Reklama

A takto placené parkoviště „zdarma” opouštějí Rusové (video)

Rusové obvykle nechtějí jen vítězit, chtějí to dělat tak, aby bylo vidět, že mají navrch. A platí to i v situacích, kdy byste to vážně nečekali.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

A takto placené parkoviště „zdarma” opouštějí Rusové (video)

18.9.2016 | Petr Miler | 5 příspěvků

Rusové obvykle nechtějí jen vítězit, chtějí to dělat tak, aby bylo vidět, že mají navrch. A platí to i v situacích, kdy byste to vážně nečekali.

S placenými parkovišti se poslední dobou potýkáme docela často. Naposledy jsme vám ukázali, že zaplatit nemusí znamenat odjet, dříve pak, že nezaplatit nemusí znamenat neodjet. Tehdy šlo tak trochu o starý trik v novém, kdy fintu řidičů velmi drahých supersportů dokázal zopakovat majitel o mnoho dostupnější Mazdy, „fígl” z dnešního videa ale může zopakovat kdokoli. I když předem řekneme, že to nedoporučujeme nikomu.

Že tohle video vzniklo v Rusku, byste poznali, i kdybychom k němu nedodali slova. V hlavní roli vidíme posádku Toyoty Land Cruiser Prado u nás prodávané prostě jako Land Cruiser, která přijede k bráně placeného parkoviště s cílem jej opustit. Nevypadá to na místo, kde by byly vydávány nějaké lístky při vjezdu, spíše tedy půjde o nějakou formu předplatného, to ale odjíždějící řidič buď neměl nebo mu nefungovalo.

I když neslyšíme zvuk, je z dalšího děje jasné, že za této situace zatroubil na ostrahu parkoviště. Když totiž muž z boudy u závory k Toyotě dojde, jasně ukazuje na značku, která řidičům troubit zakazuje. Tím ale zjevně zažehne konflikt, který vyústí ve vskutku neobvyklé řešení nastalého problému.

Detaily neznáme, řidič s ostrahou ale zjevně chvíli diskutuje a soudě podle viditelné gestikulace je vyzván k tomu, aby zašel do oné boudy, jak původně měl. To už ale spolujezdci dojde trpělivost (moc ji zřetelně neměl), a tak vystoupí a začne demolovat závoru před vozem. Je v tom celkem schopný, neboť závora brzy leží podél volného vjezdu a ostraha z místa raději v mžiku prchne. Je to pochopitelně bizarní akt agrese, ruský až běda, navíc poněkud hloupý - zdá se totiž, že kdyby řidič chtěl, tak zrovna s Land Cruiserem závoru snadno objede po přilehlém chodníku. Jenže to by posádka „jen vyhrála”. Takto zvítězila a ukázala okolí, kdo je na tomhle parkovišti králem...

Podívejte se na to sami, ale raději si z toho neberte příklad. My jen dodáme, že děj se odehrál už letos v dubnu, policie ale dodnes ničitele závory nenašla. A tak až nyní zveřejnila tento záznam doufajíc v opak.

A takto placené parkoviště „zdarma” opouštějí Rusové (video) - 1 - Jak ujet z placeneho parkoviste Rusko video 01A takto placené parkoviště „zdarma” opouštějí Rusové (video) - 2 - Jak ujet z placeneho parkoviste Rusko video 02A takto placené parkoviště „zdarma” opouštějí Rusové (video) - 3 - Jak ujet z placeneho parkoviste Rusko video 03A takto placené parkoviště „zdarma” opouštějí Rusové (video) - 4 - Jak ujet z placeneho parkoviste Rusko video 04A takto placené parkoviště „zdarma” opouštějí Rusové (video) - 5 - Jak ujet z placeneho parkoviste Rusko video 05A takto placené parkoviště „zdarma” opouštějí Rusové (video) - 6 - Jak ujet z placeneho parkoviste Rusko video 06A takto placené parkoviště „zdarma” opouštějí Rusové (video) - 7 - Jak ujet z placeneho parkoviste Rusko video 07A takto placené parkoviště „zdarma” opouštějí Rusové (video) - 8 - Jak ujet z placeneho parkoviste Rusko video 08
Z placeného parkoviště se lze bez placení dostat i takto. Svým způsobem je to lepší než proražení závory autem, to si při tom nutně odřete...

Petr Miler

Další zajímavé články:

Diskuze 5 příspěvků

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše