Reklama

Existuje tvor, který vám interiér auta zaneřádí více než dítě. Však se podívejte

Pokud lpíte na čistém a zachovalém interiéru auta, vožení dětí v něm vám asi radost nedělá. Snad vás tedy potěší, že nejde o největší neštěstí, které může auto potkat.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Existuje tvor, který vám interiér auta zaneřádí více než dítě. Však se podívejte

25.7.2017 | Petr Prokopec | 1 příspěvek

Pokud lpíte na čistém a zachovalém interiéru auta, vožení dětí v něm vám asi radost nedělá. Snad vás tedy potěší, že nejde o největší neštěstí, které může auto potkat.

Co nejhoršího se vám asi tak může stát s autem? Může se vám porouchat, můžete ho nabourat, mohou vám ho vykrást či dokonce celé ukrást. Ovšem stran toho? Kdo svého času podlehl kouzlu reprodukce, ví, že existuje ještě jedno poněkud veselejší „neštěstí” - převážení dětí v něm.

Je celkem jednou, jak jsou děcka stará a jak moc se snažíte, aby autu neubližovala, stejně to dělají. I když jim sundáte boty, zakážete jídlo a pití za jízdy, dokonce i před jízdou, stejně se jim to nějak povede. Však jezdit nehty po loketní opěrce nebo mlátit autíčkem do výplní dveří je tak zábavné... Když tohle absolvujete pravidelně a nejste úplný despota, dítě postupně změní interiér auta k nepoznání.

Útěcha? Nikdy přece není tak špatně, aby nemohlo být ještě hůř a právě výsledky činění jednoho ještě méně ohleduplného tvora vám dnes ukážeme. Podělil se o ně majitel Hondy Element, tedy kompaktního SUV, které se na základech modelu CR-V prodávalo ve Spojených státech v letech 2003 až 2011. Zákazníci přitom mohli sáhnout pouze po 2,4litrovém motoru, s nímž bylo možné spojit pohon předních či všech čtyř kol a manuální či automatickou převodovku. Právě tou přitom byl osazen exemplář, jenž vidíte na snímcích.

I když pravdou zůstává, že z interiéru vlastně mnoho vidět není. Lawson Yow totiž udělal zásadní chybu, když vůz ponechal nezamčený - sice poblíž svého domu v malém městečku Crested Butte ve státe Colorado, ovšem také v místech, kde nedávají dobrou noc lišky, ale medvědi. Jeden takový se přitom rozhodl prozkoumat, co se v útrobách Hondy Element skrývá. Shodou okolností se však uvnitř uzamkl.

Při snaze dostat se zpět ven následovala důkladná prohlídka kabiny, ze které toho mnoho nezůstalo. Medvěd byl totiž ve voze zamčen po dvě hodiny, než se mu povedlo rozbít okno a utéci. Po sobě zanechal spoušť, se kterou se Lawson Yow nejspíše již trápit nechce. Pro kanál 9News totiž uvedl, že zvíře bylo „absolutním monstrem. Vůz byl rozsápaný na cucky. Přitom to byl můj malý hrdina.“ Nyní ale prý hrdina nejspíše půjde do světa.

Poučení z celé věci je jasné - přítomnost dítěte není nejhorší věcí, která může postihnout kabinu vašeho vozu. Pokud jste mu tedy začali říkat „absolutní monstrum”, je možná čas se omluvit. Jeho činnost zjevně vypadá ještě trochu jinak...

Existuje tvor, který vám interiér auta zaneřádí více než dítě. Však se podívejte - 1 - Honda Element a medved 01Existuje tvor, který vám interiér auta zaneřádí více než dítě. Však se podívejte - 2 - Honda Element a medved 02Existuje tvor, který vám interiér auta zaneřádí více než dítě. Však se podívejte - 3 - Honda Element a medved dalsi 01Existuje tvor, který vám interiér auta zaneřádí více než dítě. Však se podívejte - 4 - Honda Element a medved 03Existuje tvor, který vám interiér auta zaneřádí více než dítě. Však se podívejte - 5 - Honda Element a medved 04Existuje tvor, který vám interiér auta zaneřádí více než dítě. Však se podívejte - 6 - Honda Element a medved dalsi 04Existuje tvor, který vám interiér auta zaneřádí více než dítě. Však se podívejte - 7 - Honda Element a medved dalsi 03Existuje tvor, který vám interiér auta zaneřádí více než dítě. Však se podívejte - 8 - Honda Element a medved dalsi 02
Nenechávejte v Coloradu nezamčená auta, jejich kabiny svádí medvědy k hrátkám s plasty

Existuje tvor, který vám interiér auta zaneřádí více než dítě. Však se podívejte - 9 - Honda Element a medved 05Existuje tvor, který vám interiér auta zaneřádí více než dítě. Však se podívejte - 10 - Honda Element a medved 06
Takto přitom vypadá Honda Element v dobrém stavu stavu

Zdroj: Ama_A_Asmah@Twitter

Petr Prokopec

Další zajímavé články:

Diskuze 1 příspěvek

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše