Reklama

Nové BMW 5 do detailu představilo svůj zevnějšek i interiér, v maskáčích (videa)

Pokud máte rádi, když vás někdo vodí za nos, tato videa si budete užívat. Jinak se ale nutně musíte ptát, zda takovéto nepředstavení bylo nutné.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Nové BMW 5 do detailu představilo svůj zevnějšek i interiér, v maskáčích (videa)

8.10.2016 | Petr Miler | 11 příspěvků

Pokud máte rádi, když vás někdo vodí za nos, tato videa si budete užívat. Jinak se ale nutně musíte ptát, zda takovéto nepředstavení bylo nutné.

Automobilky v posledních letech bojují o stále více rozmělněnou pozornost publika internetového světa a vymýšlejí další a další nové způsoby, jak ji získat co nejvíce. Autosalony jako ten pařížský kvůli tomu stále více připomínají mrtvého koně, z nějž chytří sesedají. Chcete mít článek o své automobilové novince mezi 30 jinými z toho dne na všech webech světa? Pak vůz odhalte na autosalonu. Chcete více? Udělejte cokoli jiného.

Některé automobilky tak podobné motor show ignorují zcela, jiné je staví na druhou kolej. Mezi takové patří třeba i česká Škoda, která na autosalonech spíše vystavuje než představuje a ještě jinak na to jde BMW. To si už léta s klíčovými novinkami počká na období po autosalonu a do vcelku prázdného éteru začne šroubovat svou premiéru. V Paříži tak ukázalo koncept X2, jinou dříve avizovanou a podstatnější novinku novou pětku G30, si „suší” na nadcházející dny a týdny.

Kdy přesně dojde na premiéru, nevíme, jedno je ale jisté, stane se to nejpozději 23. října. Tehdy bude odvysílána prvotina z obnovených BMW Films, v němž nová pětka hraje jednu z hlavních hlavní roli, proto také na všech upoutávkách (ta poslední je úplně dole) neuvidíte ani kus BMW. Vlastně uvidíte, kousky interiéru a zrcátek, které nové pětce odpovídají.

Než k odhalení dojde, Mnichov bude zahušťovat atmosféru střípky. Vlastně momentálně spíše řezavými střepy velkého nic, neboť vypustit čtyři (sic) videa, která neukazují prakticky nic nového, je bizár dne. Můžeme si tak minuty prohlížet maskované auto, které už jsme viděli i částečně bez maskování, maskovaný interiér, který už jsme též mohli vidět lépe, pak maskované auto jezdit kdesi po rozbitých cestách a nakonec technika vyprávějícího před maskovaným autem věci, které vás asi do kolen nepošlou. To podstatné je na pár screenech níže, ale pokud zrovna nemáte do čeho píchnout, nad videy lze strávit času podstatně více času...

Nové BMW 5 do detailu představilo svůj zevnějšek i interiér, v maskáčích (videa) - 1 - BMW 5 G30 2017 upoutavky dalsi 01Nové BMW 5 do detailu představilo svůj zevnějšek i interiér, v maskáčích (videa) - 2 - BMW 5 G30 2017 upoutavky dalsi 02Nové BMW 5 do detailu představilo svůj zevnějšek i interiér, v maskáčích (videa) - 3 - BMW 5 G30 2017 upoutavky dalsi 03Nové BMW 5 do detailu představilo svůj zevnějšek i interiér, v maskáčích (videa) - 4 - BMW 5 G30 2017 upoutavky dalsi 04Nové BMW 5 do detailu představilo svůj zevnějšek i interiér, v maskáčích (videa) - 5 - BMW 5 G30 2017 upoutavky dalsi 05Nové BMW 5 do detailu představilo svůj zevnějšek i interiér, v maskáčích (videa) - 6 - BMW 5 G30 2017 upoutavky dalsi 06Nové BMW 5 do detailu představilo svůj zevnějšek i interiér, v maskáčích (videa) - 7 - BMW 5 G30 2017 upoutavky dalsi 07Nové BMW 5 do detailu představilo svůj zevnějšek i interiér, v maskáčích (videa) - 8 - BMW 5 G30 2017 upoutavky dalsi 08Nové BMW 5 do detailu představilo svůj zevnějšek i interiér, v maskáčích (videa) - 9 - BMW 5 G30 2017 upoutavky dalsi 09Nové BMW 5 do detailu představilo svůj zevnějšek i interiér, v maskáčích (videa) - 10 - BMW 5 G30 2017 upoutavky dalsi 10Nové BMW 5 do detailu představilo svůj zevnějšek i interiér, v maskáčích (videa) - 11 - BMW 5 G30 2017 upoutavky dalsi 11Nové BMW 5 do detailu představilo svůj zevnějšek i interiér, v maskáčích (videa) - 12 - BMW 5 G30 2017 upoutavky dalsi 12Nové BMW 5 do detailu představilo svůj zevnějšek i interiér, v maskáčích (videa) - 13 - BMW 5 G30 2017 upoutavky dalsi 13
BMW na novou pětku láká a ukazuje maskované detaily, nic podstatně nového z ní ale neukázalo

Petr Miler

Další zajímavé články:

Diskuze 11 příspěvků

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše


Reklama