Richard Hammond rozjíždí novou show bez Jeremyho Clarksona a Richarda Maye

Hvězda Top Gearu a The Grand Tour zůstane věrná Amazonu, ne však svým dlouholetým parťákům. Ty pro případ zatím nepojmenované show vymění za Toryho Belleciho známého hlavně ze série Mythbusters.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Zajímavosti

Richard Hammond rozjíždí novou show bez Jeremyho Clarksona a Richarda Maye

23.8.2019 | Petr Miler

Richard Hammond rozjíždí novou show bez Jeremyho Clarksona a Richarda Maye

/

Hvězda Top Gearu a The Grand Tour zůstane věrná Amazonu, ne však svým dlouholetým parťákům. Ty pro případ zatím nepojmenované show vymění za Toryho Belleciho známého hlavně ze série Mythbusters.

Richard Hammond není člověk, kterého bychom vám museli dlouze představovat. Slavný novinář a moderátor proslul hlavně jako jeden z tria „mušketýrů” nasazujících krk za britský Top Gear, už v době svého působení v tomto pořadu se ale nevyhýbal ani účasti na jiných televizních show. Nyní, po létech spolupráce s Jeremym Clarksonem a Richardem Mayem pod hlavičkou The Grand Tour, se k něčemu takovému uchýlil znovu.

Oslovit se znovu pokusí diváky Amazon Prime TV, tentokrát ale pod po boku Toryho Belleciho, kterého můžete znát hlavně jako jednoho z mythbusterů, tedy bořičů mýtů. O auta tu ovšem půjde jen okrajově, neboť sám Amazon zatím nepojmenovanou show připodobňuje spíše k seriálu Ztraceni, ovšem se snahou popularizovat vědu.

Hammond s Bellecim tedy „ztroskotají” poblíž opuštěného ostrova jen s tím, co mají naloženo v lodi, s otevřenou myslí a šikovnýma rukama. Tato kombinace jim bude muset stačit nejen k tomu, aby přežili, ale aby si z ostrova udělali tak trochu zábavní park situovaný do přírodního ráje jinak neposkvrněného civilizací. O zajímavé situace tedy jistě nebude nouze.

Nevíme, do jaké míry bude seriál reality show a do jaké pojede podle scénáře, s ohledem na to, že Amazon dopředu slibuje třeba i stvoření svérázných vozítek schopných pohybovat se po ostrově či specifických vodních strojů, tušíme spíše to druhé. A to přesto, že vše vzniká pod hlavičkou divize „Unscripted Originals” (Původní tvorba bez scénáře, přeložme volně) fungující v rámci Amazon Studios.

Uvidíme, co se z nové šestidílné série vyloupne, Richard Hammond k ní zatím říká se svým typickým sarkasmem tolik: „Někdo se musí chopit populární védy jako žánru a znovu jej vynalézt pro nový věk. A jsou tu jen dva lidé, kteří umí takovou věc udělat. Bohužel, žádný z nich nebyl k dispozici, a tak jsme to vzali já a Tory Belleci,” prohlásil Hammond a dodal: „Je tu slušná šance, že se s Torym z ostrova vrátíme živí a zdraví... Pravděpodobně.”

Přesný termín, kdy by se novinka mohla dostat do vysílání, zatím nebyl zveřejněn, další detaily čekejme po odhalení jména nové show.


Richard Hammond rozjíždí novou show bez Jeremyho Clarksona a Richarda Maye - 1 - Richard Hammond nova show Amazon 01
Richard Hammond a Tory Belleci se bok po boku objeví v nové show Amazonu svérázně usilující o popularizaci vědy

Richard Hammond rozjíždí novou show bez Jeremyho Clarksona a Richarda Maye - 2 - Richard Hammond nova show Amazon 02
Richarda Hammonda z Top Gearu a The Grand Tour jistě nemusíme představovat

Richard Hammond rozjíždí novou show bez Jeremyho Clarksona a Richarda Maye - 3 - Richard Hammond nova show Amazon 03
Tory Belleci proslul hlavně díky seriálu Mythbusters, u nás Bořiči mýtů

Zdroje: Deadline, Amazon, Drive Tribe

Petr Miler

Živá témata na fóru

zobrazit vše