Miliardář ukázal, co vše dostal ke svému unikátnímu Bugatti, je to opulence svého druhu

Unikátní stroj a jeho doplňky uhranuly i majitele zvyklého na nejvyšší třídu osobních aut. Za volant krémového Chironu usedl s návleky na botách a úsměv mu vydržel po celou dobu natáčení.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Zajímavosti

Miliardář ukázal, co vše dostal ke svému unikátnímu Bugatti, je to opulence svého druhu

14.1.2020 | Mirek Mazal

Miliardář ukázal, co vše dostal ke svému unikátnímu Bugatti, je to opulence svého druhu

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Unikátní stroj a jeho doplňky uhranuly i majitele zvyklého na nejvyšší třídu osobních aut. Za volant krémového Chironu usedl s návleky na botách a úsměv mu vydržel po celou dobu natáčení.

Realitní magnát Manny Khoshbin skvěle pochopil způsob fungování amerického trhu s nemovitostmi a po imigraci z Íránu začal postupně vydělávat miliony dolarů. Jmění mu nespadlo do klína samo, proto si váží možnosti plnit sny své maličkosti. Sympatický podnikatel se dělí o upřímnou radost s fanoušky prostřednictvím pravidelných videoukázek ze života na nejvyšší úrovni a pokračuje v tom i v momentě, kdy si objednal nová superauta za skoro 400 milionů Kč.

Dodávky jednoho z nich se dočkal příhodně během vánočních svátků. Nadšený sběratel před zastoupením automobilky rozbalil Bugatti Chiron Hermés, které se ihned stalo jeho nejoblíbenějším přírůstkem do jeho sněhově bílé garáže. Aby také ne, je to léta chystaný unikát specifikovaný přesně podle jeho představ.

Na autě toho ale stojí za pozornost mnohem více než to, co nám zatím Khoshbin už ukázal, a tak uvnitř svého království aut sladěný s čistou barvou garáže promluvil o zajímavostech týkajících se „vánočního” Chironu. Kromě unikátního automobilu dorazila sada dalších krabic, které Khoshbin postupně rozbalil.

V jedné z nich se nacházela těžká kniha popisující historii značky od prvních aut až po návrh pojízdné rakety. Kromě firemních slunečních clon přišel s vozem lesklý kufr připomínající sejf na peníze. Uvnitř hliníkového boxu se nacházel dopis novému majiteli a skříňka obsahující klíče. Úhledně byl uložen standardní klíč, jeden náhradní a speciální k odemčení režimu pro dosažení maximální rychlosti. V útrobách boxu ležel také flash disk s obrázky auta a na dně našly své místo papírové dokumenty zakoupeného stroje. Do hliníkové bedny se vešly i podložka registrační značky a nabíječka k udržení auta v plně připraveném stavu.

Přehlídka doplňků pokračovala rychlým záběrem na zmenšený model Bugatti, který byl stejně jako vše ostatní vyroben přesně ve specifikaci odpovídající samotnému autu. Totožné materiály byly použity rovněž na zhotovení zavazadel na míru Chironu Hermés. Největší krabice od pařížské módní značky skrývala nejobjemnější tašku ušitou přesně podle velikosti předního kufru vozidla.

Mile překvapený Khosbin hned potřeboval zkusit vměstnat prvotřídní zavazadla do nikdy nepoužitého zavazadelníku Chironu, při té příležitosti narazil na povinnou výbavu opět uloženou v dokonale ušitém balení z pravé kůže dodávané pro všechny měkké části úchvatného hypersportu.

Druhá půle videa se věnuje bližšímu pohledu na celé umělecké dílo vyšperkované módní ikonou založenou v roce 1837. Není pochyb o tom, že krémový unikát na kolech zaujme tiše staticky i po nastartování W16. Sériový Chiron nikdy nepostrádá jiskru, verze Hermés je ale přece jen ještě z trochu jiného světa, stejně jako doplňky k ní. Khoshbin autu projevil úctu nasazením ochranných návleků na boty, k dokonalé opatrnosti už chyběly jen bílé rukavičky.


Miliardář ukázal, co vše dostal ke svému unikátnímu Bugatti, je to opulence svého druhu - 1 - Bugatti Chiron Hermes predstaveni foto 01Miliardář ukázal, co vše dostal ke svému unikátnímu Bugatti, je to opulence svého druhu - 2 - Bugatti Chiron Hermes predstaveni foto 02Miliardář ukázal, co vše dostal ke svému unikátnímu Bugatti, je to opulence svého druhu - 3 - Bugatti Chiron Hermes predstaveni foto 03Miliardář ukázal, co vše dostal ke svému unikátnímu Bugatti, je to opulence svého druhu - 4 - Bugatti Chiron Hermes predstaveni foto 04Miliardář ukázal, co vše dostal ke svému unikátnímu Bugatti, je to opulence svého druhu - 5 - Bugatti Chiron Hermes predstaveni foto 05Miliardář ukázal, co vše dostal ke svému unikátnímu Bugatti, je to opulence svého druhu - 6 - Bugatti Chiron Hermes predstaveni foto 06Miliardář ukázal, co vše dostal ke svému unikátnímu Bugatti, je to opulence svého druhu - 7 - Bugatti Chiron Hermes predstaveni foto 07Miliardář ukázal, co vše dostal ke svému unikátnímu Bugatti, je to opulence svého druhu - 8 - Bugatti Chiron Hermes predstaveni foto 08Miliardář ukázal, co vše dostal ke svému unikátnímu Bugatti, je to opulence svého druhu - 9 - Bugatti Chiron Hermes predstaveni foto 09Miliardář ukázal, co vše dostal ke svému unikátnímu Bugatti, je to opulence svého druhu - 10 - Bugatti Chiron Hermes predstaveni foto 10Miliardář ukázal, co vše dostal ke svému unikátnímu Bugatti, je to opulence svého druhu - 11 - Bugatti Chiron Hermes predstaveni foto 11Miliardář ukázal, co vše dostal ke svému unikátnímu Bugatti, je to opulence svého druhu - 12 - Bugatti Chiron Hermes predstaveni foto 12Miliardář ukázal, co vše dostal ke svému unikátnímu Bugatti, je to opulence svého druhu - 13 - Bugatti Chiron Hermes predstaveni foto 13Miliardář ukázal, co vše dostal ke svému unikátnímu Bugatti, je to opulence svého druhu - 14 - Bugatti Chiron Hermes predstaveni foto 14Miliardář ukázal, co vše dostal ke svému unikátnímu Bugatti, je to opulence svého druhu - 15 - Bugatti Chiron Hermes predstaveni foto 15Miliardář ukázal, co vše dostal ke svému unikátnímu Bugatti, je to opulence svého druhu - 16 - Bugatti Chiron Hermes predstaveni foto 16Miliardář ukázal, co vše dostal ke svému unikátnímu Bugatti, je to opulence svého druhu - 17 - Bugatti Chiron Hermes predstaveni foto 17Miliardář ukázal, co vše dostal ke svému unikátnímu Bugatti, je to opulence svého druhu - 18 - Bugatti Chiron Hermes predstaveni foto 18
Jeden jediný Chiron Hermés je prvotřídní výtvor Bugatti, na výši jsou i doplňky k němu dodávané

Zdroj: Manny Khoshbin@Youtube

Mirek Mazal

Všechny články na Autoforum.cz jsou komentáře vyjadřující stanovisko redakce či autora. Vyjma článků označených jako inzerce není obsah sponzorován ani jinak obdobně ovlivněn třetími stranami.

Živá témata na fóru

zobrazit vše