Toto je „pirát z D1”, kterému naměřili 213 km/h. „Hrdinové” za ním jeli 217,8 km/h

 | 236 příspěvků | 1.9.2016 Marek Bednář
Reagovat

Nepřihlášený Sušičák

Jo jo, Simierové si zas ho.. | 1.9.2016 16:12reagovat
avatar

Jo jo, Simierové si zas honili trika a lidi jim to žerou. Nechápu, že jsou tu takový věci možný. A když už, že se za ně aspoň nestydí!

Nepřihlášený praotec

je vážně těžké pochopit, že.. | 1.9.2016 16:17reagovat
avatar

je vážně těžké pochopit, že podobné jednání je pokaždé hodnoceno úplně jinak. ať policie měří a ať klidně přestupce stíhá. ale pokud, má sama něco porušit, tak s majáky, houkačkami a řádně ohleduplnou jízdou. ne tímto kvobojstvím.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Rob Kalenda

Šašci jsou to všichni. Ale.. | 1.9.2016 16:23reagovat
avatar

Šašci jsou to všichni. Ale tan v Gallardu se aspoň netváří, že není.

Ukončit tyhle honičky. Hned.

Nepřihlášený miam

Souhlasím s redakcí AUTOFO.. | 1.9.2016 17:12reagovat
avatar

Souhlasím s redakcí AUTOFORUM.cz!!

Osobně za piráta silnic považuju tzv. vybrďďovače, nebo lepiče, nebo ti, co dělají myšky. Za nebezpečné považuju takové řidiče, kteří jedou bezdůvodně pomalu, bezdůvodně v levém pruhu silnice o dvou a více pruzích v jednom směru mimo obec, kteří zdržují provoz pomalými rozjezdy z křižovatek, kteří nedávají znamení o změně směru jízdy, kteří bezdůvodně svítí dálkovými světly, kteří si neumí najet k dělící čáře při odbočování vlevo, kteří mají zapnutý blikač a nemění směr jízdy, kteří v zimě očistí od sněhu či námrazy čelní sklo tak, že z auta koukají snad hůř než z tanku... A tyto nešvary vůbec nikdo nepokutuje, to Skrytý dohled přehlíží. Ale jede-li někdo rychle, hned je to vrah lidstva! Podle mého názoru rychlejší svižná jízda není příčinou nehod na našich silnicích. Podle mě za nimi stojí mnou výše definovaní piráti a nebezpeční řidiči. Myslím si, že tento konkrétní řidič lamba nezpůsobil nic špatného. Uvažte: řidič lamba jel rychle. Rychlou jízdou při jejím nezvládnutím lze způsobit nedozírné následky. To nerozporuju. Ale on nic nezpůsobil .Nikomu žádnou úujmu. A platí pokutu! Pokutu za to, že nikomu nic neudělal! A třeba ti piráti či nebezpeční řidiči nás ostatní svým jednánímn ohrožují, troufám si říct, že jsou pak zárodkem nehod. A oni potrestáni nejsou! Nejsou potrestáni za své chování, kterým něco opravdu očividně způsobili!! Vidíte tu absurditu????? Je to postavené na hlavu!

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Tomík

Reakce na: Souhlasím s redakcí AUTOFO.. | 1.9.2016 17:22reagovat
avatar

Jak chceš pokutovat bezdůvodně pomalou jízdu, když důvod může být jakýkoliv? A pomalý rozjezd z křižovatky není přestupek. Navíc kde je ta hranice, kdy už je to pomalý a kdy ne?

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený dr.120l

bednář zase nechápe, že pr.. | 1.9.2016 17:25reagovat
avatar

bednář zase nechápe, že prostě policie může a ostatní nemůžou. Jezdit dvoukilem v takovym provozu je o ránu z pistole do týla bez výstrahy než někoho zabije, ne o tom ho omlouvat, že to vlastně tak moc nebylo. Proberte se. Každej kdo takhle jezdí by zasliužil seřezat vobuchem až by z něj krev tekla proudem a pak ho nechat schnít v base na hodně dlouho. KAŽDEJ !!!!!

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený tomcar

Policie tvrdí, že pokutuje.. | 1.9.2016 17:29reagovat
avatar

Policie tvrdí, že pokutuje kvůli výchově řidičů aby nejezdili rychle. Fascinující je , proč nezastavili a nepokutovali dané vozidlo když mu naměřili 120 na 80ce. Dostal by pokutu a dále by jel v klidu. Ale oni ne oni ho musí doslova tlačit na rychlost přes 200, kde i jejich počínání je již více než nebezpečné a rozhodně nepomáhají a chrání. Ale za 213km/h můžou dát větší pokutu a budou ve zprávách. POLICIE JE FIRMA!! Jinak si todle nedovedu vysvětlit, honí se jen za ziskem.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený xps

Reakce na: bednář zase nechápe, že pr.. | 1.9.2016 17:32reagovat
avatar

Souhlas.

Kazdy, komu prijde rychla jizda v sebelepsim sportaku mimo zavodni okruhy jako normalni je proste mo/mentalne mimo.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Mojža

DR.120 Vy zřejmě patříte.. | 1.9.2016 17:34reagovat
avatar

DR.120

Vy zřejmě patříte ke škodě 120 a těm zapšklým co je pro ně 130kmh modla. KAždopádně jel rychle to ano, ale mnohé flotilové octavie tak jezdí z 1.6 tdi taky a mají mnohem slabší brzdy, stabilitu auta atd atd. Tímto autem jet po dálnici to by se každý z nás svezl 200kmh rád. I vy. A pokud tvrdítě že ne, tak lžete. To auto je na to stavěné. A pokud jede řidič hlavou, čož dle jízdy jede, tak nevidím důvod proč ho posléze nezastavit a nedat mu 5000,- ok. Ale dělat exepmplární případ tak to s prominutím jděte někam. Zaplatil pokutu a hotovo. A to, že je tradičním stylem dálniční policie nalepit se na rychlé auto jako hovada a provokovat člověka v něm ať se rozjede a ukáže jim, tak to je prasárna nejvyššího kalibru. Každý z nás přidá když se za něj nějaký blbec nalepí (což ve videu udělali ne jednou!!) '. A když máte Lambo speciálně mu dáte sežrat tu troufalost. Sorry za esej ale tohle mě fakt vadí.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený DE

V Německu nic neobvyklého,.. | 1.9.2016 17:39reagovat
avatar

V Německu nic neobvyklého, tenhle by tam byl dokonce za slušňáka, dodržoval rozestupy, nikoho nevyblikával, žádné prudké přejezdy. A 80 v zúžení je také výsměch, který tu máme od aktivistů co se bojí předjíždět tak si to hrnou svých 70 (tachometrových 80...) v levém a blokují ostatní.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený miam

Reakce na: Jak chceš pokutovat bezdův.. | 1.9.2016 17:58reagovat
avatar

To Tomík: Máte samozřejmě pravdu, Tomíku. Je mi to jasné. Bohužel, tyto nešvary nejsou zákonem definovány. Za nebezpečné je však považuji. Bezdůvodně pomalá jízda může být jakákoli. Např. ale i ta, že sešofér necícít nejlépe, že technický stav neodpovídá, že náklad není bezpečně na autš zabezpečen. Třeba tyto důvody jsou ale zákonem zakázány. Byl bych schopen nyní popsat hrozící nehodu právě bezdůvodně pomalou jízdou jednoho z šoférů. Posádka, která jela se mnou v tom okamžiku autem byla toho svědkem...

Nepřihlášený XTad

Reakce na: V Německu nic neobvyklého,.. | 1.9.2016 18:02reagovat
avatar

V Nemecku se v podobnych zuzenich jezdi klidne 60 a rozhodne tam neni vsude neomezena. Naopak. Co par kilometru omezeni na 120.

Nepřihlášený jakub

Já spíš nechápu, proč by v.. | 1.9.2016 18:13reagovat
avatar

Já spíš nechápu, proč by vůbec někdo měl zastavovat civilnímu neoznačenému autu! Majáček si na auto může dát každý.

Nepřihlášený Tomamarny

Osobně bych za tohle ty bl.. | 1.9.2016 18:29reagovat
avatar

Osobně bych za tohle ty blbečkové policajtský ihned vyhazoval (v lepším případě) nebo jim jako trest dával šoky taserem ... až by se posrali a pchcali .... sráčové ... a na tohle jdou naše daně ... :(

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený vlastik

Nevím co tu řeší, ke konci.. | 1.9.2016 18:43reagovat
avatar

Nevím co tu řeší, ke konci toho policejního videa, je vidět že policajti měli maják zapnutý, tudíž mohli jet i rychleji, než je povolená rychlost. A myslím si že ten Superb hravě dá 220 km/h, takže to není nijak nebezpečné

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený ENiKS

Reakce na: Nevím co tu řeší, ke konci.. | 1.9.2016 19:05reagovat
avatar

Ale ono to neni o tom, kolik to auto "hrave da" ale o tom, jak moc je ovladatelne. Ve firemni flotile mame jednoho Superba, ktere jede až 248 km/h (dle GPS). Zkouseli jsme brzdnou drahu z 220 a byla přes 300m. U sportovnich vozidel se da z 220 zastavit na 100m. A to je přesně ten rozdíl v bezpečnosti.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Rene

Reakce na: bednář zase nechápe, že pr.. | 1.9.2016 19:08reagovat
avatar

Je videt ze jste nikdy takhle rychle nejezdil prinejmensim poradnym autem je to neco jineho nez octavkou. Vsem kdo tvrdi ze rychlost nad 200 km je zlcin by si mel vyzkouset autoskole v BDR a naucit se jezdit bezpecne v techto rychlostech. Vymluva o spatnych komunikacich v cr je klise.

Nepřihlášený bubulak

Tohle je těžké. Na jednu s.. | 1.9.2016 19:22reagovat
avatar

Tohle je těžké. Na jednu stranu 213 km/h na české dálnici, kde je každou chvíli nějaké omezení, sváteční levopružní jezdci nebo závodící kamiony je už dost, aby se nad tím dalo jen tak mávnout rukou. Tam už skutečně je ten argument, že ostatní řidiči nemají povinnost takovou rychlost očekávat. Takže pokud se přestupek stal, vyvstává otázka, co měli policisté jako přesně dělat? Zasalutovat mu? Na druhou stranu je pravda, že honící se dvě auta takovou rychlostí na dálnici jsou jistě nebezpečnější, než jedno. Nicméně kdyby tam ten chlap zrakvil pět lidí v nějaké staré popelnici, první, na co by se pisálkové ptali by bylo, a kde byla policie?

Nepřihlášený Lukáš F.

Vy jste klauni, to je k ne.. | 1.9.2016 19:27reagovat
avatar

Vy jste klauni, to je k neuvěření. Co by jako Policie podle vás měla dělat? "Hele, Vašku, von to tady pálí 200, jedem za ním?" - "Ne, Láďo, necháme to bejt, podívej jak má pěknou káru. Takovýmu drahýmu autu se přece absolutně nemůže stát, že by mu do cesty vběhlo zvíře, nebo že by na silnici ležel nějakej bordel. To je vyloučený."

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Jirka

Reakce na: Vy jste klauni, to je k ne.. | 1.9.2016 19:51reagovat
avatar

O to ale tady nejde, tady jde o to, že nezasáhli když došlo k prvotnímu porušení předpisů a naopak ho víceméně donutili páchat stále horší a horší přestupky. A to co napsal "miam" pod to bych se podepsal. Trávím jako řidič z povolání za volantem opravdu hodně času a co občas na silnicích vidím bych fakt radši neviděl.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Břetislav Černík

Když se tak koukám, tak ři.. | 1.9.2016 20:08reagovat
avatar

Když se tak koukám, tak řidič s tím Lambem pohodově jel svým tempem a nějaký kokot se mu pořád lepil na prdel. A v okamžiku kdy měl dost místa aby se zařadil do pravého pruhu bez přílišného brždění, tak ten kokot za ním kterého pustil aby ho mohl předjet zapnul majáčky a vybrzdil ho. Jinak rozdíl pravý levý pruh ve zůžení nevypadá moc na 40km/h. Tak možná 20km/h. Kdo ví, jak byl zkalibrován radar a tachometr.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Jantar

Je k neuvěření, kolik z vás.. | 1.9.2016 20:39reagovat
avatar

Je k neuvěření, kolik z vás dokáže veřejně tolerovat porušování zákonů. I kdyby měl F1, pořád by měl dodržovat zákony a pravidla. Pán má Lambo, takže on si může dělat co chce? Vzpomínám si, jak před pár lety účastník závodu Gumbal zabil při havárii tuším rodinu nebo minimálně dva lidi někde v Rumunsku. Až někoho z vás trefí takový šílenec zezadu, jsem zvědavý, co budete psát.

Nepřihlášený tonda

Jeje, zase dalsi Bednarovi.. | 1.9.2016 20:40reagovat
avatar

Jeje, zase dalsi Bednarovina (cti clanek o haneni PCR). Na 80-ce jel jednu chvili 151, to vam prijde jako v pohode? Kdyby jste pane autore nevedel, mereni probiha tak, ze policie se drzi sledovaneho auta a snima vlastni rychlost. Tim padem je docela logicke, ze musi jet stejne vysokou rychlosti. Ja tam tedy zadny tlaceni nevidim, ba naopak, spis ho jenom dohaneli. Jak by asi meli zastavit auto pred sebou na 80-ce? No tak, ze ho nejdriv predjedou. Dle vas ho asi nejspis meli nejak preskocit teleportem, ne??

Zase clanek uplne o nicem.

Nepřihlášený Fanda

Doporučuji panu bednářovi.. | 1.9.2016 20:46reagovat
avatar

Doporučuji panu bednářovi zapůjčit výkonné auto a jet se projíždět dvoustovkou třeba do sousedního Rakouska,nebo ať to zkusí na německé dálnici,kde je omezení na 120.Ono mu tam dají pořádně za uši a na nějaký čas bude od jeho pubertálních článků pokoj.

Nepřihlášený mijunior

Co to udělat jako v Japons.. | 1.9.2016 20:51reagovat
avatar

Co to udělat jako v Japonsku jen s tím rozdílem že omezovač na 180 km/h by měli namontovaný jen policejní vozy aby ti pacholci byli v bezpečí, nepřeceňovali svoje síly a schopnosti vozového parku. A nebo bychom mohli jako v Dubai nakoupit pár Bugatti aby mohl pan redaktor klidně spát že stihači padouchů jezdí v adekvátním nářádí. Stačilo by oželet přidání na platu učitelům a hned by na pár kousků bylo.

Mě zase udivuje že se najde kokot který si myslí že 213 na českých dálnicích je pohodové tempo.

Zajímalo by mě jaký článek by zde vyšel kdyby podobně jako v USA policie zastřelila řidiče jen proto že je vyděsilo jak divoce rozhazoval rukama poté co ho zastavili, následně se zjistilo že byl postižený a znakoval.

Nepřihlášený T

V tomto případě nesouhlasím.. | 1.9.2016 20:53reagovat
avatar

V tomto případě nesouhlasím s autorem. Řidiče z lamba bych pokutoval za rychlou jízdu, dal mu "persona non grata" pro českou republiku, ALE především ho zavřel do cvokhausu a sešrotoval auto za prasácký tuzing a použití homo fialové barvy. Dyť z té krásné mašiny udělal homoděuku...

Nepřihlášený bubla

Ty vole, co to tady meles?.. | 1.9.2016 21:10reagovat
avatar

Ty vole, co to tady meles?? Kurva prekrocil rychlost? Prekrocil tak jaky kecy? Predjet,zastavit a vzit papiry... Kreteni ti, co maj neco proti..

Zobrazit reakce..

papy

Reakce na: Ty vole, co to tady meles?.. | 1.9.2016 21:51reagovat
avatar

Bubla, čo to meleš za chobotiny?! Si sa načisto pomiatol?! Ty obhajuješ policajný fašizmus na cestách? Si myslíš, že teba sa to netýka?! Počkaj, keď prehliadneš nejakú zabudnutú tridsiatku v kríkoch, kde pred rokom nieco opravovali a zmerajú ti 80. 20 tisíc pokuty a zákaz na dva roky. Ako bude potom vyzerať tvoj život, ty pyrat jeden hnusný?!

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený

Reakce na: DR.120 Vy zřejmě patříte.. | 1.9.2016 21:57reagovat
avatar

Mojžo, ty jsi mimo. Nezaplatil pokutu, ale složil kauci. To je dost podstatnej rozdíl. Než o něčem začneš básnit, tak si o tom něco zjistit. ;-)

Nepřihlášený

Reakce na: Ale ono to neni o tom, kol.. | 1.9.2016 22:55reagovat
avatar

Na 100m? Nechci rýpat, ale to bych to auto chtěl vidět

Nepřihlášený Snipeg

Vy vole Bednář, radši tako.. | 2.9.2016 06:25reagovat
avatar

Vy vole Bednář, radši takové články ani nepiš...

Nepřihlášený Svetak

Ti policajti jsou v tomto.. | 2.9.2016 06:43reagovat
avatar

Ti policajti jsou v tomto pripade stejni hlupaci, jako ridic sam. Oni by navic meli byt potrestani za nepouziti majaku....klasicka policejni "cura_ovina"...misto prevence jen pokutovat. Jednou se mi lepili na prdel, aby mne vyprovokovali...tak jsem slapnul na brzdu, vrazili do me a do dneska mi plati za bolavy krk :), nebylo to vybrzdovani, ale nedodrzeni vzdalenosti a me se v tu chvili udelalo spatne a musel jsem zpomalit

.....

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený

Tady je někdo chytrej vy b.. | 2.9.2016 07:20reagovat
avatar

Tady je někdo chytrej vy blbci, můžete mi vysvětlit jak můžou policajti někoho chytat když zapnou majáky? :D Jste fakt chytrý jak rádia, když vidím zaplý maják tak zpomalím ale to vy asi neznáte co? :D Jen se směju tomuto článku, protože je fakt debilní. :-D

Nepřihlášený Hugo

Benga jedou za nim bez maj.. | 2.9.2016 07:57reagovat
avatar

Benga jedou za nim bez majaku, lepi se na nej v levem pruhu tak co si ma borec myslet ? Logicky prida plyn a ujede jim :D nechapu proc benga nepokutujou ty auta v pravo ktere leti nejmin kilem na 80tce anebo pak ty co leti 180 a uhybaji galardu, taky prece jedou vice jak o 50kmh vic nez maji, ale ne benga budou provokovat a lepit se lambu na prdel a pak cekat az borec vystreli... idioti, sebrat jim ridicaky a vyhodit od policie, mohlo se stat daleko neco horsiho tim jak to nechali hnat tak daleko a nepokutovali hned teda....

Nepřihlášený filipek

Článek podle mě napsal tup.. | 2.9.2016 08:27reagovat
avatar

Článek podle mě napsal tupec...

Zaměřujte se na co chcete, třeba, že policajti v trabantu dělají frajery, že honí pasata, ale prostě 213 se po našich dálnicích nejezdí. Naprosto přesně vím, jak se obyčejný řidič podívá do zrcátka v kterém nic nevidí a když o sekundu dvě začne přejíždět do pruhu ho smete lambo... třeba... (protože ten řidič v lambu se může zrovna věnovat rádiu milence atd...) - takové zlehčování postupně jen vede k tomu, že si všichni dělají co chtějí. Vlastně, když jede po prázdné dálnici 213 a nijak nikoho neohrožuje a má na to káru je fakt super napsáno... Napište politikům at nakoupí dálniční policii posche a ferrari tak jak to mají v dubaji a pak to bude asi podle vás v pořádku, když se s tímhle budou honit po dálnici s někým... píšete někdy dobré články, ale tady jste ujeli.

Nepřihlášený USA

ja před cca rokem cet rese.. | 2.9.2016 08:29reagovat
avatar

ja před cca rokem cet reseni podobnyho prestupku

- s bmw jel po prazdne dalnici cca 170, policajti se za nim rozjeli cca 200 aby ho dojeli, a samozrejme bez majaku.

ridic to nechal spadnout do spravniho rizeni, policajti prekroceni rychlosti zacali stavet na nebezpecne jizde, coz byla smec pro ridice - jestliže on jel nebezpecne 170, jestliže policajti jeli 200 v horsim aute, museli jet ještě daleko nebezpecneji. byla z toho taskarice, kterou ridic nakonec ustal...

nedavno skoro on-lajn reportaz ze zasahu, jak policajti po okreskách nahaneji ridice, co o 20 prekroci rychlost, pricemz policajti c mistech kde bylo zrovna dost křižovatek jezdi 170. coz si vola po hodne velkym pruseru az se jednou ucho utrhne - podobne jako když policajti zabili toho kluka na motorce v pribrami, kdyz se před nim otocili do protismeru aby zkasirovali auto, co proti jelo o něco rychleji ...

Nepřihlášený bob

Policajti na dálnici jsou.. | 2.9.2016 09:44reagovat
avatar

Policajti na dálnici jsou neskutečný provokatéři a nemám rád řeči o tom, že češi jsou piráti... Ještě 10 let zpátky jsem běžně lítal po dálnici 220 a každou chvíli mě někdo předjížděl... Dneska se dostanu málokdy přes 150 a předjede mě pár aut... Za dalších 10 let tady možná budeme jezdit normálně, věci prostě nejdou hned lidičky...

Nepřihlášený jirik

beee, policajti meri rychl.. | 2.9.2016 09:46reagovat
avatar

beee, policajti meri rychlost, beee.. mamiiii, rekni jim neco.. :D

Nepřihlášený řidič BOB

Reakce na: bednář zase nechápe, že pr.. | 2.9.2016 10:02reagovat
avatar

Takže i ti policajti?!

Nebo to jsou nadřidiči, pro které fyzikální zákony neplatí?

Jaký je rozdíl mezi Lambem, které jede po dálnici 200 a Superbem (neoznačeným a bez majáků), které jede za ním taky 200?

Že by účel světil prostředky? Ale jdi...

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený řidič BOB

Reakce na: Nevím co tu řeší, ke konci.. | 2.9.2016 10:04reagovat
avatar

Ne. Výstražná znamení zapnutá nebyla. Až v poslední fázi, kdy jej dojeli, předjeli a zastavili. Nebo si myslíš, že by jel 200, kdyby v zrcátku viděl modrá světla?

Zamysli se než příště něco napíšeš.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený USA

Reakce na: Takže i ti policajti?! N.. | 2.9.2016 10:08reagovat
avatar

podle me by mel někdo jasne rict, jestli policajti nemusi dodržovat předpisy, když nepouzivaji majaky a houkačku.

podle me porusovat předpisy nesmí.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Zet

Autor článku je asi stejný.. | 2.9.2016 10:28reagovat
avatar

Autor článku je asi stejný macho jako řidič Lamby. Nejen že obhajuje na stav české dálnice šílenou jízdu, ještě to maskuje úpravou faktů. Občas jel ve zúžení více než 120. No jel i více než 150! a to je už co říci. Chápu, že spousta řidičů je dobrých a umí jezdit i 200. Ale musí taky pochopit, že ne všichni jsou tak zdatní, ale ještě to neznamená, že nemají na silnici co jezdit. Například právě ve zúžení se někteří řidiči docela bojí, když jsou odestupy aut opravu minimální. A pokud jedeš 80 a někdo tě veme 150, tak to může být i docela leknutí :-). A výtka některých debatérů, proč ho hned ve zúžení nebrali, tak z videa je zřejmé, že ihned potom na to borec šlápl a oni jinou variantu neměli. Museli ho předjet, aby ho zastavili, a že by Superb byl konstrukčně ve 217 nebezpečný je taky blbost :-)

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Fanda

Ale skrytý dohled jinak fu.. | 2.9.2016 10:33reagovat
avatar

Ale skrytý dohled jinak funguvat ani nemůže,policisté se přeci musí k vozu co porušuje dopravní předpisy prvně přiblížit,změřit rychlost ,vyfotit a teprve poté zapnout maják a vůz zastavit,tak to přeci funguje všade ve světě,jen pan Bednář a jemu podobní to nedokáží pochopit.Pokud by policie prvně pustila signalizaci a teprve poté se vydala stíhat vůz porušující dopravní předpisy,tak stíhaný vůz zpomalí a někteří řidiči se policii navíc ještě vysmějí.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Jirka

Proberme si fakta: Polic.. | 2.9.2016 10:46reagovat
avatar

Proberme si fakta:

Policie měla řidiče zastavit dřív a pochopitelně použít maják při pronásledování. Řidič jel chvíli i 150 ve zúženém pruhu kde je 80ka. To je opravdu hodně přes. To je náraz do předpisově jedoucího vozu srovnatelný s nárazem do zdi ve 70km! Pochopitelně s horšími následky pro obě posádky - za to hned sebrat řidičák. A to nejen pro ČR! Všichni víme o nebezpečnějších přestupcích, ale vůbec nechápu redaktor obhajuje toho kdo jasně a výrazně porušuje zákon. Asi to také rád dělá. Na tříproudé německé dálnici bez omezení rychlosti je takováto jízda přijatelně bezpečná. Je také třeba si uvědomit, že tam pomalejší vozy dobře ví, že "nesmí" do levého pruhu a co je tam čeká. D1 má pruhy jen 2 a limit je 130. Takže vlevo prostě nečekáte rychlost 213 - a to Vás zabije - proto ty pokuty a označení pirát pane redaktore.

Nepřihlášený Bro

Je zajímavý že pokaždý kdy.. | 2.9.2016 11:17reagovat
avatar

Je zajímavý že pokaždý když vidim reportáž o tom jak někdo jede přes limit je to drahý auto s cizincem za volantem, zase mediální masáž, přitom kolik služebáků tu jezdí stylem "maximální rychlost = cestovní" a potkat fabii co jede 180, superby, passaty co jedou 2 kila, sem tam octávky, golfy ... na našich dálnicích běžná praxe jen o tom nikdo nenapíše .... Další klasika je policejní auto bez majáku c osi dělá co chce, překročil na 80tce, změřili ho tak zapnu maják, dojedu, ukážu stop a dam pokutu - podle mě správnej přístup, jenže policajti se chtěj taky projet trochu takže jedou jak dlouho bez majáku v rychlostech přes 200, pro ostatní účastníky provozu stejný riziko jako to lambo... a tam se stala chyba. U nás ve městě je běžná praxe PČR stát v křižovatce a měřit, kontrolovat bůhví co ... to že tam bez majáku nemaj co dělat je jim taky jedno

Nepřihlášený Moik

Nás teda učili: vodoravný.. | 2.9.2016 12:25reagovat
avatar

Nás teda učili:

vodoravný značky, svislý značky, přenosný značk, semafor a na konec slovo policajta. A na tom se nic nezměnilo.

Pokud si policajt řekl, že může jet 150, tak může jet 150. Jestli mají v interních předpisech napsáno, zza jakých okolností to může říct, je to jejich věc.

Já jako občan respektuju zákon a policajti se podle něj chovali.

Chytali někoho, kdo jel tachometrových 230 mezi autama, který jely tachometrových 130. Nebo ono rána od Gallarda je mírumilovnější, než od Superbu??

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený noname

tak za prvé je obrovský ro.. | 2.9.2016 12:54reagovat
avatar

tak za prvé je obrovský rozdíl jezdit 200 v superbu a gallardu - sám mám BMW 3 2009, sportovní brzdy, sportovní pneu a pak k dispozici služební Octavii, i superba a můžu Vám říct, jak obrovský rozdíl je dupnout na brzdu ve 200km/h v BMW (kratší brzdná dráha, auto je ovladatelné a drží stopu jak čert, brždění v zatáčce stabilní) a v octavii, nebo superbu (dlouhá brzdná dráha, houpe se to, držíte volant jak smrt, a v zatáčce brzdit no to už ani nezmiňuju...Nehledě na to jak se ve 200km/h ty auta houpou při změně směru - navíc jednou s tou Octavií prudčeji zabrzdíte z 200 na 90 (kamion např) a už hučej unavený brzdy a účinek je takřka poloviční. Sportovní jízda nad 180km/h je s těmito vozy nebezpečná (pokud se nejedná o RS) navíc bych si nikdy nelajznul jezdit ve 200km/h takhle blízko jak zmínění postiženci na tom videu - to je čirý hazard a nic jiného - trochu víc by přibrzdil a máte minimálně tři mrtvé (dobře o dva idioty míň), ale i tak. Okamžitě sebrat papíry za nedodržení bezpečné vzdálenosti a ještě v takové rychlosti !!! Po německu mám najeto tisíce kilometrů v rychlostech nad 200 (spousta neomezených dálnic má i dva pruhy jak d1) a nikdy bych si nedovolil jezdit takhle blízko (minimálně dvojnásobnou vzdálenost). Tihle dva už měli dávno hlídat děcka na přechodu pro chodce !!!

berka

Pirát?! Pro většinu dnešn.. | 2.9.2016 13:24reagovat
avatar

Pirát?!

Pro většinu dnešních aut to není žádná extrémní rychlost. Trabant pojede 60 km/h Laborghini 200 km/h oba přitom pojedou bezpečně.

Nepřihlášený dilema

Jestli to schrávně chápu,.. | 2.9.2016 13:48reagovat
avatar

Jestli to schrávně chápu, tak v pravém dolním rohu záznamu je stále rychlost měřícího policejního Superbu, která ve zúžení ukázala až na 151 km/h. Ale překročení rychlosti meřeného vozidla se ukazuje uprostřed videa a tam to žádné překročení ve zúžení neukazovalo. To překročení se tam ukázalo až po výjezdu ze zúžení 2x na krátkou chvíli. Ale při porovnání s rychlostmi předjížděných vozidel to na velký rozdíl rychlosti nevypadá, a ta 213 tam svídila, i když evidentně spomaloval za jiným autem, které předjíždělo kamion. To video nějak zkresluje nebo by jim to špatně měřilo rychlost třeba proto, že tam bylo více vozidel? Tzn. mohl radar chytit odraz i od jiného auta, čímž by asi došlo ke zkreslení měření rychlosti?

Nepřihlášený znalec

Vy pindy retardovaný! Poli.. | 2.9.2016 14:42reagovat
avatar

Vy pindy retardovaný! Policajti plnili jen svoji povinost a že toho blba v Lambu dostali je jim jen ke cti.

Nebo jej měli nechat ject a chytat vás?? To by zas bylo řevu že ten v tom Lambu si může dělat co chce a že mrdají jen co chytí na něj že nemají

Sám nejsem vzorný řidič ale když udělám přestupek bez keců zaplatím.

Každý chytrý jak rádio a mele hovna jen aby se vyblil proti polišům!

Tohle udělat doma frajer tak mu auto zabaví a vůbec se s ním nebaví

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený

Pro chytráky, co se podivu.. | 2.9.2016 15:20reagovat
avatar

Pro chytráky, co se podivujou nad tím, že policajti jezdí nad limit: stačí si přečíst z.č. 361/2000 Sb., a to paragraf 18/9... A pokud budeme diskutovat o tom, proč ho nezastavili hned v zúženym místě... Co takhle bezpečný prostor pro odstavení vozidla?

Všichni jsou chytrý jak rádia, nejvíc pablb s pohádkou, jak mu dodnes platěj za nedobrždění, ale minimum zdejších závodníků zná zákon a má rozum.

Fakt jak u debilů v čele s Bednářem.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený

Reakce na: Ti policajti jsou v tomto.. | 2.9.2016 15:23reagovat
avatar

A tu o Červené Karkulce znáš? Zatímco ty tady zase jen kecáš, oni měli všude kamery a to tvoje vybrždění by dopadlo stejně jako Lacina nebo Trpišovskej.

Ty jsi jen diskuzní kovboj...

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Miky

Tak ta "bezpečná vzdálenos.. | 2.9.2016 18:37reagovat
avatar

Tak ta "bezpečná vzdálenost" policajtů od Lamba by se dala odhadnout podle čas na silnici, sloupků svodidel, opod. ne? ;-)

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Miky

Reakce na: Tak ta "bezpečná vzdálenos.. | 2.9.2016 18:38reagovat
avatar

oprava: ...podle čar na silnici...

Nepřihlášený MirekS

Reakce na: Pro chytráky, co se podivu.. | 2.9.2016 19:06reagovat
avatar

...a divný je ze mne začali zastavovat policajti s majakem uz v zuzenem pruhu. Tedy evidentně to jde. Jen tady jim bylo jasné ze přijde zajimavejsi přestupek a proto si mazaně počkali. Ze to byl slušný řidič je vidět dle toho jako ochotně zastavil. Kdyby to byl pirát tak jim s přehledem ujede.

Nepřihlášený Karl

Víš co Bednáři, jdi do řit.. | 2.9.2016 23:20reagovat
avatar

Víš co Bednáři, jdi do řiti... Napsal bych to i hůř, ale.... Nevím co na tomhle chceš obhajovat

Nepřihlášený das

já nechápu, že tolik lidí.. | 3.9.2016 01:39reagovat
avatar

já nechápu, že tolik lidí ztratí tolik času psaním a vysvětlováním nad takovou blbostí.

Nepřihlášený Selic.palic

Páni policisté konali přes.. | 3.9.2016 03:31reagovat
avatar

Páni policisté konali přesně tak jak měli. Ba dokonce byli i dlouho tolerantní, než zapli majáky a zastavili ho. Kdyby byli hajzli, tak ho vezmou hned. Všichni smite krátkodobě jet vyšší rychlosti, než je pro daný úsek povoleno, například pro předjíždění, nebo sviznejsi jízdu. Ale pán v Lambu krátkodobě rychle nejel, takže ho nakonec vzali, dobre mu tak.

Nepřihlášený Wenzl

Předpis je předpis / zákon.. | 3.9.2016 08:35reagovat
avatar

Předpis je předpis / zákony platí pro každého - přesto vlak nejede.

Bohužel, ty předpisy vznikali v době, kdy auta měli nejvyšší konstrukční rychlost jako vyděšenej Bolt a brzdnou dráhu jak rozhulenej Titanic.

Nepřihlášený Lukáš

Autor tohodle a jiných pod.. | 3.9.2016 09:36reagovat
avatar

Autor tohodle a jiných podobně zaměřených článků proti policii je vypatlaný magor. Místo toho, aby řešil, že tihle řidiči na silnice nepatří a svým jednání ohrožují všechny ostatní slušné řidiče, tak se neustále naváží do policistů. Přál bych mu, aby mu takový "pirát silnic" někoho z jeho rodiny zmrzačil nebo zabil a pak mu možná začal přemýšlet jinak...

Nepřihlášený Roman666

Každé malé dítě ví, že dál.. | 3.9.2016 12:30reagovat
avatar

Každé malé dítě ví, že dálnice na Bratislavu je "D2", ještě když to řeší policie v Hustopečích.....A vy si to dáte do nadpisu :D

Nepřihlášený Beny9700

Reakce na: Souhlasím s redakcí AUTOFO.. | 3.9.2016 12:58reagovat
avatar

Naprostý souhlas.

Nepřihlášený cambis

Jo, takže podle vás ten kd.. | 3.9.2016 14:41reagovat
avatar

Jo, takže podle vás ten kdo má Lambo nebo auto které je na to stavěné ať si jede klidně 300 km/h .. ale Octavky už bychom asi brát mohli ne? Nebo až Fabie? Limity platí pro každého a je jedno jestli má Ferrari nebo Škodovku .. a tím že někdo překračuje limity (tím neříkám že sám to nedělám, taky nejedu pokaždé na dálnici předpisových 130) se dobrovolně vystavuje riziku že se za ním pak rozjede diskotéka ..

Nepřihlášený Sir CHerokee

Dobrý článek. A sedí to na.. | 3.9.2016 14:45reagovat
avatar

Dobrý článek. A sedí to na Hustopíče....tam mají v centru skrytý radar a kasírujou. Kásli i mě. Za 61. Nechápu, proč ho kovbojové honili, když ho měli natočeného. Kdyby zabrdil s těmi velkými karbon keramickými brzdami, tak oni neměli šanci... a to že neměli zaplé majáky a vlastně ho agresivní jízdou ještě provokovali, to je teda síla.

Nepřihlášený nxn

Reakce na: podle me by mel někdo jasn.. | 3.9.2016 15:06reagovat
avatar

Termín "skrytý dohled" - můžou. A ty výmluvy typu: "páni policisté, vy jste jeli 70 na 50 bez majáku, tak já můžu přece taky" je absolutní bulšit. Nejsem zastáncem policie, ale když překračuji rychlost, tak musím počítat s následky.

Nepřihlášený

Nevim jestli to prijde jen.. | 3.9.2016 18:57reagovat
avatar

Nevim jestli to prijde jenom me, ale kdyz se divam na to video, tak podle okoli vozovky jede tak 80 a na te kamere to pise 130!! je to uplna picovina nebo je to zpomalene, coz si nemyslim

Nepřihlášený pirat

Reakce na: bednář zase nechápe, že pr.. | 3.9.2016 19:08reagovat
avatar

serezat tebe ty zmrde jeden tak mozna, videt te rozjizdet se pomalu, vystoupim z auta, vytahnu te za drzku a zeres beton ty kryple nedonosenej!!

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Karel

Nevím proč se rozčilujete... | 3.9.2016 19:26reagovat
avatar

Nevím proč se rozčilujete. Mít takové lambo, taky jezdíte minimálně 200. Vždyť to už umí dnes kdejaká Octavia. A myslím, že ten řidič toho Lamba byl slušný, že vůbec zastavil. Protože kdyby na to šlápnul, tak se jim v pohodě ztratí.

Nepřihlášený Ja

teda Bednari ty jsi bedna!.. | 3.9.2016 20:21reagovat
avatar

teda Bednari ty jsi bedna!!!! Ty byt policajt tak stihas povolenou rychlosti 130 auto jedouci 200. A pak by vo tom mohl vyjit docela ftipnej clanek o blbych policajtech od nejakyho dalsiho Einsteina :-)

Nepřihlášený Kobra 11

Jsem na straně dálniční po.. | 3.9.2016 20:49reagovat
avatar

Jsem na straně dálniční policie. Policisté mu dali dost času na to aby ubral, ale místo toho jel pořad rychleji a jak jinak to mají udělat. Musejí se za ním držet jinak to prostě nejde... a mimochodem pro Superba přes 200 žádný problém...

Nepřihlášený Jméno

Reakce na: serezat tebe ty zmrde jede.. | 4.9.2016 11:30reagovat
avatar

Koho ty chceš řezat, ty osle? To až řeknu chlapům v práci, co to tu píšeš za nesmysly, se ti budou zase chechtat, ty jelito. Jsi jen agresivní pičus, nic víc.

Nepřihlášený Jméno

Reakce na: serezat tebe ty zmrde jede.. | 4.9.2016 11:43reagovat
avatar

Ach, vy autofilové, vy si tady pište o úplných zbytečnostech, já si jdu raději zašukat.

Nepřihlášený J

Reakce na: Souhlasím s redakcí AUTOFO.. | 4.9.2016 13:06reagovat
avatar

Plne suhlasim. Priklad v nasom meste - 4 prudova cesta (2/2) kde je max povolena rychlost 60km/h (centrum) - v spicke OK mozno aj trochu menej je tam vela chodcov, busov atd... Ale KUA ak tam idem o 3:00 rano a nikde zivej duse a vsetko krasne osvietene preco by som nemohol ist aspon 90km/h? A pandlovia tam o takej hodine vedia stat a merat... no a to uz je na vodicak... a za co?

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Š

Reakce na: O to ale tady nejde, tady.. | 4.9.2016 14:47reagovat
avatar

Nutili? Opravdu? A jak autor videa přišel na to, že v policejním autě byly vypnuté majáčky? Tenhle článek i diskuse je úplně absurdní a autor by se měl zamyslet nad podstatou silničních pravidel. Nechápu jak se tu může někdo zastávat člověka co jede 200km/h.

Nepřihlášený yetti

zákrok v pohodě. Koktávie.. | 4.9.2016 14:55reagovat
avatar

zákrok v pohodě. Koktávie jsou na tuto rychlost přijatelně laděné. Zákony jsou pro to aby se dodržovali. Otestujte Německou policii podobným stylem kdy dáte o 40 víc v omezení a nebudete se stačit divit. Hoch v Lambu by měl dostat pár facek...... To že má káru ještě neznamená, že předpisy jsou pro srandu králíků, o tom, že naše D

& dálnice nejsou nejen na tenhle fofr dělané, ale naši řidiči neumí odhadnout rychlost toho co k nim letí a klidně mu najedou do leva maje tam 130 a i když má Lambo hodně dobrý brzdy prostě je to reakční době. Stejně jako když blb jede ve městě 120 není to pro řidiče co najíždí z vedlejší prostě normální a u motorek je to průšvih protože motorka je malá a rychlost se odhadne ještě hůř.

Nepřihlášený kobliharna

Policie dělá co má... D1 n.. | 4.9.2016 15:08reagovat
avatar

Policie dělá co má... D1 není na tuhle rychlost dělaná a šašek z belgie mohl někoho ohrozit... Tenhle článek mi připadne jak kdyby si ho ten hejhula z lamba zaplatil jinak si nedovedu vysvětlit jak autoforum mohlo napsat takovej blabol o tom jak jsou policajti hrozně špatní že chytili deb*la v lambu... A ty hemzy v komentech o špatné policii můžou psat akorát tutani s natuzenou fabií co po té D1 "valí" 150 a připadají si hrozně "bad boy"...

Nepřihlášený :D

Vy ste fakt kreténi, je po.. | 4.9.2016 21:57reagovat
avatar

Vy ste fakt kreténi, je potřeba, aby s tím Lambem projel zastávkou mhd a pak se bude teprve řešit? Poldové to mohli udělat líp, ale sou to taky lidi a dělají svou práci. Jel rychle? Jel, tak co se ho kurva zastáváte???

Nepřihlášený Ubohost

Reakce na: O to ale tady nejde, tady.. | 4.9.2016 22:56reagovat
avatar

Jirko doufám že to nemyslíte vážně, jestli ano tak jste opravdu hloupý člověk.

Nepřihlášený Jan Gutbayer

Jak jako těžko říct, jaký.. | 5.9.2016 07:10reagovat
avatar

Jak jako těžko říct, jaký je zoom? x 16,6, vždyť to tam je...

Nepřihlášený Kuba

Haha. Tak vy jste padli na.. | 5.9.2016 08:28reagovat
avatar

Haha. Tak vy jste padli na hlavu ne? To je to stejný jako bych řekl ze jsem jel na červenou nic jsem nezpusobil tak nejsem ten co za něco muže. A když už jsme u tech faktu tak si aspoň zjistete co je to za dánici protože se to odehralo na D2 "odborníci". Druha věc ze zas nevíte další fakta a melete nesmysli v tu dobu jsem jel druhou stranou dálnice a ono to nebylo jen jedno lambo ale cca 20-30aut co tam takle jelo. Každej byl polepenej nalepkama a v zuzenym pruhu jely odhadem těch 120. A to vám nepřijde nebezpečný? Takovej roj co porušuje předpisy. A hazete vinu na cajty. Blahopreji!

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Fanda

Reakce na: Haha. Tak vy jste padli na.. | 5.9.2016 09:40reagovat
avatar

Největší průšvih je,že lidé jako pan Bednář mohou zde publikovat.

Nepřihlášený Stan

V tomto případě by měl řid.. | 5.9.2016 11:15reagovat
avatar

V tomto případě by měl řidič policejního Superbu dostat pokutu za rychlost dosaženou do chvíle, kdy pustil majáky. Částečně se dá říct, že toho řidiče z Lamba vyprovokovali k rychlé jízdě. Pokutu pro něj schvaluji, ale pokuta z arychlost by se měla dávat i policajtům

Nepřihlášený

Já v podstatě vůbec necháp.. | 5.9.2016 11:35reagovat
avatar

Já v podstatě vůbec nechápu smysl způsobu myšlení autora tohoto článku. Prostě, řidič Lamba tam překračoval zákon, který mu přikazuje, jakou rychlostí tam má jet. Já, když pojedu na té 80 třeba s Peugeotem, Citroenem, nebo podobným tak budu pirát, protože jsem tam jel 120? A dobře mi tak? S tím Lambem a podobným si dnes můžete za peníze zajezdit. Na řadě našich silnic a to zejména na té udrncané D1 zjistíte, že ten povrch pro auta tohoto typu není. Prostě ten Superb je na jízdu pohodlnější.

Nepřihlášený Mr. Burns

Na Slovensku bol pred časo.. | 5.9.2016 12:39reagovat
avatar

Na Slovensku bol pred časom aj horší prípad, kedy vodič skutočne ohrozoval ľudí predbiehaním cez plnú čiaru na nejakej starej šunke a policajti v Audi S6 za ním išli a robili to isté čo on na dosť dlhom úseku, kým mu nenamerali rýchlosť, s ktorou boli spokojní... sú to policajti, snáď by ste od nich nečakali racionálne správanie.

Nepřihlášený Marek

Pojďme zrušit zákon o siln.. | 5.9.2016 12:45reagovat
avatar

Pojďme zrušit zákon o silničním provozu ? Podle většiny je to stejně hloupej zákon

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený martas

naprosto v pohodě zásah po.. | 5.9.2016 13:12reagovat
avatar

naprosto v pohodě zásah policie jen toho sulina měly rostrilet na sračku.

Nepřihlášený Felix

Reakce na: Pojďme zrušit zákon o siln.. | 5.9.2016 13:39reagovat
avatar

Proč rušit zákon? Lépe je zrušit ty represivní složky a poslat je dělat něco jiného. Trestat pouze ty, co porušením způsobí druhé straně újmu nebo škodu.

Nepřihlášený Danny

Trošku nerozumiem, ako sa.. | 5.9.2016 15:29reagovat
avatar

Trošku nerozumiem, ako sa môže česká polícia chváliť takýmto zásahom. Ste na tom podobne ako my tu v SR, kde máme políciu na príťaž ľuďom a nie na pomáhanie a chránenie... Problém vidím v tom, že vodičovi Lamba už v úseku s obmedzenou rýchlosťou na 80 km/h namerali 120 km/h a vôbec ho nezastavili !!! Prekročil rýchlosť o 40 km/h a napriek tomu ho nechali pokračovať v jazde a ohrozovať bezpečnosť cestnej premávky tým, že svoje lambo rozbehol až na 213 km/h... A ony sa k tomu ohrozovaniu samozrejme pridali. Pritom tomu mohli zabrániť, keby zapli majáky už vtedy a stopli ho už vtedy keď išiel 120 tam, kde mal ísť 80. Evidentne išli po čo najvyššej pokute. A ešte sa tým budú chváliť. Idioti takí istí ako u nás...

Nepřihlášený Kuban

Reakce na: DR.120 Vy zřejmě patříte.. | 5.9.2016 15:30reagovat
avatar

Ty přidáváš když se za tebou někdo nalepí? Nějaké nové pravidlo? Minimálně já tohle nedělám..... Tak neříkej každý.... A Spíš se začni zamýšlet, kde je problém

Nepřihlášený Galad

S dobou by se mohl měnit p.. | 5.9.2016 16:03reagovat
avatar

S dobou by se mohl měnit přístup k řízení a pravidlům na silnici. Mně přijde, že se exemplárně řeší pouze rychlost, jen ta rychlost. Na dálnici před zúžením, kdy 2/3 provozu jsou na sebe nalepený tak, že to často někdo nedobrzdí a kalamita, velmi často tedy až při popojíždění. Vedle v odstavným pruhu dálniční policie pokutuje piráta, všechno může sledovat... Zařazení zipem nezvládá velké množství řidičů. Stále vídám diesely, ze kterých se valí černý dým. Pneumatiky ve stavu hadr vidíte i z okénka v koloně a přitom jsou nesmírně důležité. Provoz auta je celkem nákladná věc a hodně lidí to naprosto podceňuje nebo si to nemůže dovolit. Úplně můj poslední výplod je takový, že si myslím, že většina z nás auto nepotřebuje. Za poslední století jsme neskutečně vyměkli. Ve malým městečku do 25 tisíc obyvatel jezdí neskutečně aut. Zajímalo by mě, kolik by jich zmizelo, kdyby lidi do 10km trasy začali využívat jinou dopravu, nejlépe nohy, aby pak v osmedási letech měli sílu zvednou se od stolu, no ne? :)

Nepřihlášený foji

My pyráthi si z toho berem.. | 5.9.2016 16:57reagovat
avatar

My pyráthi si z toho bereme poučení že na Gesic/Pol-Cam si musíme dát bohužel pozor.

Nepřihlášený Svetak

Reakce na: A tu o Červené Karkulce zn.. | 5.9.2016 17:47reagovat
avatar

Nebylo to vybrzdeni, bylo to nedodrzeni bezpecne vzdalenosti. Bez se zeptat do Mostu, kde maji tu bilou Octavku ;)

Nepřihlášený Woyta

Reakce na: podle me by mel někdo jasn.. | 6.9.2016 00:54reagovat
avatar

Je otazkou nakolik je takovy dukaz legalni a pouzitelny kdyz byl porizen pri pachani nezakoneho cinu.

Nepřihlášený oliva

Reakce na: V Německu nic neobvyklého,.. | 6.9.2016 07:45reagovat
avatar

Ano ano, v Itálii mají na podobných zúženích 60km/h.

I v Německu najdeš dálnice s rychlostními limity, příkladem může být A8 od Salzburgu na Mnichov, kde je 130 km/h.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený oliva

Reakce na: Když se tak koukám, tak ři.. | 6.9.2016 08:07reagovat
avatar

o kalibraci radaru neměj strach ....

Nepřihlášený Lukasos

MOJE ŽIVOTNÍ zkušenost, kd.. | 6.9.2016 09:04reagovat
avatar

MOJE ŽIVOTNÍ zkušenost, kdy mi byl odebrán ŘP na půl roku a srovnání s přikladem z mého blízkého okolí:

Jel jsem po 4 proudé silnici na výjezdu z Hradce KRálové na Brno. Nikde žádné auto, sešlápl jsem plynový pedál více, než bylo povoleno (naměřili mi 106kmh na 60). Za toto jsem přišel o ŘP - nikoho jsem neohrozil, nikde člověk, není to zastavěná oblast, nikde žádné auto...

KONTRAST: můj blízký kamarád za 1 rok způsobil vlastní vinou 2 dopravní nehody, protože je kopyto. Jdnou nedal přednost a podruhé nedobrzdil a napálil to do auta před ním. V obou případech přímo ohrozil a v jednom dokonce zranil řidičku. nasbíral nějaké body, ale ŘP měl stále!! chápete ten nesoulad?? Já teda ne!

Nepřihlášený TOMT

Reakce na: Souhlasím s redakcí AUTOFO.. | 6.9.2016 12:20reagovat
avatar

proč pokutovat ? Můžeš zkusit vystřelit z pistole někde do prostoru a když nikoho netrefíš, pak se nic nestalo ? Obecné ohrožení ... tak bych to nazval. Pokutu si zaslouží. Na dálnici taky nejezdím pomalu, ale 217 je fakt dost...

Nepřihlášený Basten

Reakce na: Souhlasím s redakcí AUTOFO.. | 6.9.2016 13:24reagovat
avatar

To myslíš vážně? tady v tom čechistánu už je fakt možný všechno...ok, necháme jezdit lidi rychle, porušovat předpisy, až něco způsobí, budeme je dlouho hledat a pak je potrestáme? To je slabomyslné a velmi nebezpečné. Přečti si zákon, PČR má výjimky, které využívá, jiný řídič lamba nebo čehokoli jiného, kterej jede o 100 km/h více, než je nejvyšší povolená rychlost, je pak chudáček, že ho chytili, protože on má jen prachy, né výjimku ze zákona...

Nepřihlášený fízl

koukám že tu spousta fízlů.. | 6.9.2016 18:42reagovat
avatar

koukám že tu spousta fízlů pláče jak konaj spravedlnost...hoši sami jezdíte jak hovada a to po městě mezi lidmi i okreskách a to v autech s výrazně horšími vlastnostmi...nehájím nebezpečnou jízdu ale pokud jedu na volné dálnici 130 nebo 200kmh jedu pořád bezpečně - záleží na okolnostech a ne vašich vepřových názorech, co odsuzuju je líh za volantem a nečumění do zrcátek a blby co si hrajou se svými super mobily...holt výběr daní je výběr daní. hlavně to chce měřit 50 tku mezi poli ale když ti vykradou auto dokážou to i sepsat a odložit...

Nepřihlášený Daniel

1. Řidič si pěkně zajezdil.. | 6.9.2016 21:52reagovat
avatar

1. Řidič si pěkně zajezdil, zaplatil směšný odpustek a jel dál. To je OK, nebo?

2. Policajti dělají svou práci, máme příjem do státní kasy. To je OK, nebo?

3. A hlavně, to teda hlavě tady máme krásnou diskuzi. Kde je kurňa problém?

Nepřihlášený RSák

a čím kromě Superba V6 a p.. | 7.9.2016 18:08reagovat
avatar

a čím kromě Superba V6 a policejních Passatů by jste chtěli honit Lambo v téhle rychlosti???

Octavia 1.6i ,nebo 2.0TDI???

mám 12-skoro 13let staré auto (VW a combi) a hranice 230km není tak nedosažitelná...-koneckonců takhle rozvášníte každé druhé auto z výroby a myslím si že Sup s V6 je na právě tohle slušně stavěný...

Nepřihlášený alu

Reakce na: Policie tvrdí, že pokutuje.. | 7.9.2016 19:36reagovat
avatar

blbe se podívej do zákonu...... ať víš jak jsi smešnej

Nepřihlášený oovečkyyy

všechny je třeba potrestat.. | 7.9.2016 22:26reagovat
avatar

všechny je třeba potrestat všechny kdokoli jede 51Kmh je vrah a pirát a měl by ho vojet rej koranteng v přímým přenosu v hlavních zprávách...jsme opravdu národ blbých omezenců když si tu tolik lidí neuvědomuje, že o ty řidičáky přijdou především ti slušní kteří se dopustí nepozornosti a pojedou o maličko víc...tohle není o prevenci ale o příjmu do kasy, vždyt i blbec ví že za malého provozu není 160 ale ani 180kmh nebezpečné...nebezpečný je vůl co jezdí 90kou v levém a lidi co čumí do mobilu místo na silnici, je mi na zvracení kolik tu je omezenců, ovcí, spravedlivých hlupáků...a to s respektem k zákonům, vždyť materiální aspekt je součástí zákona...

Nepřihlášený mys

je potřeba si uvědomit, že.. | 7.9.2016 22:30reagovat
avatar

je potřeba si uvědomit, že podobnými manévry nás všechny policie ohrožuje na životě...kolik lidí ještě musí umřít než simírům dojde že nejrychlejší auto je vysílačka? budou z nás zase dělat na dálnici zátaras? zabijou zas motorkáře? zmrzačí zas holku protože někdo jel trochu rychlejc? to rozumný člověk nemůže odsouhlasit! PROBERTE SE vy spravedliví pravdoseři!

Nepřihlášený Tomáš

IWC, moje oblíbená značka.. | 8.9.2016 08:13reagovat
avatar

IWC, moje oblíbená značka hodinek :-)

Nepřihlášený Tomáš

Jinak nechápu autora článk.. | 8.9.2016 08:22reagovat
avatar

Jinak nechápu autora článku, proč se zastává řidiče Lamborghini. No a co, že má auto, co na to má. No a co? Risknul to vědomě a dostal flastr. Co měla policie dělat? Říct si, toho nech, má na to auto. Nebo jede nad 200, to už je v pohodě, končíme pronásledování... Prostě autor dement

Nepřihlášený Milan

Vážně mi zůstává rozum stát.. | 8.9.2016 08:41reagovat
avatar

Vážně mi zůstává rozum stát. Měli ho nechat jet, protože jel jen trochu rychle a nic nedělal? Neutíká vám, že MOHL udělat? V téhle rychlosti obzvlášť. Neunikl vám taky fakt, že je u nás rychlost na dálnici prostě zákonem omezená na 130 a hotovo? Ať se vám to líbí, nebo ne, tak to prostě jě je a nezbývá nic, než to respektovat. Když se chcete projet, jeďte si tam, kde to dovoleno je a nekopejte okolo sebe, že je to nespravedlivý. Autor článku to samý...

Nepřihlášený Marek

Reakce na: Autor článku je asi stejný.. | 8.9.2016 13:53reagovat
avatar

nechapem ako niekto moze argumentovat tym ze daky vodic sa moze bat zuzenej cesty a ked vedla neho (v svojom pruhu) prebehne rychlejsie auto sa moze zlaknut a sposobit nehodu . Ako ak je to tak tak ten doticny co ide suverejne v 150ke v uzkom pruhu a druhy co to nezvlada psychicky v 60ke tak neviem ako kto ale podla mna ja radsej stretnem toho co prekrocil rychlost z prehladom ako stretnut takeho co ma psychicky stres ist po ceste dokonca predpisanou rychlostou .... Uz by sa ludia mohly naucit ze ak nato nemas nelez na cestu lebo koly takym sa prave znizuje rychlost a onedlho sa neoplati sadat do auta ale radsej na kolobezke budeme jazdit lebo to bude rychlejsie .... 1.3.1.2 fizel je rovnako clovek ako ja preco ma mat pravo porusovat predpis (ak sa nejedna o doslovnu zachranu zivota ) ale len o vyberanie vypalneho ????

Nepřihlášený On

keby zapli majaky, tak by.. | 12.9.2016 09:10reagovat
avatar

keby zapli majaky, tak by spomalil a nemohli by mu dat taku pokutu. takze nepouzitie majakov bolo cisto ucelove aby ho "nachytali" a to bez ohladu na bezpecnost premavky. a za to by mali byt voci policajtom vyvodene dosledky. typek sa tiez mohol bat co za idiota ho to prenasleduje.

Nepřihlášený TomTom

Prozradí mi pan Bednář, na.. | 13.9.2016 11:35reagovat
avatar

Prozradí mi pan Bednář, na jakém obrovském kusu Evropy je neomezená rychlost? Myslí tím těch pár úseků v Německu? Možná bude přínosnější občas se zvednout od počítače a jet se podívat do světa.

Co se týče Superbů. Maximální konstrukční rychlost je 250 km/h (to udává výrobce). Tudíž na rychlost 217 km/h by měla být auta s přehledem uzpůsobena.

Hold musíte pane Bednáři pochopit, že jsou zde nějaké zákony, které je potřeba dodržovat. A v případě, že prevence na některé řidiče nezabírá, musí nastoupit represe.

Jednání policie je v tomto případě zcela na místě a zcela dle jejich pokynů.

Nepřihlášený Orim Kum

Na tak rychlé auto rozjezd.. | 13.9.2016 14:15reagovat
avatar

Na tak rychlé auto rozjezdová rychlost tak na okruh, ale v normálním provozu trestuhodné - auto zabavit, anebo udělit vysokou pokutu!

Nepřihlášený palo

Trebalo by povedat že páni.. | 13.9.2016 15:07reagovat
avatar

Trebalo by povedat že páni horlivý policajti ho nezastavili ale on im to dovolil.Lebo keby chcel tak zahambý ich nedocené chútky a dá im pocítitit čo je to radosť z jazdy a aj napukat a pripiekol by na kotol ,a pozerali mu na chrbát z velkej dialky že by neboli zelený ale fialoví a pukli by od hnevu zakompexované zelení mužíčkovia

Nepřihlášený alex

Reakce na: Ale ono to neni o tom, kol.. | 13.9.2016 21:15reagovat
avatar

pri takej rychlosti, kym prehodis nohu z plynu na brzdu uz preletis tych 100 m , v tom je problem

Nepřihlášený jentak

Reakce na: Ne. Výstražná znamení zapn.. | 13.9.2016 22:22reagovat
avatar

Policie ze zákona může jet rychleji a nemusí mít zapnutá výstražná světla. Je to v pravidlech silničního provozu, které musí každý řidič znát.

Nepřihlášený Miro

Reakce na: Bubla, čo to meleš za chob.. | 14.9.2016 00:12reagovat
avatar

Žasnem a nevychádzam z údivu nad názormi, že je celkom normálne a prirodzené porušovať predpisy. Nebolo by od veci, ak by sa zástancovia rýchlej jazdy oboznámili so štatistikou smrteľných dopravných nehôd v dôsledku neprimeranej rýchlosti. Pritom zďaleka nejde o samotného vodiča, ale o ostatných ľudí na ceste. Nechcem si ani predstaviť reťazovú haváriu na preplnenej diaľnici, ktorá je mimochodom v dezolátnom stave, nenadarmo sa jej hovorí "schody do nebe". Takúto jazdu nemôžem nazvať inak ako bezohľadnosť a hazard, nech je to akékoľvek auto alebo šofér. Nakoniec sú za všetko vinní policajti, lebo si plnili svoje povinnosti. Skutočne absurdné. A pre Paľa a Mareka, dobrú radu: Keď už niečo napíšete, tak si dajte niekomu skontrolovať pravopis. Tie hrubé chyby sú trápne a keď pridáte aj svoje názory, vyzeráte ako primitívi.

Nepřihlášený DAVID

Tak zase jednou zírám. Zír.. | 14.9.2016 10:24reagovat
avatar

Tak zase jednou zírám. Zírám na článek, který spíš připomíná litanii Jardy ze statku, který si včera nechal načipovat svoji oktávku a dneska v hospodě nadává, že ho čapli kliftoni. Jak může "motoristický novinář" splodit takový paskvil, to opravdu nechápu. Je opravdu až tak s podivem, že policie nepronásledovala onoho závodníka stotřicetikilometrovou rychlostí ??? Jel rychle, tak ho drapli. Je to tak jednoduché, až to tříská dveřma. A komu se nelíbí že cajti jezdí rychle ??? Je to tak prostě nastavený. 130 a šmitec. Jednoduché úvahy plodí jednoduchá mysl. A s odpuštěním...tohle mi přišlo hodně, hodně jednoduché. Nevím uplně přesně, jak je to doslovně psané v liteře zákona, ale skrytý dohled počítá s tím, že zaznamenání přestupku se odehrává na "tajňačku", bez majáků. Jakkoliv se to Jardům nelíbí, oni můžou, mi ne. A i když si člověk v duchu klepe na hlavu, co orgáni občas vyvedou, hájit řidiče, který jede po dálnici přes dvě kila a pozastavovat se na tím, jak nebezpečně ho policie pronásledovala..to je až dětinské. PS: taky nejsem svatost sama, když ale překročím a honáci mě sejmou, sklopím uši a stáhnu ocas. Moje chyba.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený David Š.

Neměli by být policejní st.. | 14.9.2016 13:10reagovat
avatar

Neměli by být policejní stihači školeni podobně jako řidiči záchranky? Rychlá jízda je samozřejmě nebezpečná - vždy i pro školeného řidiče. Ale školený řidič určitě nebezpečné situace zvládne lépe a pokud má pádný důvod, může k takto nebezpečnému úkonu přikročit. U řidičů záchranky to chápeme určitě všichni.

Nepřihlášený David Š.

Reakce na: Tak zase jednou zírám. Zír.. | 14.9.2016 13:15reagovat
avatar

Souhlasím s vámi pane Davide, když už někomu vadí, že policie jezdí rychle v autech, které na tuto rychlost nejsou stavěná, není spíše na místě si stěžovat, že naše policie nemá pořádná auta na stíhání rychlých řidičů?

Nepřihlášený ovcan

fízláci ohrozili spoluobča.. | 14.9.2016 22:05reagovat
avatar

fízláci ohrozili spoluobčany na "silnici" ve chvíli kdy překročili max povolenou rychlost bez majáku ...

+10% je ve stejnosměru v mezích normy (snaha o předjetí, pak už je to nebezpečná provokace)

vím, že ty svině fízlácký s oblibou číhají a je potřeba jim ukázat že morální prase v uniformě je furt prasetem

Nepřihlášený Karel

Policisté si měli zapnout.. | 15.9.2016 10:09reagovat
avatar

Policisté si měli zapnout majáček. Ale tel "frajer" v tom úchylném Lambu předpisy porušil, pirát to je, a kdyby jel normálně, nemusela ho policie stíhat a žádná "nebezpečná honička" by se nestala. Tečka.

Nepřihlášený

No kdyby si policajti zapl.. | 16.9.2016 10:34reagovat
avatar

No kdyby si policajti zapli majak, tak ba asi ten s Lambem je pustil ev. nejel nepovolenou rychlosti. To ze jel 200 je proto, ze nevedel ze ho meri. To je cely.Mame spatny pravni system a spatne policisty. Spravne mu auto meli na miste zabavit za obecne ohrozeni

Nepřihlášený René

Reakce na: bednář zase nechápe, že pr.. | 16.9.2016 12:30reagovat
avatar

Naprosto souhlasím !!!

Nepřihlášený zizour

Bezpečnost takové jízdy se.. | 16.9.2016 13:19reagovat
avatar

Bezpečnost takové jízdy se musí posuzovat také podle vozidla v kterím "pirát" jede. Pokud bude z 213 km/hod brzdit Lambo, tak to určitě díky poměru šířky pneumatik, hmotnosti, kvality brzd atd zvládne mnohem bezpečněji a na mnohem kratší vzdálenosti, než policejní škoda. Takže řidiš škody vlastně riskuje měkolikanásobně více, protože stabilita vozu, ovladatelnost atd jesou úplně někde jinde než u Lamba.

Nepřihlášený zizour

Kdo už konečně udělá konec.. | 16.9.2016 13:23reagovat
avatar

Kdo už konečně udělá konec policejním honičkám. Toto je mnohem nebezpečnější, než samotný přestupek. Policisté velmi často vyprovokují řidiče k ještě rychlejší jízdě a to i v hustě obydlených oblastech. Ještě si to dávají do televize jak honili 30km po Praze nějakého feťáka. Od čeho mají vysílačky a proč nejsou schopni za 30 let nakoupit ježky to fakt nechápu.

Nepřihlášený Jaroslav

Ja som išiel po východnej.. | 16.9.2016 15:40reagovat
avatar

Ja som išiel po východnej D1 na obyčajnom xxxx 196 km/h síce krátkodobo ale bol som prekvapený koľko "vytlačil" . Keby som mal Lambo alebo niečo podobné tiež by som mu prevetral krídelka... :-)

Nepřihlášený Michal

Reakce na: Souhlas. Kazdy, komu pr.. | 16.9.2016 18:35reagovat
avatar

Zcela souhlas - a popravdě nechápu mentální rozpoložení/kapacitu redaktora tohoto webu, který ospravedlňuje chování někoho, kdo jel 213 km/h jen proto, že to bylo v supersportu ? Takže Lambo ano, a třeba Audi RS4 už ne ? Kde je ta hranice ? Není to náhodou tak, že je tady jeden zákon, a ten platí pro Lambo i kohokoli jiného ? D1 je ve stavu, v jakém je, srovnávat to s Autobahnem je zcela mimo… Poloměry zatáček, šířka, sklony apod. - to vše NENÍ projektováno na 213 km/h, ani v Lambu. A že si policie vychutnala ? A proč ne ? Není to náhodou tak, že je to jejich práce ? Když chytnou zfetovanou smažku v Octavii ve 160, všichni jim tleskají - ale Lambo je hájené ??? Není to zcela postavené na hlavu ?

Nepřihlášený Marty Fulin

Autor článků je asi debil,.. | 19.9.2016 09:23reagovat
avatar

Autor článků je asi debil, ne? Podle něj by policie teda měla nechat tohohle šaška nechaj dál jet po dálnici přes povolenou rychlost...Jen proto, že měl lamborghini v buzna barvě...A co ti ostatní, co překročí povolenou rychlost z 50 na 60 km/h? Taky by se na ně měla policie vysrat? Co tohle psalo za debila zaujatýho bych chtěl vidět...

Nepřihlášený Sani

Reakce na: je vážně těžké pochopit, že.. | 19.9.2016 20:24reagovat
avatar

Ja súhlasím s názorom že zákon je pre každého rovnaký či sa vozí na starej Škodovke či novom Lambe ... iba jednu chybu urobili policajti, zastavili ho na priečnych pruhoch, pritom už aj vjazd na ne je zakázaný !!!

Sem tam chodievam do Nemecka a tam vás polícia na diaľnici predbehne, rozsvieti sa nápis "nasledujte nás" a vyvedie vás z diaľnice na najbližšom mieste, či je to odpočívadlo, alebo benzinka, alebo iné miesto na státie, kde nehrozí že do vás narazí iné auto. Pred prílevom utečencov ma zastavili iba raz a to na hraniciach "pohraničníci, teraz je to častejšie ak vidia cudzinca. Na posledky sme viezli malé dvojmiestné lietadlo a keď si prečítali papiere tak ho chceli vidieť. Videli, pochválili a zaželali šťastnú cestu :-)

Nepřihlášený Miloš

Konečně článek který není.. | 19.9.2016 22:24reagovat
avatar

Konečně článek který není psaný na základě společenské objednávky typických patolízalských ovčanů. Chápu, že pro strejdu pro kterého řízení auta znamená každotýdenní tříkilometrový "sprint" ve Fabii 1.2 k nejbližšímu Kauflandu a zpět, je představa jízdy nad 200 km/h něco nepředstavitelného, vlastník Lamba je pro něj přirozeným terčem nenávisti a fízlovský mudur v něm vyvolává teplou vzpomínku na časy nedávno minulé a schůzky s řídícím orgánem v hospůdce 4. cenové skupiny.

Osobně se kloním k názoru, že daleko víc ohrozili provoz oni chytrolíni v Superbu. Není to ostatně porvé, kdy se fízlové dopustili podobného excesu. Tentokrát při tom, jistě jen náhodou, nikoho nezavraždili. Vzpomínám si, jak před lety podobný uniformovaný psychopat jako ti, které tu někteří méně bystří jedinci tak oslavují, v Mělníku pronásledoval Feldou jakéhosi zloděje v Golfu GTI a jeho stejně retardovaný kolega, se jej rozhodl, jsa patrně inspirován nějakým pokleslým filmem, zastavit střelbou. Místo delikventa však dotyčný psychopat zavraždil mladou matku dvou dětí, která šla po chodníku domů z nákupu. Zloděj ujel a nebyl nikdy dopaden, ale mnohem horší je, že ani pomatený pistolník nebyl za své nesmyslné řádění spravedlivě potrestán. Když vidím "hrdinské" činy těchto parazitů, vždy si kladu otázku, kam se jejich bojovnost a odvaha vytrácí, jakmile se ocitnou tváří v tvář byť sebemenšímu nebezpečí. Za všechny "hrdiny" vzpomeňme onen modelový případ z Brodu, kde se tito gerojové udatně krčili s plnými kalhotami mezi popelnicemi, zatímco v nedaleké restauraci jakýsi stařík nad hrobem střílel hosty. Kdyby střelec posléze neobrátil zbraň sám proti sobě, snad by v se v těch odpadcích naši udatní strážci pořádku ve znečištěném prádle klepali strachem dosud. Všem obhájcům pomahačů a chráničů přeji, aby se alespoň jednou ocitli v situaci, kdy budou na pomoc této sebranky odkázáni. Třeba jim potom spadnou klapky z očí.

Nepřihlášený Sani

Reakce na: je vážně těžké pochopit, že.. | 20.9.2016 07:37reagovat
avatar

Miloš ... zobral si to zo zlej strany. Hádzanie všetkých do jedného vreca nieje to najlepšie riešenie. Mám pred šesťdesiatkou a zažil som toho už dosť. Uvedom si že aj policajti sú iba ľudia ... a ľudia sú , zlí, hlúpi, bojazliví, vypočítaví, chamtiví a aj zločinci ... ale sú aj dobrosrdeční, dobrí, múdri, odvážni a poctiví. Aj ja mam niekoľko príkladov. Keď som pracoval v Brne tak smerom na Svitavy tam v priebehu týždňa prišli o život traja ľudia. Najprv sa vybúrali na aute pri rýchlej jazde a zahynuli dvaja čo utekali pred policajtmi na ukradnutom aute a o pár dni tam prekročil motorkár rýchlosť a keď ho naháňali policajti tak sa riskantnou jazdou tiež zabil. V tomto prípade si myslím že policajti nepochybili. Ale mám dva príklady čo sa stali u nás na tej istej ceste v priebehu pol roka. Pri meraní rýchlosti za jazdy (išli v pravom jazdnom pruhu na ceste ktorá je bez stredového rozdeľovacieho pásu s dvoma pruhmi na každej strane) namerali protiidúcemu vozidlu prekročenie rýchlosti a v ich hlavách sa bleskurýchle zrodil nápad hneď ho skasírovať... jednoducho sa chceli v plnej premávke otočiť do protismeru, cez dve plné čiary no urobili to tak rýchlo a bez kúska rozumu že vodiči si ich zámer ani nestihli všimnúť a hromadná havária bola na svete ... stalo sa ... ale keď sa to zopakovalo o pár mesiacov zase na tom istom mieste ... to už je na zamyslenie.

Nepřihlášený Milan

Bože čo nad tým bednárom v.. | 20.9.2016 11:53reagovat
avatar

Bože čo nad tým bednárom všetci tak špekulujete. Pán bednár si chcel šplhnúť pred mladíkmi, ktorí hejtujú políciu a žiadne porušovanie zákonov im nie je cudzie. vychádzal z tisícov príspevkov v takýchto diskusiách. a zrazu zistil, že tí, ktorí mu mali dať za pravdu, otočili. Nuž čo, pán Bednár to neodhadol.

Nepřihlášený uzivatel ktory nahodne natrafil na clano

Plicajti odiedli svoju pra.. | 20.9.2016 19:30reagovat
avatar

Plicajti odiedli svoju pracu. A je vysokopravdepodobne ze ten na tom galarde siel viac krat tak, a posobilo to na posmech este taka farba..Vsak ale ten superb V6 s tym vykonom, ma standartne kontrukcnu rychlost 260km/h a pre policu upravena verzia aj 280-300km/h. Nevidim teda dovod preco nejazdit na takom aute kde je 8-12 airbagov napr. v nemecku 220km/h, co je bezne v castiach neobmedzenosti...co sa tyka crash testov je na tom superb podstatne lepsie ako galardo. Vobec nerozumiem tomuto clanku. Su auta ktore vyzeraju standartne ale su lepsie ako Gallardo. preto ze superb vyzera standartne nemoze ijst 260k/h?, pre priklad draheho auta bugatti veyron je na tom odost horsie v ovladatelnosti, pri 300km/h v tiahlej zakrute, by som radsej sedel v superb

Nepřihlášený

d | 21.9.2016 11:30reagovat
avatar

d

Nepřihlášený pato

Reakce na: Souhlasím s redakcí AUTOFO.. | 1.10.2016 15:50reagovat
avatar

Suhlasim s autorom clanku a celkom aj s reakciou od miam. Akurat by som nesuhlasil s par detailami. Co sa tyka pomalej jazdy, to uz spominane bolo - moze to sposobit docasne zly technicky stav vozidla ako aj zdravotne problemy ale aj zacinajuci vodic. Podstatne je, aby take vozidla zbytocne neblokovali predbiehaci pruh, inac nech si idu pomaly ako chcu. Co sa vsak tyka "zapnuty blikac a nemenit smer jazdy" - to by som nezaradil do negativnych pocinov. Totiz zapnuty blikac neznamena "menim smer jazdy", ale "mam v umysle zmenit smer jazdy". Nakolko ostatni vodici nevidia do hlavy ostatnych a ked niekto uz smer jazdy meni, tak je blikac zbytocny. Preto sa ma davat predtym. V mnohych pripadoch vsak moze vodic od umyslu na poslednu chvilu upustit. Napriklad aj ked hlada parkovisko a zda sa mu volna plocha priuzka a pod... Rovnako ako ked chce odbocit, ale si to rozmysli. Na tom nie je nic zle. Vzdy je lepsie, ked da ostatnym vodicom najavo, ze nad odbocenim rozmysla, aj za cenu, ze napokon neodboci, ako ked niekto dava blikac na poslednu chvilu... To je jedna vec. A druha vec, ze niekedy blikace potrebne nie su - napriklad ked opustam kruhac a nikto don nevchadza ani nie su na blizku chodci a pod... - cize neplietiol by som sem ani äbsenciu blikacov" - to zalezi od okolnosti. Pre mna su najvacsim neduhom na cestach vodici, co pouzivaju predbiehaci pruh na beznu jazdu - vdaka nim vznika najviac rizikovych situacii na dialniciach podla mna. Vodis Lamba mi rozhodne nebezpecny nepripadal a dane vozidlo ma hranice akceleracie, drzania na ceste a hlavne aj brzdenia niekde celkom inde... logicky teda by nemali platit tie iste pravidla ako pre 30rocnu Skodu 120... - moj nazor.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Filan

Reakce na: Souhlasím s redakcí AUTOFO.. | 6.1.2018 22:30reagovat
avatar

Co tady píšete za bláboly,ti policajti to snad měli nechat jen tak?Když chce někdo ,kdo na to má jezdit 200km, tak ať jede na autodrom, kde si může po zaplacení jezdit podle libosti.A že nikoho neohrožuje,to si snad děláte srandu!

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený

Reakce na: Co tady píšete za bláboly,.. | 9.1.2018 07:52reagovat
avatar

No ono by úplně stačilo za ním jet chvilku, vše nahrát a pak mu jen poslat tučnou pokutu.....nemusejí si hrát sami na závodníky...že

Nepřihlášený Honzax

Tohle honění rychle jedouc.. | 9.1.2018 08:41reagovat
avatar

Tohle honění rychle jedoucích řidičů na dálnici je naprosto směšné, společenská nebezpečnost jejich jednání je asi stejná, jako když si dítě v samoobsluze vezme bez zaplacení rohlík, protože má hlad. Přesně, jak tu popsali jiní, policajti by se měli zaměřit na nebezpečné řidiče, kteří svým chováním ohrožují ostatní (vybržďovači, ti, co nedávají přednost, nedávají směrovky, chovají se agresivně a ohrožují ostatní). Jenže to je moc práce s nejistým výsledkem. Lepší je jezdit si po dálnici a čekat na někoho, kdo o něco víc sešlápl plyn - podívejte, vrah a nepřítel společnosti! Je to trapné, ubohé a jako všechno v této zemi, zcela absurdní. A pak takovýmto tydýtům půjčte elektromobil za spoustu miliónů a oni ho při první machrovací jízdě se Zemákovým podržtaškou pošlou do potoka a totálně zdemolují. Zajímalo by mě, co tím BMW sleduje, že by už mělo slíbený kšeft, když jim potichu hned půjčilo druhé? Raději nevědět...

Nepřihlášený cafu

Tak za tu snůšku hovadin v.. | 9.1.2018 18:11reagovat
avatar

Tak za tu snůšku hovadin v článku o špatně stavěném superbu a bezpečné jízda lamba bych popřál panu autorovi aby takovej vypatlanec někdy urazil zrcátko až bude na 80ce nebo 130 v klidu se svojí reakční dobou dávat blinkr a začne předjíždět a tohle hovado mu "jen urazí zrcátko". Klukům z dálnice díky, že ho chytili. A vám pane autore, pište třeba o včelách, jestli by nemohli píchat nějak bezpečněji!

C.

Nepřihlášený oooooo

Všichni co podporujete tuh.. | 9.1.2018 18:36reagovat
avatar

Všichni co podporujete tuhle rychlou jízdu by se na to dívali asi jinak v případě ze by jim takový řidič někoho zranil nebo při nehodě zabil. Proberte se všichni závodníci.

Nepřihlášený Roman

Reakce na: Ano ano, v Itálii mají na.. | 9.1.2018 18:43reagovat
avatar

Nikdo tu nenapsal celou pravdu o německých dálnicích. I na těch bez omezení je doporučená rychlost 130, když se nic nestane, můžeš jet třeba 300, to je jedno. Ale dojde-li k nehodě, máš velký problém,prostě ti to "přičtou" k účtu.

Nepřihlášený Vlado

Já bych tomu belgicanovi z.. | 9.1.2018 19:38reagovat
avatar

Já bych tomu belgicanovi z Holandska dal pokutu za nevkus. Co provedl svému autu je vazne trestuhodnost.

Nepřihlášený Jaro

Reakce na: Plne suhlasim. Priklad v n.. | 9.1.2018 19:57reagovat
avatar

Myslím že zákony se maj dodržovat,Doma by si to nedovolil.Nechápu jak můžete postup Policie zpochybňovat, dělá svoji práci.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Jaro

Reakce na: Nás teda učili: vodoravný.. | 9.1.2018 20:05reagovat
avatar

Moiko, naprostý soushlas

Nepřihlášený CNN

Reakce na: pri takej rychlosti, kym p.. | 9.1.2018 22:09reagovat
avatar

Pokial prehadzujes noh z plynu na brzdu 1,63s tak by si najskor jazdit nemal vobec. ;-)

Nepřihlášený O

Jsi v cizí zemi, vidíš 80.. | 9.1.2018 23:03reagovat
avatar

Jsi v cizí zemi, vidíš 80 tak ji porušíš tak nějak rozumě (100-110) ze začátku. Lepí se na tebe škodovka z českýma značkama tak si řekneš: ok asi se tady tak jezdí, nebudu h brzdit zrychlím, Vyjedeš ze spomalení a ten sup se ti furt lepí na prdel, tak prostě přidáš plyn :-D měl ho dát na podlahu, nestihli by zapnout majáčky :-D

Nepřihlášený Milan

Reakce na: Jak chceš pokutovat bezdův.. | 10.1.2018 07:49reagovat
avatar

Tož podle českých zákonodárců, které si volí každé 4 roky české stádo, se za pomalou rychlost považuje rychlost, která je nižší, než rychlost obvyklá...!!!

Nepřihlášený Milan

Reakce na: Jak chceš pokutovat bezdův.. | 10.1.2018 09:43reagovat
avatar

autor tohoto článku je docela vzrostlej vůl... protože nebezpečná jízda - vysoká rychlost, není jen o kvalitách auta, ale především o kvalitě řidiče...!!! Nezkušený blbeček s Lamborghini, je pro provoz na komunikaci mnohem nebezpečnější, než řidič policejní Škodovky, který absolvuje pravidelně jízdy na polygonu a navíc má najeto na silnicích určitě 10x více kilometrů, než sexuál z metra na Lamborghini...!!! Policejní Škodovky jsou pro rychlosti do 270 km/h konstruované a jejich řidiči to auto ovládají mnohem líp, než kdejakej machýrek, který vytáhne svůj sporťák pár krát do roka, aby se předvedl...!!! Nakonec se o tom mohlo přesvědčit již spopusta frajírků, kteří si mysleli, že se silným autem policajtům ujedou...!!! Buď pitomečkové při vysokých rychlostech bourali a nebo jednoduše po pár kilometrech pochopili že na to nemají a zastavili...!!! Zkuste jet v Holandsku na dálnici rychlostí vyšší o 85 km/h co s Váma policajti udělají...!!!

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Milan

Reakce na: V Německu nic neobvyklého,.. | 10.1.2018 10:04reagovat
avatar

jste asi jel Německem posledně na ruském tanku ve 45-tém...!!!

Na 80 překročení rychlosti o 17 km/h = pokuta 37 EUR a je jedno, z jaké země EU jste...!!! Pokud budete chtít s policistou o přestupku nebo pokutě diskutovat, naloží Vás do služebního auta, odvezou na nejbližší dálniční služebnu a píšou s Váma 2 hodiny protokol o přestupku...!!! Na německých dálnicích je neomezená rychlost jen papírově... téměř všude omezení dopravními značkami na 120... 80... 50...!!! A3, Norimberk - Frankfurt - 233 km úsek = 7 omezení...!!! A2 po celé délce z Berlína do Hannoveru, téměř v kuse omeztena rychlost na 130...!!!

Nepřihlášený Milan

Reakce na: Co tady píšete za bláboly,.. | 10.1.2018 10:12reagovat
avatar

Čeští ovčané mají od roku 1989 pocit, že demokracie znamená, že si každej může dělat co chce... aniž by měl za porušení platného zákona nebo předpisů, nést odpovědnost... a přijmout pak i trest...!!! Navíc o rychlé jzdě zde píšou majitelé aut s motorem 1.2 l, které mají maximální konstrukční rychlost 167 km/h a netuší tedy, co opravdu rychlé auto v rukou magora, dokáže na komunikaci za plného provozu udělat...!!!

Nepřihlášený Rudolf

Reakce na: Jak chceš pokutovat bezdův.. | 10.1.2018 13:52reagovat
avatar

Jaký může být zakonný důvod k pomalé jízdě? zdravotní stav ne, stav vozidla ne, neznalost ne, slabomyslnost také ne, tak jak někdo může jet 40 na 90. s papírama na auto i hlavu.

Nepřihlášený Rudolf

Reakce na: autor tohoto článku je doc.. | 10.1.2018 14:01reagovat
avatar

Ty jsi jeden z oněch "vyškolených" řidičů PČR, že. jet v neoznačeným autě po dálnici typu rodinný vůz 217 je masová vražda. necht to udělaj jako jinde, koupej vám aspoň BMW, OZNAČEJ, daj majáky a pak můžete jet po 10 letech praxe o 20 km rychleji než je na značkách

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Rudolf

Reakce na: Myslím že zákony se maj do.. | 10.1.2018 14:05reagovat
avatar

Dělá ji blbě. Nenašel jsem zákonnou oporu jezdit v neoznačeným autě 217. Dělaj si co chtěj a trestaj jen ty, co nemaj známý, bordel v uniformě. A URNA přes den slouží lidu a odpoledne zbohatlíkům, hanba.

D by měl být vzorem, jet kolik zvládneš a když to nezvládneš, pak tě zhaftnem, at jsi kdo jis

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Rudolf

Reakce na: Suhlasim s autorom clanku.. | 10.1.2018 14:09reagovat
avatar

To teda zopakuj. na silnici jede pomalu, protože řidíč je zdravotně nezpůsobilý nebo auto ve zlém technickém stavu. A to je na Slovensku normální?

a když jsem Z tak, si vylepím Z, to nikdo z hlemýždů ale nemá.

Nepřihlášený

Reakce na: bednář zase nechápe, že pr.. | 10.1.2018 14:17reagovat
avatar

zejména ten , kdo jede v rodinném voze bez označení 217km/hod. Celá posádka by měla shnít v base, že nezabránili trestnému činu. Řešení neí závod lambo vs škda, ale foto a důsledné vymáhání, ne ještě masivněji ohrozit ostatní účastníky

Nepřihlášený Milan

Reakce na: Vy pindy retardovaný! Poli.. | 10.1.2018 14:23reagovat
avatar

jsem rád, že se zde našel další normální diskutér...!!!

Hodně českých ovčanů velice rádo v Česku kritizuje, co jinde ve světě obdivuje...!!! Prima pohodový den... přeje eM

Nepřihlášený

Reakce na: Ty vole, co to tady meles?.. | 10.1.2018 14:24reagovat
avatar

Vyjádření akademika vždy potěší. Asi jsi ale nepochopil zásadní problém. Za překročení zákonů, to znamená i max povolené rychlosti, je potřeba sankce. Ale nikoli tak, že ve škodovce budu pořádat závody s řidičem, který 217 jede 2x za život , v neoznačeném voze. TO JE BLBÁ A NEBZPEČNÁ METODA. Existuje mnoho bezpečnějších metod a dokonce účinnějších metod.

Nepřihlášený

Reakce na: Ale skrytý dohled jinak fu.. | 10.1.2018 14:35reagovat
avatar

Ať se přihlásí kdokoli, ke komu se v cizině přiblížil neoznačený vůz výrazně nad povolenou rychlost, aby ho pak vybrzdil a vylezli z něj policisti. Tyhle metody se nikde nepoužívaíj, tak se to nedělá, jen u nás.

Nepřihlášený Milan

Reakce na: Ty jsi jeden z oněch "vyšk.. | 10.1.2018 14:36reagovat
avatar

Co to zase tady plácáš.. už jsi někdy viděl, aby chodil myslivec s bubnem na zajíce...??? Pokud jsou takový vymaštění šílenci, jako ten s tím Lamborghini, který jede po dálnici, kde je povolena maximální rychlost 130 km/h, rychlostí 217 km/h pak je nutné, aby tady hlídkovali policajti v civilních vozech... protože každej "hrdina s neochvějným pocitem znalostí řízení na úrovni Schumachera", samozřejmě zpomalí, když vidí policejní auto... ale pak opět přidá... když se ztratí z dohledu...!!! I kdyby ten šašek v tom Lambu uměl trochu řídit, tak nikdo z ostatních řidičů, kteří chtějí předjet pomalejší vozidlo před nima, nepředpokládá, že v levém pruhu jede za nima magor rychlostí 217 km/h a průser je na světě...!!! Civilní vozidla pro hlídkování na dálnicích používá policie všude v Evropě...!!! Bohužel, tresty jsou zde v ČR velice nízké...!!! Se zeptej kamioňáků, jak maji stažené prdele, když je zastaví za dopravní přestupek třeba v Německu... se s nima vůbec neserou... a platí jakjo mourovatí...!!! Taky si tam nedovolí dělat na dálnicích to, co vyvádějí v Česku...!!!

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený

Reakce na: Nás teda učili: vodoravný.. | 10.1.2018 14:42reagovat
avatar

špatná otázka. správněji by bylo: je rána od Superbu bezpečnější než od Lamba? tak kdo je kdo, kdo je pirát? Oba, a to je ta chyba.

Nepřihlášený Rudolf

Reakce na: Co to zase tady plácáš.. u.. | 10.1.2018 15:04reagovat
avatar

Hezkej sloh. Zásadně nesouhlasím, aby neoznačený škodovky jezdili po dálnici 217. jsou jiné metody sankcionování řidičů a i jiné postupy, než výše popsaný. žil jsem pár let v D, nikdy mne nhonil neoznačený vůz, to je český nesmysl.lambo porušilo předpisy, PČR reagovala chybně, neadekvátně a nebezpečně.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Mpopis

Nechápu autora článku kter.. | 10.1.2018 17:01reagovat
avatar

Nechápu autora článku který tady schvaluje porušování zákona.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Ježek

Dámy a pánové...Dnes 10.1... | 10.1.2018 19:55reagovat
avatar

Dámy a pánové...Dnes 10.1.2018, jsem tento článek objevil na seznamu. Takový zaujatý "slint" vůči policii jsem ještě neviděl a nečetl. Pokud má tento web nějakou soudnost, tak doufám, že tento článek smaže, protože jak je vidět, může negativně ovlivňovat názory i roky po jeho vydání. Nechápu, jak člověk s mozkem v hlavě, může reálně obhajovat někoho, kdo několikanásobně překračuje maximální povolenou rychlost a odvolávat se na údaje z videa, kolik asi jela policie a jak si to může někdo dovolit. Tak asi toho řidiče někde změřila kamera a hlídka ho musela nejdříve dojet. Odvolávat se na to, že ten "arogantní frajer" jede ve vozidle, které je na tyto rychlosti konstruované...no to si snad děláte legraci. Řidiči PČR absolvují hodiny výcviku a jsou na tuto jízdu proškolení a existují pro ně nějaká pravidla. Frajírek si totiž neuvědomuje, že tady nikdo neočekává, že se mu někdo tak rychle může přiblížit. Začne předjíždět a nakonec tu budeme mít dopravní nehodu, protože si boreček potřebuje honit ego. Několik rodin v nejhorším případě skončí bez příbuzných, protože jeden blázen musí mít pocit, že když má prachy, tak se mu nic nemůže rovnat. Možná proto, když jedou složky IZS k případu, používají výstražná zařízení. Aby je někdo už z dálky viděl a uzpůsobil tomu tak styl jízdy. Jsou mezi námi tací, kteří mají čerstvě řidičské oprávnění a jsou tu i tací, co už musí pravidelně na prohlídky. Tedy dvě rizikové skupiny bez odhadu. Ti toho týpka uvidí ve zpětném a už jim nesecvakne, že je to blázen a jak rychle se k nim řítí. Jedou tzv. stylem tunelové jízdy. Nehledě na to, že některé řidiče může tento článek negativně ovlivnit a evokovat v nich pocit, že je to tak správně...Mějte soudnost, řiďte hlavou a ne přirozením. Přeji mnoho šťastných kilometrů.

Nepřihlášený CEBRO

Reakce na: bednář zase nechápe, že pr.. | 11.1.2018 13:22reagovat
avatar

Ty jo, co bys pak udelal mne? Na moto jezdim po dalnici zcela bezne pres 300 :-) je teda fakt, ze v tu chvili jsem na ty dalnici vzdycky sam, ale urcite ohrozuju minimalne bezpecnost statu, teda soude podle tveho nazoru. Zastrelil bys me? PS: jsem na silnici denne cca 5-6 hodin, najezdeno pres 1 mio km a kupodivu mi ridici,ktery litaj 200 nevadi. Vadi mi ti, kdo jedou jakkoliv na ukor ostatnich, to nema s rychlosti nic spolecnyho.

Cus.

Nepřihlášený Milan

Rychlá jízda notně nezname.. | 11.1.2018 15:00reagovat
avatar

Rychlá jízda notně neznamená nebezpečná. Jezdím denně a hovad,kteří nejprve brzdí a pak dají směrovku již při odbočování je mraky. To samé platí o lopatách,kteří mají loket na okně s velkou důležitostí. V autoškolách nadarmo nevnucují mít obě ruce na volantu.Má to svůj důvod a bohužel právě největší pitomci co ohrožují jiné jsou hlavně lokeťáci. Rádoby pohoda při jízdě)))Dost velká síla je,když jede lokeťák s manuálem na 50-tce sotva 40-cet pač nezvládá udržovat rychlost(pohoda) a pak zprudka brzdí a zatáčí doleva bez blinkru a pochopitelně ne v blízkosti dělící čáry.Je to vždy o jedinci jak se cítí být výš než-li ostatní účastníci provozu. Vždy beru ohled na druhé a to co by vadilo mne druhým nedělám!

Nepřihlášený danito

Reakce na: Jak chceš pokutovat bezdův.. | 11.1.2018 15:08reagovat
avatar

Vy asi ve vyhlášce ( nyní zákonu o provozu blabla) moc kovanej nejste, co? Bezdůvodně pomalá jizda je taková, kdy se za vámi tvoří kolony nasraných řidičů, bez možnosti předjet. Vaše odpověď je klasická Švejkovina. Protože jestli není, nemáte to v hlavě úplně v pořádku. Když je důvodem zdravotní indispozice, musíte neprodleně přerušit jízdu. Pokud dokážete dojet bezpečně tam, kde nepřekážíte, můžete. Pokud nedokážete, jste povinen přerušit jízdu okamžitě. Jestli je pomalá jízda dílem nezkušenosti, nemáte na silnici co pohledávat. Ale pokud jedete u krajnice pomalu a pustíte ty za sebou, spousta těch vzteklých to přehodnotí. Každý začínal pomalu. Víte, jak by se jezdilo, kdyby každý řidič myslel trochu i na ostatní? Na druhou stranu ovšem musím souhlasit i s výhradami k policajtům. Dneska konkrétně vypnuli světla na přejezdu před Vlkošem u Přerova a schovaní za vlakovým náspem prachsprostě číhali na ty, kdo nezpomalí na 30.Tohle už je opravdu megabuzerace. Mám na kameře policejní auto, co se mi zezadu přilepilo na nárazník a já je nepoznal, protože mám kvůli jiným géniům se zvedlymi světly zrcátko v nočním režimu nonstop. No a tak jsme si zazávodili. Měl jsem na střeše rakev! S certifikací na 130 km/h. No nepustil jsem je. Ve 170 to vzdali. A to už jsem měl stažené půlky, protože mi logo na kapotě přišlo povědomé a děkoval Bohu za tu kameru. Jenže oni nic. A jeli bez majáku. Kdyby blikli, nemám problém. Ale jeli jak prasata. To samý měšťáci v Přerově. Přítelkyně dostala pokutu za 37km a oni si tam bez skrupulí jezdili i 60. Tehdy. I to mám na kameře. I taxikáře, co mi nadvakrát chtěl nacouvat do auta na semaforech u Tesca. Měl polepený zadní nárazník. Až když jsem zatroubil a ukazal na tu kameru, tak rychle ujel. I kdybych už něco z toho nenašel, přísahám, že je to, jak říkám. Navrhuji začít u sebe. Dodržovat pravidla. Protože když chci odbočit a vidím zleva auto v dálce, tak kdyby jel 90 ani nezpomalí. Ale když pojede přes 200, mám ho v kufru. Takze:-)

Nepřihlášený Martin

..jo tak ti co se vysmivaj.. | 11.1.2018 22:49reagovat
avatar

..jo tak ti co se vysmivaji ostatnim ridicum, tim ze maji zakony a bezpecnost na haku jsou borci? Bednari, az ti takovy vul zabije nekoho z rodiny, porad to pro tebe bude frajer? Ty nepatris do motorisrticke redakce, ale do autoskoly a na psychotesty.

Nepřihlášený Radek

vůbec nechápu, jak někdo m.. | 12.1.2018 13:26reagovat
avatar

vůbec nechápu, jak někdo může napsat takhle stupidní článek, šmahem odsoudit policajty a ještě vlastně dělat z toho cizince chudáka...

policejní superb určitě není ve dvoustovce o nic moc nebezpečnější než to lambo, bude hlavně záležet kdo v tom sedí... až někoho takovej kokot s lambem vystřelí ze silnice, tak zase budou tihle samí chválit policajty, že ho chytili a plácat je po ramenou... nebo si ho vlastně měli nechat ujet? omg, kde to jsme?

Nepřihlášený Bum

Reakce na: Souhlasím s redakcí AUTOFO.. | 12.1.2018 20:02reagovat
avatar

Takze pockame az ti zabije narazem v 213 zenu a deti a pak jej budeme trestat?Nestalo se nahodou nejmenovanemu ceskemu cutalistovi ze mu nekde v oblasti ze ktere toto Lambo pochazi ze mu zabavili jeho Ferri? Pokutu dostal popravu, jina otazka je chovani fizlu na silnici bez majacku, ti by meli byt pokutovani take, bez majacku musi respektovat vsechna pravidla silnicniho provozu, nebo ne?

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Dan

Po přečtení článku musím k.. | 13.1.2018 10:53reagovat
avatar

Po přečtení článku musím konstatovat, že jeho autor, pan Bednář, je jen obyčejný debil.

Nepřihlášený Freki

§41 odst. 1 zákona č. 361.. | 13.1.2018 10:57reagovat
avatar

§41 odst. 1 zákona č. 361/2000 Sb.

(1) Řidič vozidla, který při plnění úkolů souvisejících s výkonem zvláštních povinností užívá zvláštního výstražného světla modré barvy,2) případně doplněného o zvláštní zvukové výstražné znamení (dále jen "vozidlo s právem přednostní jízdy"), není povinen dodržovat § 4 písm. c), § 5 odst. 1 písm. f) a g), § 6 odst. 5 a 6, § 7 odst. 1 písm. b), § 11, § 12 odst. 1, 2, 4, 5 a 6, § 13 až 17, § 18 odst. 2, 3, 4 a 8, § 19 odst. 2 a 3, § 20, § 21 odst. 2, 3 a 4, § 22, 23, § 24 odst. 3 a 4, § 25 odst. 1, 2, 3, 4, 5, § 26 odst. 3, § 27, § 28 odst. 2, 3 a 5, § 31, § 32 odst. 6, § 35, § 36 odst. 1 a 2 a § 39 odst. 4 a 5; je však povinen dbát potřebné opatrnosti, aby neohrozil bezpečnost provozu na pozemních komunikacích.

Takže zběsilé honičky i se zapnutým výstražným zařízením mohou odporovat. V západní Evropě je běžné, že policie raději honičku na sjezdu do města ukončí a pachatele se snaží zadržet v klidu, než by ohrozili nevinné. Ty naši kovbojové jsou schopni i varovným výstřelem trefovat matky na chodníku.

Bez zapnutého výstražného zařízení není PČR oprávněna porušovat pravidla silničního provozu. Ani při plnění služebních povinností (výjimka je práce v utajení "kriminálka", ale to se nevztahuje na dopravní policii). Není možné PČR řešit přestupkově, ale kárným řízením.

I při sebemenší pochybnosti požadujme správní řízení a podávejme podměty k šetření postupu PČR.

V tomto případě bylo možná vhodnější kontaktovat jiný hlídkový vůz. Který by řidiče jistě v klidu zastavil. Jenže kluci policejní se taky chtěli rychle projet. Zda to bylo v nejlepším zájmu bezpečnosti silničního provozu by měl rozhodnout kontrolní policejní orgán.

Nepřihlášený Josef

Reakce na: bednář zase nechápe, že pr.. | 13.1.2018 12:04reagovat
avatar

Třeba by ho měli pochválit, ne?

Nepřihlášený Norma

Reakce na: O to ale tady nejde, tady.. | 13.1.2018 20:36reagovat
avatar

Nikdo jej k ničemu nenutil. Rychle se rozhodl jet sám. Vůbec nemá co překračovat povolenou rychlost. A ti poldové dělali to co měli. V případě, že by to neměli v popisu práce nebo teda služby, tak by to nedělali. To znamená, že by spíše asi měli být kritizováni jejich nadřízení.

Nepřihlášený Dmon

Reakce na: Nechápu autora článku kter.. | 15.1.2018 20:20reagovat
avatar

Jde o to jestli je ten zákon smysluplný... jak se píše v článku jsou státy, kde se dá jezdit neomezeně a funguje to. Tady ale čtu reakce typu střílet rychlé řidiče atd. Nepřijde vám to absurdní? To je jako silnice po které často jezdím, postavila se nová dvouproudá silnice a dala se tam 90ka a policajti vybírají kdo jede víc, po 10 letech se stav silnice sice zhoršil, ale někoho napadlo tam dát 110km/h a to co bylo den před špatné se najednou smí.... absurdní. A až zase někoho napadne dát tam jinou rychlost, budou zase vybírat za její překročení, holt práce je práce i když nedává smysl za to se lehce kontroluje. Jak tady někdo psal, ty co jezdí pomalu v levém pruhu, neuhýbají rychlejším, nepoužívají blink, odbočují vlevo tak že si najedou na střed nebo dokonce vpravo atd. jsou v klidu jediné co policajti dokážou je měřit rychlost. Naštěstí budou za pár let řídit počítače.

Nepřihlášený Dmon

Reakce na: Takze pockame az ti zabije.. | 15.1.2018 20:24reagovat
avatar

To jako bude matka s dětmi pobíhat po dálnici?

Nepřihlášený Ivan

Reakce na: Souhlasím s redakcí AUTOFO.. | 15.1.2018 20:54reagovat
avatar

Za překročení rychlosti o více než 20km/hod by měl být trest vězení na měsíc, za ujíždění před policií pak minimálně jeden rok. Policie může jezdit jak rychle potřebuje, za způsobené nehody je odpovědná a předpokládá se u ní i jinak odpovědné jednání. Jen blbci s tím nesouhlasí.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Dmon

Reakce na: Nevím co tu řeší, ke konci.. | 15.1.2018 20:55reagovat
avatar

Bože zapnuli je aby jim zastavil, jak se tu píše v civil režimu ho hnali před sebou a až to vytahnul na 220, tak se odmaskovali a zapnuli majáky.

Nepřihlášený Freki

Reakce na: Za překročení rychlosti o.. | 15.1.2018 22:11reagovat
avatar

Bohužel s tím hlavně nesouhlasí aktuálně platná legislativa. PČR musí dodržovat předpisy (bez zapnutých výstražných světel, případně zvukové signalizace), jinak je celá místo prestupkového řízení, kárné.

Se zapnutou signalizací, je však povinna dbát potřebné opatrnosti, aby neohrozil bezpečnost provozu na pozemních komunikacích.

Což se nestalo.

Nepřihlášený tom

Nevím jak kdo jezdíte za h.. | 17.1.2018 18:56reagovat
avatar

Nevím jak kdo jezdíte za hranice,ale ze zkušenosti vím,že ve stejném duchu postupují policisté v cizině. Také jedou za autem bez jakéhokliv upozornění a zapnou majáky až když chtějí auto zastavit. Pro autora-Superb je ve 200,dokonce i ve 250 normálně řiditelný,jako každé podobné auto,je na to stavěný. Tyhle vozy neřídí jen tak nějaký jantar z okrsku.Jinak v tom zůžení ho neměli kam stáhnout. A teď do mě,že jsem je nezjezdil v příspěvku jako ostatní.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený tom

Reakce na: Nevím jak kdo jezdíte za h.. | 17.1.2018 19:14reagovat
avatar

Sám jsem dostal v Německu pokutu za rychlou jízdu. Bylo to jen na okresce,také mě roztačili a potom zapnuli majáky. Naštěstí nejsem úplný střelec,měl jsem to jen o 18 km/h a za 20 euro. Též jsem ukázkově zastavil a bez protestu zaplatil. Chtěl bych vidět ty frajery, co tu nadávají a poučují jak dodržují zákony a jací by byli frajeři,kdyby je policisté zastavili.

Nepřihlášený kratom

Policisté postupovali podl.. | 20.1.2018 17:02reagovat
avatar

Policisté postupovali podle zákona.

Nastuduje si 361čku.

Hodnota článku je nulová.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený 123

Přesně jak tady píše mojža.. | 20.1.2018 18:21reagovat
avatar

Přesně jak tady píše mojža. Policie se za něj naschval nalepí v neoznačeném autě aniž by řidiče lamba zastavila hned tak ho provokuje a ohrožuje ostatni učastníky na pozemnich komunikacích. Tento řidič nikoho neohrozil atd. jen jel trošku rychleji. víte kolik takových zbabělých akcí jsem viděl na našich cestách ze strany policie. Většinou v noci se připojí z vedlejší cesty, nalepí se zezadu na auto, provokuji a čekají kdy řidič překročí povolenou rychlost. jedním slovem ubohost. Kde pak je to jejich všemi opjevované POMÁHAT A CHRÁNIT.

Nepřihlášený Bobo

Nepopírám, že policisté měl.. | 24.1.2018 23:34reagovat
avatar

Nepopírám, že policisté měli použít majáky. Nicméně nechápu autroa článku, co obhajuje? Jsou dány nějaké zákony a nějaké předpisy, které pokud vím může policie v rámci zásahu nerespektovat. Je to takové to když se kácí les létají třísky, popř. nejde projít bahnem bez toho, že bych se umazal. Obhajoba autora přesně vystihuje názor a představu dnešních zbohatlíků o demokracii. Zřejmě by psal jinak kdyby ten chudák belgičan při té rychlejší jízdě s autem, které na to má zabil nebo zmrzačil někoho jemu blízkého. možná sám patří k vyznavačům rychlé jízdy a jednou bude stát u krajnice se slazama v očích a hájit se , že se jen chtěl rychleji svézt.

Nepřihlášený

Každy se nějak bavi :-))) | 26.1.2018 20:37reagovat
avatar

Každy se nějak bavi :-)))

Nepřihlášený Marek T.

Reakce na: Osobně bych za tohle ty bl.. | 27.1.2018 15:48reagovat
avatar

Tobě ty debile zřejmě ještě nikdo blízký na silnici nezemřel. Jo a až tě někdo na silnici sejme, tak raději na pomoc nevolej ty blbce policajtský a vyřiď si to sám.

Nepřihlášený ded

Reakce na: Hezkej sloh. Zásadně nesou.. | 29.1.2018 16:58reagovat
avatar

Přesně.Moje řeč.

Nepřihlášený XRM

Ten článek je vyloženě neb.. | 30.1.2018 09:48reagovat
avatar

Ten článek je vyloženě nebezpečný a závadný. Autor je zjevně typ nesmrtelného šampónka v líznuté A6. Všichni ostatní jsou burani a zpomalovači provozu. Toto by redakce vůbec neměla pustit na web.

Nepřihlášený imi

Slaboduché komentáře typu".. | 3.2.2018 17:21reagovat
avatar

Slaboduché komentáře typu" kdyby ho policie nehonila, nejel by rychle, On rychle může protože to umí, Nebyl pirát , jen překročil rychlost o pouhých 83km/h.

Dokud jde rychle a ujíždí před policií je to hrdina, Až mu vjede do cesty důchodce, který předjíždí náklaďák, bude to adept na Darwinovu cenu.

Jel jako když vsadí sportku, buď přežije nebo ne. Bez ohledu na ostatní. Možná jen on sám si myslel že ostatní budou počítat s tím že je dojede inteligent dvoustovkou. Nebyl na silnici sám. A platí nějaká pravidla. Možná zbytečná ale stále platná.

Nebo má výjimku že může jet rychle protože si myslí že to umí? Že může jet na červenou protože je jiný, Může jet v protisměru protože on to zvládne.

Ale zvládnou to i ti kteří s tím nepočítají?

Možná to bude pro mnohé překvapení, ale na dálnici jezdí i důchodci, rodiče s dětmi, začátečníci, náklaďáci. Jak zareagují kdy se na ně znenadání řítí pseudozávodník? Nikdo neví. On měl štěstí ,že se nikdo takový nenašel.

A dost mi vadí, jak se tady dost expertů tváří ,jak je policie chudáčky omezuje. Máte dost možností se projet tam, kde vás omezovat nebude. Tady v ČR je dost řidičů , kteří mají problém se samy udržet na silnici. A ti kteří mají ten samí problém ale myslí si opak.

Nepřihlášený Karel

Reakce na: Dělá ji blbě. Nenašel jsem.. | 3.2.2018 19:18reagovat
avatar

Protože jseš (dle všech tvých reakcí) naprostej blb a očividně vůbec nevíš, o čem mluvíš,takže se fakt nedivím,žes nic nenašel :-D Ty jseš zřejmě rád, když najdeš nos mezi očima, kterej ti ukážou spolužáci ze zvláštní školy...

Nepřihlášený milan

Další přiblblá debata....... | 3.2.2018 20:46reagovat
avatar

Další přiblblá debata........Jednoznačné porušení vyhlášky, dojet, zastavit a postih.

Nikde v Evropě by se s nikým takto nemazlili. Od toho tu policie je, že měli ,,horší,,auto a bylo to pro ně nebezpečné viníka dostihnout, to by bylo ve většině států. Honit ,,lambo,, je těžké. Proč to debilně tady řešit?

Nepřihlášený harlej71

Ti policajti si měli rozbít.. | 6.2.2018 14:10reagovat
avatar

Ti policajti si měli rozbít huby - přál bych jim to. Ze srdce. Kdyby vysílačkou zavolali svoje kolegy o pár km dál ve směru dálnice, tak nemuseli letět jak hovada. Ať ty policejní kurvy zdechnou!!!!!

Nepřihlášený Satanovy koule

Malý dotaz. autor článku a.. | 8.2.2018 09:27reagovat
avatar

Malý dotaz. autor článku a většina komentujících tady jsou absolutní idioti nebo se mi to jen zdá?

Nepřihlášený CasiusHector

Reakce na: Ti policajti jsou v tomto.. | 10.2.2018 13:58reagovat
avatar

KECÁŠŠŠŠŠŠŠŠŠ

Nepřihlášený janus

Reakce na: Policisté postupovali podl.. | 27.2.2018 13:25reagovat
avatar

odpověd na uživatele - Nepřihlášený kratom:

Tak policajti minimalne porusili 361ku.

A to tím, že dle § 41 - Jízda vozidel s právem přednostní jízdy umožnujě nedodržovat mimo jiné § 35 jízda na dálnici - pouze a pouze pokud pouzívají zvláštního výstražného světla modré barvy.

Pokud ho nepoužívají, tak NESMÍ ze zákona rychleji než 130/min.

Takže zde máme piráty de facto dva - blba v Lambu, a dva kretény v superbu.

Nepřihlášený Fz8

Me na dalnici na zlin zmer.. | 13.3.2018 18:02reagovat
avatar

Me na dalnici na zlin zmerili 237 kmh, dostal jsem 10k pokutu, 4 mesice bez ridicaku. Nikde nikdo jen skryty neoznaceny passat tesne pred kamionem. :(

Nepřihlášený Lukin

Nejvetsi zlo a nebezpeci n.. | 12.4.2018 12:50reagovat
avatar

Nejvetsi zlo a nebezpeci neni rychlost ktera mi vubec nevadi, ale idioti kteri nedavaji pozor!

Nejvestsi nebezpeci jsem zazil u dementa ktery jel 90km/h, ja jel za nim a pri mijeni sjezdu k benzince jebnul po brzdach a malem nas zabil kokot, at se mu hovno v jezka obrati!

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Pavel

Posuzovat nebezpečnost ryc.. | 18.5.2018 13:29reagovat
avatar

Posuzovat nebezpečnost rychle jedoucího vozidla podle toho na jaké maximální rychlosti je stavěné, to je směšné. Nejslabší článek, co se týká bezpečnosti je vždy řidič a při rychlostech nad povolenými limity to platí dvojnásob. Závodního jezdce nedělá závodní auto, ale jsou to jeho schopnosti a zkušenosti. To že někdo jede v supersportu není zárukou bezpečné jízdy. Jo kdyby chytili nějakého zkušeného závodníka, tak je možno napsat, že třeba riskoval méně něž ti policajti. Takto spíš mohu předpokládat že ti policisté jsou profesionálové, o řidiči toho sporťáku mohu předpokládat pouze to, že na to auto má peníze. Nicméně je alespoň hezké, že se tu najde spousta tech, kteří mu ty peníze, stejně jako já nezávidějí. :-) (Když už chci hledat nějaká ty pozitiva na diskutujících) :-)

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený

Reakce na: Nejvetsi zlo a nebezpeci n.. | 18.5.2018 13:48reagovat
avatar

No jestli jste se malem zabili tak zejmena proto, ze jsi nedodrzoval bezpecnou vzdalenost. Pripadne se jeste nevenoval rizeni.

Nepřihlášený

Reakce na: Posuzovat nebezpečnost ryc.. | 18.5.2018 13:53reagovat
avatar

To je nahodou velmi zajimve natuknuty problem.

Bezne jedu 90 km/h tam kde mohu, je to dovoleno. Vzdy se najde nejaky rozvozce s Avii co mu moje rychlost nestaci a zahájením unavny a zdlouhavy predjizdeci manevr, ja ho pak vetsinou pustim neb je otravny.

Kolikrat ma vzadu uvedenou nejvyssi konstrukcni rychlost 80 km/h.

Nepřihlášený lerka

No..pokud autor "článku" o.. | 12.6.2018 05:48reagovat
avatar

No..pokud autor "článku" obhajuje řidiče že jen jel vyšší rychlostí a že ve většině zemí Evropy je tahle rychlost legální...je legální kretén. V některých zemích by totiž také takový řidič mohl o automobil po zadrření legálně přijít. Ale tahle informace se jaksi nehodí. Zásah policie nekomentuji, jde o porušení zákona. Dost mi tohle jednání připomíná dobu komunistů...to se k nám jezdili východní němci ožrat a dělat bordel...dneska u nás dělají bordel západoevropané...taky by měli dostat po čuni. Jinak se do té Evropy o které tu lidi mluví nedostaneme. Tam se totiž zákony vynucují, tam si tohle onen pán dovolit nemůže...tam by narazil podstatně tvrději.

Nepřihlášený lerka

Jak tak koukám...nejméně d.. | 12.6.2018 05:52reagovat
avatar

Jak tak koukám...nejméně dva roky starý článek...tak že tu reagujeme na nejméně dva roky starou "novinku"....

Nepřihlášený Peter

Dobrý den všem, silniční z.. | 12.6.2018 10:40reagovat
avatar

Dobrý den všem, silniční zákon hovoří jasně, rychlostní omezení platí, a my bychom se měli naučit, že zákon je zákon, a jeho znění se má dodržovat. Policie je policií ve všech zemích, má práva, daná zákonem. Jen tady u nás si stále na něco stěžujeme, kritizujeme, jinde v Evropě a i mimo ni by se s námi žádný policista nebavil.A my bychom si ani nic takového nedovolili. Neumím si představit, že bychom debatu o tom, zda budeme či nebudeme dodržovat zákon, vedli např. v Německu, Rakousku, nebo USA. Tamní policisté by to s námi vyřešili velmi rychle. jen u nás se vedou debaty o tom, co je a není nebezpečné, a rádi si děláme co chceme. Přitom úroveň našich řidičských dovedností je přinejmenším diskutabilní. Jsme neohleduplní, netolerantní a agresivní, když někdo z mých zahraničních přátel přijede sem, nestačí se divit. U nich doma - nepřijatelné, nepochopitelné. Zákony platí, a jsou zvyklí se na silnici podle nich chovat. A za zákrok nekritizovat policii.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Jarek

Také nechápu jak si může p.. | 19.6.2018 09:35reagovat
avatar

Také nechápu jak si může policie bez majáku dovolit takto riskovat. A něco mi říká, že by za to měli být také postihnuti.

Nepřihlášený Takyřidič

Reakce na: podle me by mel někdo jasn.. | 19.6.2018 10:28reagovat
avatar

Ale mohou. Udělí sami sobě "výjimku na místě samém" a jedou jak chtějí :-)

Nepřihlášený Takyřidič

Reakce na: Dobrý den všem, silniční z.. | 19.6.2018 10:33reagovat
avatar

Ale to je pořád dokola. Nedebatuje se o tom, že se nemá dodržovat zákon, ale o tom, že ten zákon je nesmyslný a sankce přehnané. Policajti budou přestupky trestat, protože je to prostě jejich práce a budou si to usnadňovat, protože jsou v podstatě stejně líní jako my všichni ostatní :-) To, že si z nich za to děláme legraci, naštěstí ještě trestné není :-)

Nepřihlášený Lubomir Dolejš

Vozidlo, které překročilo.. | 26.6.2018 22:44reagovat
avatar

Vozidlo, které překročilo rychlost policejní vozidlo dojede, na tom není nic divného ani protiprávního, klasický postup. Tak to vždy bylo a bude a idiocké názory viz. tento článek pravidla nezmění. Tak se dál bavte o hovně ale nic na tom nezměníte :)))

Přidat příspěvek
(pro zasílání reakcí, adresa nebude zveřejněna)
Max. 2000 znaku
b_468_60.gif

Živá témata na fóru

zobrazit vše