Tajuplný miliardář ukázal, jak řádí na sněhu s vzácným Ferrari za 45 milionů korun

Tohle chce hodně odvahy a hodně peněz - stačí jedna chyba a škoda za miliony je na světě. Identitu bohatého majitele už známe, on se ale na internetu dál rád prezentuje jako anonymní milovník driftů.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Zajímavosti

Tajuplný miliardář ukázal, jak řádí na sněhu s vzácným Ferrari za 45 milionů korun

31.12.2019 | Mirek Mazal

Tajuplný miliardář ukázal, jak řádí na sněhu s vzácným Ferrari za 45 milionů korun

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Tohle chce hodně odvahy a hodně peněz - stačí jedna chyba a škoda za miliony je na světě. Identitu bohatého majitele už známe, on se ale na internetu dál rád prezentuje jako anonymní milovník driftů.

Jméno Emanuele Maria Tabacchi vám zřejmě nic neřekne, je ale nejlepším důkazem toho, že velké jmění lze vydělat i bez větší pozornosti okolí. Tento muž dlouho tajil svoji skutečnou identitu, nakonec se ale provalilo, že pod přezdívkou Powerslidelover se na internetu skrývá právě on. Jak už z jeho pseudonymu vyplývá, miluje jízdu bokem se vším, co má kola a poutá pozornost. Sběratel skvělých aut se uměl narodit, proto si může dopřávat množství nejdražších vozů planety, které jen nestojí v klimatizované garáži.

Tabacchi má odvahu poslat bokem cokoliv bez ohledu na počet vyrobených kusů či zůstatkové hodnoty. Ital z rodiny velmi úspěšných byznysmenů může vybírat z desítek fascinujících exemplářů napříč automobilovou historií. A zjevně nemá strach z možných následků svého dovádění. Naposledy ukázal svou nejoblíbenější zábavu v italských horách, kde mezi sněhovými bariérami provětral raritní speedster z Maranella.

Powerslidelover věrný své přezdívce projel bokem horské průsmyky zapadané sněhem, vůbec mu nevadilo místy nevlídné prostředí působící na jedno otevřené Ferrari z edice čítající 499 vyrobených kusů. Extrémně unikátní Ferrari Monza SP2 zvládlo bravurně jeho dovádění s rozevlátou zádí. Pohled na šedý speedster uprostřed vysokých bariér sněhu se jen tak nevidí, už vzhledem k ceně vozu, která se pohybuje okolo 45 milionů korun v závislosti na specifikaci.

Přátelé italského šílence v jedné chvíli projíždějící SP2 zasypali sněhem. Jak se studená nadílka líbila vytočenému dvanáctiválci těžko soudit, ale ozvěna 820 koní v horách je fantastická jako všechny další šikovné průjezdy zkušeného milovníka smyků. Je to možná jediný člověk na celém světě, který se s SP2 takto nemazlí za podobných podmínek, i proto jeho kousky stojí za zhlédnutí.


Tajuplný miliardář ukázal, jak řádí na sněhu s vzácným Ferrari za 45 milionů korun - 1 - Ferrari Monza SP2 na snehu foto 02Tajuplný miliardář ukázal, jak řádí na sněhu s vzácným Ferrari za 45 milionů korun - 2 - Ferrari Monza SP2 na snehu foto 03Tajuplný miliardář ukázal, jak řádí na sněhu s vzácným Ferrari za 45 milionů korun - 3 - Ferrari Monza SP2 na snehu foto 04Tajuplný miliardář ukázal, jak řádí na sněhu s vzácným Ferrari za 45 milionů korun - 4 - Ferrari Monza SP2 na snehu foto 05
Tajuplný miliardář ukázal, jak řádí na sněhu s vzácným Ferrari za 45 milionů korun - 5 - Ferrari Monza SP2 na snehu foto 07Tajuplný miliardář ukázal, jak řádí na sněhu s vzácným Ferrari za 45 milionů korun - 6 - Ferrari Monza SP2 na snehu foto 08Tajuplný miliardář ukázal, jak řádí na sněhu s vzácným Ferrari za 45 milionů korun - 7 - Ferrari Monza SP2 na snehu foto 09Tajuplný miliardář ukázal, jak řádí na sněhu s vzácným Ferrari za 45 milionů korun - 8 - Ferrari Monza SP2 na snehu foto 10
Tajuplný miliardář ukázal, jak řádí na sněhu s vzácným Ferrari za 45 milionů korun - 9 - Ferrari Monza SP2 na snehu foto 11Tajuplný miliardář ukázal, jak řádí na sněhu s vzácným Ferrari za 45 milionů korun - 10 - Ferrari Monza SP2 na snehu foto 13Tajuplný miliardář ukázal, jak řádí na sněhu s vzácným Ferrari za 45 milionů korun - 11 - Ferrari Monza SP2 na snehu foto 15Tajuplný miliardář ukázal, jak řádí na sněhu s vzácným Ferrari za 45 milionů korun - 12 - Ferrari Monza SP2 na snehu foto 17
Zimní radovánky podle bohatého Itala jménem Emanuele Maria Tabacchi stojí to, tohle s exotickými auty ražení Ferrari Monza SP nedělá snad nikdo jiný

Zdroj: powerslidelover@Instagram

Mirek Mazal

Všechny články na Autoforum.cz jsou komentáře vyjadřující stanovisko redakce či autora. Vyjma článků označených jako inzerce není obsah sponzorován ani jinak obdobně ovlivněn třetími stranami.

Živá témata na fóru

zobrazit vše