Seat Service nabízí cestu k zážitkům bez starostí

Seat přivítal jaro tradiční servisní kampaní, jejímž cílem je zajistit majitelům vozů španělské značky všech věkových kategorií maximální potěšení z jízdy za všech okolností.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Tiskové zprávy

Seat Service nabízí cestu k zážitkům bez starostí

3.5.2020 | tisková zpráva

Seat Service nabízí cestu k zážitkům bez starostí

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Seat přivítal jaro tradiční servisní kampaní, jejímž cílem je zajistit majitelům vozů španělské značky všech věkových kategorií maximální potěšení z jízdy za všech okolností.

S teplejším počasím přichází chvíle nejen pro přezutí ze zimních pneumatik na letní, ale také na komplexní kontrolu technického stavu vozidla po náročném zimním období, odstranění případných závad, výměnu opotřebovaných dílů a rozšíření výbavy o nové originální příslušenství, které může například usnadnit cesty za letním dobrodružstvím. Zákazníci mají v autorizovaných servisech pod jednou střechou k dispozici kompletní sortiment profesionálních servisních služeb po celý rok, ale výhodné podmínky jarní servisní nabídky platí jen do 30. června.

Autorizovaní servisní partneři nadále zůstávají v provozu (v omezené pracovní době) a v rámci jarní servisní prohlídky se o vozy zákazníků postarají. Přezují pneumatiky, zkontrolují technický stav vozu a v případě nutnosti odstraní veškeré nedostatky, aby byl zaručen bezproblémový provoz po celou sezonu. S přezouváním je časově výhodné spojit akční sezonní prohlídku vozu za 199 Kč. Při ní jsou vizuálně zkontrolovány všechny důležité komponenty vozidla. Nechá-li zákazník zjištěné nedostatky odstranit autorizovaným servisem, náklady na jarní servisní prohlídku mu nebudou účtovány.

Atraktivní bonusem u servisní sítě Seatu v ČR patří i výhodná výměna opotřebovaných stíracích lišt za nové. V rámci letošní jarní servisní kampaně byla cena sady stíracích lišt Aero na čelní sklo pro Seat Toledo snížena o 10 % na 680 Kč. Při výměně opotřebovaných stíracích lišt u jakéhokoli modelu Seat získají zákazníci navíc bonus v podobě 1 litru originálního koncentrátu pro přípravu letní směsi do ostřikovačů. Mezi často vyměňované díly patří sada brzdového obložení, která je například pro oblíbený model Leon k dispozici za 2250 Kč (vpředu), resp. 1600 Kč (vzadu). Brzdová kapalina pro všechny modely SEAT vyjde na 310 Kč. Na začátku pylové sezony je vhodné vyměnit vložku pachového a pylového filtru s vrstvou aktivního uhlí a polyfenolovým povlakem, která stojí 910 Kč pro model Ateca.

V neposlední řadě si lze také vybrat z celé řadě atraktivního originálního příslušenství za férové ceny, což ilustruje například kabel USB pro nabíjení a přenos dat s konektory USB-C, micro USB a Apple Lightning za 310 Kč, univerzální držák chytrého telefonu za 520 Kč, multifunkční držák malých předmětů v zavazadlovém prostoru za 5650 Kč, otočná podložka do zavazadlového prostoru modelu Ateca za 1620 Kč, ochranná lišta na zadní nárazník modelu Tarraco za 3820 Kč nebo dvojitá nabíječka USB s integrovaným kladívkem a nožem na bezpečnostní pás za 230 Kč.

Ani automobil Seat staršího data výroby nemusí být pro majitele překážkou v používání nejmodernějších funkcí v oblasti konektivity. Autorizovaní partneři španělské značky totiž nabízejí konektivitu i pro starší modely. Po připojení zařízení My SEAT DataPlug za 990 Kč k elektronickému systému vozidla může aplikace My SEAT App, která je zdarma k dispozici ke stažení na chytré telefony z portálu App Store nebo Google Play, využívat rozmanitá data vozidla a poskytovat uživateli řadu užitečných funkcí, například sledování a vyhodnocování provozních nákladů, elektronický návod k obsluze nebo rychlé spojení s preferovaným autorizovaným servisem.

tisková zpráva

Všechny články na Autoforum.cz jsou komentáře vyjadřující stanovisko redakce či autora. Vyjma článků označených jako inzerce není obsah sponzorován ani jinak obdobně ovlivněn třetími stranami.