- -

Filmy BMW jsou definitivně zpátky, v hlavní roli je vážně nová řada 5 (video)

Nová upoutávka na návrat internetové legendy již novou řadu 5 coby aktéra číslo 1 neskrývá. A známe i další detaily k tomu, co a od koho uvidíme.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Filmy BMW jsou definitivně zpátky, v hlavní roli je vážně nová řada 5 (video)

17.10.2016 | Petr Prokopec | Přidat příspěvek

Nová upoutávka na návrat internetové legendy již novou řadu 5 coby aktéra číslo 1 neskrývá. A známe i další detaily k tomu, co a od koho uvidíme.

Ještě předtím, než se Ken Block vůbec přiblížil na dostřel YouTube, žil internet trochu jinou automobilovou filmovou sérií. Šlo o „kraťasy” BMW, které se točily kolem Cliva Owena jakožto bezejmenného řidiče různých modelů mnichovské automobilky. Vždy u toho byly další světové celebrity, slavná jména se ovšem střídala také na režisérských seslích. Není tedy divu, že zájem publika byl obrovský a BMW po první pětidílné sérii v roce 2001 přidalo o dvanáct měsíců později druhou, třídílnou.

Nyní se definitivně rozjíždí třetí řada, přičemž Clive Owen je u toho i tentokrát. Nyní se posadil za volant zcela nové řady 5, jenž byla u prvního traileru ukázána jen v náznacích. V mezičase však došlo k plnému odhalení mnichovského sedanu, druhá upoutávka jej tedy již vykresluje v plné kráse a nasazení. Jak je přitom z plochy třiceti sekund patrné, dočkáme se opětovně spektakulárních akcí hodných hollywoodského bijáku.

Dané přirovnání vůbec není nadnesené, a to nikoliv jen s ohledem na Owenovu účast. Dále se totiž v novém snímku nazvaném The Escape (neboli Únik) objeví Dakota Fanning, Jon Bernthal či Vera Farmiga. Vše má pak pod taktovkou Neill Blomkamp, režisér snímků jako District 9, Elysium či Chappie. Ten přitom po 11minutovém kraťasu nejspíše skočil proto, že jeho nový díl Vetřelce dostal nucený odklad.

V závěru jen dodáme, že nový snímek bude mít premiéru 23. října na webu BMWFilms.com. Hlavní roli v něm přitom bude hrát nová řada 5 ve verzi 540i, pod kapotou tedy můžeme očekávat přeplňovaný třílitrový šestiválec naladěný na 340 koní. Ty bude přenášet osmistupňový automat na zadní nápravu, kromě bleskurychlých startů tedy můžeme očekávat i nějakou tu jízdu bokem...

Filmy BMW jsou definitivně zpátky, v hlavní roli je vážně nová řada 5 (video) - 1 - BMW Films The Escape druhy trailer 01Filmy BMW jsou definitivně zpátky, v hlavní roli je vážně nová řada 5 (video) - 2 - BMW Films The Escape druhy trailer 02
BMW 540i se již na nové upoutávce ukazuje v plné parádě

Petr Prokopec

Další zajímavé články:

Diskuze Přidat příspěvek

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše


Reklama