BMW 1 M Coupe pomalu končí, v USA už ho neobjednáte

Pro malé kupé divize M odstartoval začátek konce. Spojené státy uzavírají objednávky a Evropa je bude brzy následovat.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

BMW 1 M Coupe pomalu končí, v USA už ho neobjednáte

4.4.2012 | Miro Mihálik | 5 příspěvků

Pro malé kupé divize M odstartoval začátek konce. Spojené státy uzavírají objednávky a Evropa je bude brzy následovat.

Kapesní hot rod BMW 1 M Coupe je pro tuto a všechny následující chvíle považováno ve Spojených státech za uzavřenou záležitost. Ačkoli výroba vozu pořád probíhá, podle amerického magazínu Car and Driver byl v USA s definitivní platností ukončen příjem objednávek.

K této informaci se kolegové za Atlantikem dostali skrze svého evropského korespondenta, takže se teď domnívají, že všechny zbývající vozy zůstanou na starém kontinentu, čímž jsme měli (nebo tedy zákazníci, kteří si jej můžou dovolit) získat oproti nim značnou výhodu. Otázkou ovšem je, jestli je důvod slavit. Ani v EU totiž prodej dlouho nevydrží.

Z nabídky českého zastoupení BMW vůz před nějakou dobou vypadl, nicméně v německém konfigurátoru je 1 M Coupe pořád v nabídce za částku 51 500 euro. Naše zdroje říkají, že nejmenší stroj divize M GmbH vydrží „do podzimu“, ale to se bude patrně také týkat pouze dodaných aut.

Příjem objednávek pravděpodobně skončí o typické tři měsíce dříve a koupit nejostřejší jedničku bude možné odhadem někdy do května, možná černa. Jinak řečeno, Evropa dostala dva, maximálně tři měsíce navíc, což bude z pohledu celkových prodejů jen zanedbatelnou výhodou. Detaily k dostupnosti 1 M Coupe na starém kontinentu se dále snažíme zjistit.


BMW 1 M Coupe pomalu končí, v USA už ho neobjednáte - 1 - Test BMW 1 M Coupe den druhy 02BMW 1 M Coupe pomalu končí, v USA už ho neobjednáte - 2 - Test BMW 1 M Coupe den druhy 04BMW 1 M Coupe pomalu končí, v USA už ho neobjednáte - 3 - Test BMW 1 M Coupe den druhy 10BMW 1 M Coupe pomalu končí, v USA už ho neobjednáte - 4 - Test BMW 1 M Coupe den druhy 09BMW 1 M Coupe pomalu končí, v USA už ho neobjednáte - 5 - Test BMW 1 M Coupe den druhy 13BMW 1 M Coupe pomalu končí, v USA už ho neobjednáte - 6 - Test BMW 1 M Coupe den prvni 02BMW 1 M Coupe pomalu končí, v USA už ho neobjednáte - 7 - Test BMW 1 M Coupe den prvni 03BMW 1 M Coupe pomalu končí, v USA už ho neobjednáte - 8 - Test BMW 1 M Coupe den prvni 04BMW 1 M Coupe pomalu končí, v USA už ho neobjednáte - 9 - Test BMW 1 M Coupe den prvni 05BMW 1 M Coupe pomalu končí, v USA už ho neobjednáte - 10 - Test BMW 1 M Coupe den treti 01BMW 1 M Coupe pomalu končí, v USA už ho neobjednáte - 11 - Test BMW 1 M Coupe den treti 02BMW 1 M Coupe pomalu končí, v USA už ho neobjednáte - 12 - Test BMW 1 M Coupe den treti 03
BMW 1 M Coupe ve Spojených státech končí a to není dobrá předzvěst ani pro Evropu

Miro Mihálik

Diskuze 5 příspěvků

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše

Reklama