Vladimir Putin usedl za volant náklaďáku a projel stavbu, na kterou osobně dohlížel

 | 15 příspěvků | 16.5.2018 Mirek Mazal
Reagovat

Nepřihlášený dodo

V rusku kolují legendy, že.. | 16.5.2018 10:45reagovat
avatar

V rusku kolují legendy, že ho Putin celý vlastnoručně postavil.

Nepřihlášený amatér

No a?, tak postavili most,.. | 16.5.2018 10:58reagovat
avatar

No a?, tak postavili most, co ta naše dálnice do Vídně?

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Lofas

Když se tu pořád používá t.. | 16.5.2018 11:01reagovat
avatar

Když se tu pořád používá to slovo anexe, tak bych ho rád vysvětlil. Anexe je nezákonná pouze tehdy, pokud dojde k obsazení daného anexovaného území vojensky a zároveň vynucení si tohoto pod hrozbou či s použitím násilí. Pokud anexi doprovází referendum platné pro daný stát a toto referendum s odtržením souhlasí a násilý či jeho hrozba neproběhne, je legitimní. Tolik k mezinárodním právům. Jediný problém zde tedy je, že anexe byla provedena směrem k Rusku, což nyní musíme považovat za největší hrozbu a nepřítele. Tak jako jsme kdysi museli považovat za největší horzbu západ a Ameriku. Rád bych se dožil toho, že ČR nebude muset nikomu lézt do řitě, nebude mít přikázáno, s kým se musí a nesmí kamarádit a náš postoj bude dán pouze na základě spravedlnosti nehledě na rasovou, etnickou, politickou, náboženskou a kdo ví jakou situaci.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Pindík

Reakce na: No a?, tak postavili most,.. | 16.5.2018 11:08reagovat
avatar

Jaká dálnice? Není lepší Rusko označit za zaostalý kokoty a naši dálnici ani nezačít stavět? Ještě líp udělat kolony skrz semafory na Nových Mlýnech? Musí se to pořádně připravit, aby to stálo víc než tento most v moři a každý si přišel na své peníze, přičemž kvalita musí jít do hajzlu, aby další peníze přitekly do kapes z následných nutných oprav každých nejlíp 5 až 10 let. Ale Putin je car a Rusko je peklo.

Nepřihlášený

Reakce na: Když se tu pořád používá t.. | 16.5.2018 11:08reagovat
avatar

Tak svoji znalost mezinárodního práva jste dehonestoval hned na začátku u slova “anexovaneho”, poté už je vám možno považovat pouze za strejdu, co si přečetl wikipedii, aneb Street law v praxi

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený

Reakce na: Tak svoji znalost mezináro.. | 16.5.2018 11:13reagovat
avatar

Pak bych se ještě doplnil, ze o anexi se v tomto případě samozřejmě de iure jedna, jelikož anexi se označuje i tento případ, kdy proběhlo referendum. Navíc v tomto případě referendum neproběhlo před vstupem vojsk na dané území, jak je to obvyklé ve vámi popisovaném případě, nýbrž ex post, což nás opět přivádi ke stejnému výsledku ...

Nepřihlášený Kume

Veľmi chceli stihnúť letnú.. | 16.5.2018 11:36reagovat
avatar

Veľmi chceli stihnúť letnú turistickú sezónu ak ho postavili o 6 mesiacov skôr. Len aby to nemalo vplyv na kvalitu.S autami most mať problém nebude,ale keď začnú o rok jazdiť vlaky až vtedy to bude skúška nosnosti.

Inak most už na Kryme staval Hitler a postavil cca 1/3, ale musel ho vyhodiť do vzduchu keď ho Rusi hnali späť do Berlína...

Nepřihlášený Občan ČR

Když oni most, tak my hype.. | 16.5.2018 11:50reagovat
avatar

Když oni most, tak my hypersmyčku.

Nepřihlášený

Čím dal od Moskvy tím hůř... | 16.5.2018 13:08reagovat
avatar

Čím dal od Moskvy tím hůř. KDO se zajímá, tak ví, ze v Rusku není výjimečné, ze se daji miliardy a výstavbu silnice a ty někdo rozkrade přes bílé koně a se stavbou se někdy ani vůbec nezačne! Tohle považuji v Rusku za malý zázrak, aneb jak říká rusky Klasik cernomyrdin, at je mu země lehká, Ať chceme vytvořit cokoli, tak nakonec z toho vyleze Komunistická strana SSSR nebo samopal Kalašnikova.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený josephko

Čo robia tie politické kec.. | 16.5.2018 13:25reagovat
avatar

Čo robia tie politické kecy a agitka v 2.polovici článku na motoristickom serveri? Koho zaujíma, čo aký tajtrlík čo povedal o Kryme?

Veľmi dobre si však spomínam, ako sa (nielen u nás) mnohí smiali, že Rusko ten most nepostaví ani za sto rokov...

A propó - ten most nie je Putinov nápad spredd 4 rokov. Myšlienka na spojenie Krymu a ruskej pevniny je stará najmenej 100 rokov. A projekty na jeho stavbu boli vypracované už pred "anexiou" Krymu...

Nepřihlášený josephko

Reakce na: Čím dal od Moskvy tím hůř... | 16.5.2018 13:28reagovat
avatar

Neviem ani prečo, ale pri tvojej druhej vete som si spomenul na diaľnicu do Ostravy, ktorá pripomína horskú dráhu a kde miesto štrku bol ako podklad použitý odpad zo skládky vrátane starých pneumatík... :-) :-)

Je pritom samozrejmé, že podľa projektu malo byť všetko úplne inak.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Trautenberg

Reakce na: Neviem ani prečo, ale pri.. | 16.5.2018 15:08reagovat
avatar

no jo Wasserpoláci. Nebýt v Tchesku Wasserpoláci a Cikáni, tak tu maj druhé Rakousko. Jenže voni jsou děsná koule na noze...

Nepřihlášený Agent

Reakce na: Tak svoji znalost mezináro.. | 16.5.2018 16:12reagovat
avatar

Dobrý den, naše organizace (nemůžu zmínit jaká) vyhledává lidi, co klidně i za vyhledávání překlepů bojuje proti ruskému internetovému vlivu. A líbí se nám, že jste ani neuvedl přezdívku. Pokud máte zájem, stavte se na naši ambasádu (budete vědět jakou). Klidně vás naučíme i španělsky, pokud neumíte. Potřebujeme někoho pro agitaci na Kubánských internetových fórech, protože tamní zlá vláda chce Guantánamo zpět již od roku 1959 a vy dokážete velmi dobře vysvětlit, co je a co není anexe, okupace, ... Těšíme se na návštěvu!

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený

Reakce na: Dobrý den, naše organizace.. | 16.5.2018 21:42reagovat
avatar

Heleď, na té tvé ambasádě odkud tě poslali, určitě najdeš příhodnou skobu. Hoď na ni lano se smyčkou na konci a vlastenecky tu smyčku použij. Alespoň se pak nebudeš cpát na motoristický server, blbe.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Agent

Reakce na: Heleď, na té tvé ambasádě.. | 16.5.2018 22:12reagovat
avatar

Dobře, posloužíte nám na akci Novičok 2, alespoň budeme moci dát zase nějaké sankce a vyhostit pár Rusů.

Přidat příspěvek
(pro zasílání reakcí, adresa nebude zveřejněna)
Max. 2000 znaku
b_468_60.gif