Reklama

Čas na zelenou: Aston Martin Vanquish 2012 má svůj online konfigurátor

Ne, nenabádáme vás k tomu, abyste do sebe „otočili” panáka peprmintky. To jen nový Aston Martin Vanquish můžete konečně spatřit v té správné barvě.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Čas na zelenou: Aston Martin Vanquish 2012 má svůj online konfigurátor

21.6.2012 | Petr Miler | Přidat příspěvek

Ne, nenabádáme vás k tomu, abyste do sebe „otočili” panáka peprmintky. To jen nový Aston Martin Vanquish můžete konečně spatřit v té správné barvě.

Možná by někteří namítali, že zelená sekne spíše Jaguarům, ale název „British Racing Green” nenaznačuje nic o tom, že by byla vlastní pouze těm nejdivočejším silničním kočkám. Aston tedy v tomto případě říká své zelené Viridian a vypadá o něco světleji než ta britská závodní, ale to už je pouhý detail. Spolu s odstíny jako Quantum Silver, Madagascar Orange a Cobalt Blue, Jet Black a asi dvacítkou dalších jsou v nabídce online konfigurátoru nového Vanquish 2012 zvaného též AM 310, který si krátce po představení vozu můžete spustit na stránkách automobilky.

Jeho možnosti jsou zatím omezené, krom zmíněných barev můžete zvolit ještě provedení Carbo Fibre, jenž ponechá více částí jeho karoserie z uhlíkových vláken bez laku, a nebo celkem sedmi designů litých kol. K dispozici je dále pět barvených provedení třmenů brzd a... A to je všechno.

S výsledkem si tedy můžete ještě zatočit, byť ne úplně libovolně, a prohlédnout si tak, co vám Aston Martin s chutí naservíruje od letošního podzimu za cenu od 189 995 liber, tedy asi šesti milionů Kč. Jestli vás to zaujalo po vizuální stránce, pak všechny technické detaily najdete v našem podrobném představení.


Čas na zelenou: Aston Martin Vanquish 2012 má svůj online konfigurátor - 1 - Aston Martin Vanquish 2012 online konfigurator 01Čas na zelenou: Aston Martin Vanquish 2012 má svůj online konfigurátor - 2 - Aston Martin Vanquish 2012 online konfigurator 02Čas na zelenou: Aston Martin Vanquish 2012 má svůj online konfigurátor - 3 - Aston Martin Vanquish 2012 online konfigurator 03Čas na zelenou: Aston Martin Vanquish 2012 má svůj online konfigurátor - 4 - Aston Martin Vanquish 2012 online konfigurator 04Čas na zelenou: Aston Martin Vanquish 2012 má svůj online konfigurátor - 5 - Aston Martin Vanquish 2012 online konfigurator 05Čas na zelenou: Aston Martin Vanquish 2012 má svůj online konfigurátor - 6 - Aston Martin Vanquish 2012 online konfigurator 06
Modrá je dobrá, ale britskému sporťáku více sekne zelená...

Petr Miler

Diskuze Přidat příspěvek

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše

zobrazit vše

Reklama