- -

Clarkson a spol. se pokusili popsat, o čem je vlastně The Grand Tour (video)

The Grand Tour startuje už za 16 dnů, a tak je na čase se ptát, o čem vlastně bude. Clarkson, Hammond a May jsou ti nejpovolanější. A nebo ne?
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Clarkson a spol. se pokusili popsat, o čem je vlastně The Grand Tour (video)

2.11.2016 | Petr Prokopec | 2 příspěvky

The Grand Tour startuje už za 16 dnů, a tak je na čase se ptát, o čem vlastně bude. Clarkson, Hammond a May jsou ti nejpovolanější. A nebo ne?

Již za dva týdny odstartuje asi nejočekávanější automobilová show dějin, The Grand Tour Jeremy Clarksona, Richarda Hammonda a Jamese Maye. Amazon do ní investoval neskutečné peníze, a tak není divu, že s blížícím se termínem premiéry prvního dílu se hlavní protagonisté zjevují v etéru čím dál tím častěji a samozřejmě se všechny pokouší nalákat ke sledování show. Americký gigant tím nesleduje jen zvýšení sledovanosti eskapád tří postarších dobrodruhů, primárním cílem samozřejmě je prodej maximálního množství licencí svého programu Amazon Prime. Otázkou ale samozřejmě je, jestli za chvíli nebudeme mít kvůli všudypřítomnosti tří Britů strach otevřít dveře na toaletu.

Jak vše dopadne, to zjistíme za dva týdny. Momentálně tak dáme znovu krátký prostor Jezzovi a spol., aby se nám pokusili vysvětlit, o čem jejich nová show bude. Rozhodně však nečekejte detailní odhalení scénářů jednotlivých epizod. Na krátkém videu se totiž trojice předvádí s humorem sobě vlastním, když nám ústy Clarksona popisuje, že půjde o „trojici chlapíků středního věku ve velmi špatné kondici, kteří se potácejí, občas vzplanou. A příležitostně, ale opravdu příležitostně okolo projede auto“.

Jen u tohoto komentáře Jezza nezůstává, také se dozvíme, že ona trojice „má velmi špatné zuby a kocoviny“. Hammond pak dodává, že obsah vlastně „nejde zrekapitulovat“, May se o to však přeci jen pokusí. Dle jeho slov tak máme čekat „kočovné dobrodružství se stanovou základnou a automobilovou tématikou“. Kapitán Šnek v ní přitom „hraje sám sebe“ a podle Richarda se této role zhostil opravdu skvěle.

Ve výsledku tedy můžeme citovat Sokrata a jeho slavný výrok „Scio mi nihil scire“ neboli „Vím, že nic nevím“. I když ona to až taková pravda není, jistý náznak věcí budoucích jsme dostali. Trojice moderátorů bude pokračovat ve své obvyklé rutině, tedy ve špičkování, vzájemném jiskření a brilantním humoru, který s ní máme spojený. Jen u toho již nebude BBC. A také se přitom sem tam mihne nějaké to auto. Nakonec, podívejte se sami...

Clarkson a spol. se pokusili popsat, o čem je vlastně The Grand Tour (video) - 1 - The Grand Tour o cem je video 01Clarkson a spol. se pokusili popsat, o čem je vlastně The Grand Tour (video) - 2 - The Grand Tour o cem je video 02Clarkson a spol. se pokusili popsat, o čem je vlastně The Grand Tour (video) - 3 - The Grand Tour o cem je video 03
Ani popsat vlastní show někdy není snadné...

Petr Prokopec

Další zajímavé články:

Diskuze 2 příspěvky

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše


Reklama