polookruhová, o délce 2,1 kilometru, povede po obslužných komunikacích v areálu brněnských veletrhů, zejména v blízkosti pavilonu Z. Každá posádka absolvuje trať nejméně třikrát.

„Zvláštností naší show bude, že posádky nepojedou proti chronometru. Soutěžáci budou pouze respektovat maximální jízdní dobu na průjezd rychlostní zkoušky. V této době budou moci svým fanouškům i festivalové veřejnosti ukázat maximum ze svého umění i jízdních vlastností soutěžních vozů,“ doplňuje ředitel rally show Rudolf Kouřil.

Přehled dosud přihlášených posádek:

Tibor Bartúnek - Lukáš Palatka - Renault Clio Sport
Ondřej Bisaha - Petr Píža - Citroën DS3 R3T Max
Jan Černohorský - Adam Šauer - Škoda Felicia
Miloš Dohnal - Honda Civic
Zdeněk Drmota - Martin Latta - Honda Civic
Václav Dunovský - Petr Glössl - Peugeot 208 R2
Tomáš Guryča - Marek Topič - Citroën C2R2 Max
Vratislav Hýbner - Nikola Hýbnerová - Peugeot 205 GTi
Miroslav Kadlec - Daniel Janalík - Peugeot 205
Ladislav Kopelent - Zdeňek Chýnovský - Škoda Favorit 136 L
Petr Krajča - Petr Malaník - Škoda 100
Martin Kučera - Silvie Hlavičková - BMW 318iS
Olga Lounová - Richard Nesvadba
Jiří Odvrša - Petr Pecháček - Škoda Felicia
Tomáš Olšina - Tomaš Kašpárek - Citroën Saxo VTS
Patrik Rujbr - Ondřej Krajča - Renault Clio RS R3T
David Suchařípa - Ludvík Karlík
Jan Surovič - Petr Němec - Škoda Fabia R2
Pavel Valoušek - Škoda Fabia S2000
Martin Vlček - Jindřiška Žáková - Škoda Fabia S2000


Rallysport se vrátí na brněnské výstaviště: Agrotec Sport Life Rally Show - 1 - Sportlife 2016 SPORT Life rally-2Rallysport se vrátí na brněnské výstaviště: Agrotec Sport Life Rally Show - 2 - Sportlife 2016 SPORT Life rally1
Rallysport se vrátí na brněnské výstaviště

tisková zpráva

Všechny články na Autoforum.cz jsou komentáře vyjadřující stanovisko redakce či autora. Vyjma článků označených jako inzerce není obsah sponzorován ani jinak obdobně ovlivněn třetími stranami.