- -

Druhý díl The Grand Tour bude plný explozí a střelby, podívejte se na ukázky (video)

V dalším díle se Clarkson, Hammond a May podívají na tréninkovou základnu jednotek speciálních sil. A také otestují Aston Martin Vulcan.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Druhý díl The Grand Tour bude plný explozí a střelby, podívejte se na ukázky (video)

24.11.2016 | Petr Prokopec | 1 příspěvek

V dalším díle se Clarkson, Hammond a May podívají na tréninkovou základnu jednotek speciálních sil. A také otestují Aston Martin Vulcan.

Sedm dní uplynulo jako voda a my se můžeme začít těšit na druhou epizodu nové show Jeremy Clarksona, Richarda Hammonda a Jamese Maye. Té první mnozí vyčítali jistou absenci napětí, neboť srovnávací test „Svaté trojice“ byl za poslední měsíce k vidění několikrát, ukázka na nový díl jasně dokazuje, že tentokráte o zábavu nebude nouze.

Druhá epizoda je zvaná „Zpackaná pouští bouře“ a lze počítat s tím, že většinu stopáže zabere řádění trojice moderátorů na tréninkové základně jednotek speciálního nasazení v Jordánsku, na které přišla řeč nedávno. Richard si bude užívat hrátek s nožem, James a Jeremy nám ukážou, jak se střílí z útočné pušky v jedoucím Audi S8 a jak lze vyhodit pár věcí do povětří.

Na Eboladrom neboli tajnou testovací trať pro změnu zamíří Aston Martin Vulcan, k tomu May ještě stihne navštívit driftovací show, kde se usadí na sedadlo spolujezdce BMW E30. Nic dalšího nám již ukázka na ploše třiceti sekund neukáže, představu ovšem již máme. A je nutné dodat, že na zítřejší den, kdy bude nový díl k dispozici, se těšíme více než na předchozí pátek.

„Studiové“ záběry byly pro tentokráte natočeny v jihoafrickém Johannesburgu, v dalších dílech pak velký zelený stan zamíří do Dubaje, Stuttgartu, Rotterdamu, Nashville nebo ke skotskému jezeru Loch Ness. To bychom ale poněkud předbíhali, proto vzhůru za explozemi, které nám trojice přinese již za pár hodin.

Druhý díl The Grand Tour bude plný explozí a střelby, podívejte se na ukázky (video) - 1 - The Grand Tour S01E02 trailer 01Druhý díl The Grand Tour bude plný explozí a střelby, podívejte se na ukázky (video) - 2 - The Grand Tour S01E02 trailer 02Druhý díl The Grand Tour bude plný explozí a střelby, podívejte se na ukázky (video) - 3 - The Grand Tour S01E02 trailer 03Druhý díl The Grand Tour bude plný explozí a střelby, podívejte se na ukázky (video) - 4 - The Grand Tour S01E02 trailer 04Druhý díl The Grand Tour bude plný explozí a střelby, podívejte se na ukázky (video) - 5 - The Grand Tour S01E02 trailer 05Druhý díl The Grand Tour bude plný explozí a střelby, podívejte se na ukázky (video) - 6 - The Grand Tour S01E02 trailer 06Druhý díl The Grand Tour bude plný explozí a střelby, podívejte se na ukázky (video) - 7 - The Grand Tour S01E02 trailer 07Druhý díl The Grand Tour bude plný explozí a střelby, podívejte se na ukázky (video) - 8 - The Grand Tour S01E02 trailer 08Druhý díl The Grand Tour bude plný explozí a střelby, podívejte se na ukázky (video) - 9 - The Grand Tour S01E02 upoutavky 01Druhý díl The Grand Tour bude plný explozí a střelby, podívejte se na ukázky (video) - 10 - The Grand Tour S01E02 upoutavky 02Druhý díl The Grand Tour bude plný explozí a střelby, podívejte se na ukázky (video) - 11 - The Grand Tour S01E02 upoutavky 03Druhý díl The Grand Tour bude plný explozí a střelby, podívejte se na ukázky (video) - 12 - The Grand Tour S01E02 upoutavky 04Druhý díl The Grand Tour bude plný explozí a střelby, podívejte se na ukázky (video) - 13 - The Grand Tour S01E02 upoutavky 05Druhý díl The Grand Tour bude plný explozí a střelby, podívejte se na ukázky (video) - 14 - The Grand Tour S01E02 upoutavky 06Druhý díl The Grand Tour bude plný explozí a střelby, podívejte se na ukázky (video) - 15 - The Grand Tour S01E02 upoutavky 07Druhý díl The Grand Tour bude plný explozí a střelby, podívejte se na ukázky (video) - 16 - The Grand Tour S01E02 upoutavky 08Druhý díl The Grand Tour bude plný explozí a střelby, podívejte se na ukázky (video) - 17 - The Grand Tour S01E02 upoutavky 09
V nové epizodě The Grand Tour na nás čekají hlavně střílečky a exploze. Ale pochopitelně i trochu tradičnější materiál, řekněme...

Petr Prokopec

Další zajímavé články:

Diskuze 1 příspěvek

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše