- -

BMW unikly fotky faceliftované M2. Takovou proměnu jste ještě neviděli

BMW je známé svými decentními facelifty, tentokrát ale předvedlo něco, co všechny předchozí změny tohoto ražení nechává daleko v prachu.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

BMW unikly fotky faceliftované M2. Takovou proměnu jste ještě neviděli

4.5.2017 | Petr Prokopec | 1 příspěvek

BMW je známé svými decentními facelifty, tentokrát ale předvedlo něco, co všechny předchozí změny tohoto ražení nechává daleko v prachu.

BMW M2 Coupe stále titulujeme jako nové, přestože je na trhu již nějaký ten pátek. O to překvapivější je facelift, jehož první snímky se objevily na webové stránce belgického zastoupení značky. Je otázkou, zda šlo o omyl některého ze zaměstnanců či úmysl snažící se probudit zájem, s ohledem na charakter proměny bychom ale tipovali spíše to první. Totiž, tento facelift je pojat tak decentně, že si jej ani někdo ze samotného BMW dost dobře nemusel všimnout. Zajímavý je ale právě tím, na jeho rozklíčování budete potřebovat návod.

Tak tedy, nejprve uchopíte ježka za nejdelší jeho osten a posunete jej do poloviny výšky klece... Pardon, to je jiný návod. Od záhady hlavolamu se proto vraťme zpátky k bavorskému kupé, kde je třeba se opravdu pozorně zadívat na čelní světlomety. Ty totiž adoptovaly hranatější vnitřní grafiku namísto předchozí kulaté. Nic? Tak se podívejte na fotku, kde jsou obě přídě vedle sebe. Nic ani napodruhé? Nevadí, tím jsme v těchto partiích novinky se změnami u konce, přesunout se tak můžeme dozadu.

Rovněž zadní část vozu vypadá na první pohled identicky, i zde ale bližší pohled odhalí novou grafiku lamp, tentokrát viditelnější mnohem lépe. Uvnitř je pak možné očekávat ještě modernizaci multimediálního systému iDrive. Jestli budou vizuální změny provázet i nějaké technické modifikace, nedokážeme říci, pravděpodobně se to ale nestane.

Pokud přitom toužíte po větších změnách či vyšším výkonu, budete si muset počkat zhruba na závěr letošního či počátek příštího roku, kdy by BMW mělo vyrukovat s variantou M2 CS. Ta přitom dostane do vínku nejen více koní, ale také o pár kilo méně. Kromě toho se pochlubí i agresivněji stylizovaným bodykitem a několika málo novinkami uvnitř.

BMW unikly fotky faceliftované M2. Takovou proměnu jste ještě neviděli - 1 - BMW M2 2018 facelift prvni foto 01BMW unikly fotky faceliftované M2. Takovou proměnu jste ještě neviděli - 2 - BMW M2 2018 facelift prvni foto 03BMW unikly fotky faceliftované M2. Takovou proměnu jste ještě neviděli - 3 - BMW M2 2018 facelift prvni foto 04BMW unikly fotky faceliftované M2. Takovou proměnu jste ještě neviděli - 4 - BMW M2 2018 facelift prvni foto 05
BMW M2 prošlo lehkou modernizací. Pokud si jí ale nevšimnete, nezoufejte, je opravdu minimální a nenápadná

Zdroj: Bimmer Today

Petr Prokopec

Další zajímavé články:

Diskuze 1 příspěvek

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše