S nátlakem matky na pořízení vnoučete se pár žijící spíše auty vypořádal po svém

Matka manžela se neustále dožadovala vnoučat a nakonec se dočkala. Dostala sadu typických rodinných fotek od profesionálního fotografa, jen miminko na nich chybělo.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Zajímavosti

S nátlakem matky na pořízení vnoučete se pár žijící spíše auty vypořádal po svém

25.5.2019 | Mirek Mazal

S nátlakem matky na pořízení vnoučete se pár žijící spíše auty vypořádal po svém

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Matka manžela se neustále dožadovala vnoučat a nakonec se dočkala. Dostala sadu typických rodinných fotek od profesionálního fotografa, jen miminko na nich chybělo.

Svou chvilku slávy na internetu si právě užívá jeden zamilovaný pár, který naplňuje svůj život nejen vzájemnou láskou, ale také náklonností vůči Fordu Mustang. Fanoušci rychlých kol Brayden a Payton Tomicicovi konečně přivítali nový přírůstek do rodiny. Má jméno Eaton a plenky nebo kočár pro něj potřeba nebudou.

Dvojice novinu zveřejnila na internetu. „Mnoho z vás to nevědělo, ale konečně je ten správný čas oznámení. Poslední dva roky jsme se s Payton připravovali na tento okamžik a konečně ta chvíle nastala,“ uvedl čtenáře do děje hrdý otec. „Je to něco, co jsem vždycky chtěl, ale nikdy jsem nevěděl, kdy se to stane. Loni jsme byli skutečně požehnáni a nakonec je to tady. Rádi bychom přivítali tento kompresor do naší domácnosti! Nastane hodně kňučení, ale nemůžeme se dočkat veškeré zábavy,“ pokračoval v textu Američan z Utahu.

Vítaným přírůstkem opravdu je mechanický kompresor, přesto se mu dostalo stejného přivítání, jako by šlo o opravdovou ratolest. Pod dojemným příspěvkem Brayden umístil rodinné portréty v typických pózách, které vytváří pomalu všichni rodiče se svým miminkem při prvním focení. Ty ale vznikly jen tak, nýbrž kvůli nátlaku Braydenovy matky, potenciální babičky. Vlastní Ford ale Tomcicovi berou jako dítě a výstižnými obrázky chtěli zareagovat na neustálé žadonění o vnouče. Kdo si zažil neustálé dotazy okolí na možný příchod dětí, originální reakci dvojice asi pochopí.

Automobilové mimino značky Eaton se umí ozvat po přidání plynu a k jeho utěšení stačí zklidnit tempo, vůbec nehrozí narušený denní režim nebo vyčerpanost rodičů. To je možná důvod, proč manželé myslí více na svůj žlutý Mustang GT z roku 2007 než na opravdové početí zdravé ratolesti. S typickou rodinnou situací se vypořádali po svém, něco nám ale říká, že jednou beztak neodolají...


S nátlakem matky na pořízení vnoučete se pár žijící spíše auty vypořádal po svém - 1 - Par si poridil kompresor misto miminka 01S nátlakem matky na pořízení vnoučete se pár žijící spíše auty vypořádal po svém - 2 - Par si poridil kompresor misto miminka 02S nátlakem matky na pořízení vnoučete se pár žijící spíše auty vypořádal po svém - 3 - Par si poridil kompresor misto miminka 03S nátlakem matky na pořízení vnoučete se pár žijící spíše auty vypořádal po svém - 4 - Par si poridil kompresor misto miminka 04S nátlakem matky na pořízení vnoučete se pár žijící spíše auty vypořádal po svém - 5 - Par si poridil kompresor misto miminka 05S nátlakem matky na pořízení vnoučete se pár žijící spíše auty vypořádal po svém - 6 - Par si poridil kompresor misto miminka 06S nátlakem matky na pořízení vnoučete se pár žijící spíše auty vypořádal po svém - 7 - Par si poridil kompresor misto miminka 07S nátlakem matky na pořízení vnoučete se pár žijící spíše auty vypořádal po svém - 8 - Par si poridil kompresor misto miminka 08S nátlakem matky na pořízení vnoučete se pár žijící spíše auty vypořádal po svém - 9 - Par si poridil kompresor misto miminka 09S nátlakem matky na pořízení vnoučete se pár žijící spíše auty vypořádal po svém - 10 - Par si poridil kompresor misto miminka 10S nátlakem matky na pořízení vnoučete se pár žijící spíše auty vypořádal po svém - 11 - Par si poridil kompresor misto miminka 11S nátlakem matky na pořízení vnoučete se pár žijící spíše auty vypořádal po svém - 12 - Par si poridil kompresor misto miminka 12S nátlakem matky na pořízení vnoučete se pár žijící spíše auty vypořádal po svém - 13 - Par si poridil kompresor misto miminka 13S nátlakem matky na pořízení vnoučete se pár žijící spíše auty vypořádal po svém - 14 - Par si poridil kompresor misto miminka 14S nátlakem matky na pořízení vnoučete se pár žijící spíše auty vypořádal po svém - 15 - Par si poridil kompresor misto miminka 15
Klasické pózy při focení po porodu na automobilový způsob. Nový přírůstek do rodiny asi nejvíce ocení žlutý Ford Mustang, se kterým Brayden a Payton Tomicicovi jezdí

Zdroj: Brayden Tomicic@Facebook

Mirek Mazal

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše