Reklama

I mistr tesař se na sněhu utne. Valentino Rossi boural se svým Audi RS6

Rossi byl původně lyžovat, se svým německým kombíkem ale nakonec zažil trochu jinou klouzačku. Z té RS6 nevyvázla se zdravou kůží.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

I mistr tesař se na sněhu utne. Valentino Rossi boural se svým Audi RS6

10.1.2017 | Petr Prokopec | 7 příspěvků

Rossi byl původně lyžovat, se svým německým kombíkem ale nakonec zažil trochu jinou klouzačku. Z té RS6 nevyvázla se zdravou kůží.

Sněhové nadílky a kluzkých silnic si v těchto dnech můžeme užívat dosytosti. Nedivili bychom se přitom, kdyby řada lidí jednoduše vzala svůj povoz a vyrazila s ním na odlehlé letiště či parkoviště, kde by si vcelku bez rizika střihla jízdu dveřmi napřed. To je jistě chvályhodné, koneckonců každá zkušenost s „utrženým“ vozem na cvičišti může vést k odvrácení kontaktu na bojišti.

Je ale třeba si uvědomit, že ačkoliv budete trénovat od rána do večera, na silnici se vždy může stát něco nepředvídatelného. A klidně přitom můžete být i několikanásobným mistrem světa s bleskurychlými reakcemi a přesto nedokážete neštěstí zabránit. Přesvědčit se o tom mohl Valentino Rossi, který si byl v uplynulých dnech zalyžovat ve středisku Madonna di Campiglio.

Můžete namítnout, že Rossi je motocyklový šampion, i v rychlých autech ale mnohokrát dokázal, že jeho řidičský talent je mnohem širší. Přesto se nevyhnul nehodě. Legendární „Doktor“ měl dostat na zledovatělé vozovce pokryté sněhem smyk, po kterém jeho Audi RS6 Avant skončilo s četnými šrámy. Nejvíce zasažený je levý bok, zvláště pak za zadním kolem. Nicméně německé kombi dostalo „ránu“ také z druhé strany, a to snad ještě větší - zlomenými paprsky to totiž odskákal ráfek.

Mimo to si můžeme povšimnout ještě poničených koncovek výfuku Akrapovič, jistě tedy nepůjde jen o pár škrábanců. Pro nás budiž tato nehoda poučením i úlevou. V prvním ohledu v tom, že bourat může opravdu každý a myslet si o sobě příliš nikdy není na místě. Nebo si někdo myslí, že lepší než Rossi? A v tom druhém, že pokud se vám tuto zimu něco nepovedlo, nejste v tom sami, jste... jako Rossi. Tak si teď jistě přijdete lépe než ještě včera, kdy jste o „Doktorově” karambolu ještě nevěděli...

I mistr tesař se na sněhu utne. Valentino Rossi boural se svým Audi RS6 - 1 - Audi RS6 crash Valentino Rossi lepsi 01I mistr tesař se na sněhu utne. Valentino Rossi boural se svým Audi RS6 - 2 - Audi RS6 crash Valentino Rossi lepsi 02I mistr tesař se na sněhu utne. Valentino Rossi boural se svým Audi RS6 - 3 - Audi RS6 crash Valentino Rossi lepsi 03I mistr tesař se na sněhu utne. Valentino Rossi boural se svým Audi RS6 - 4 - Audi RS6 crash Valentino Rossi lepsi 04I mistr tesař se na sněhu utne. Valentino Rossi boural se svým Audi RS6 - 5 - Audi RS6 crash Valentino Rossi lepsi 05I mistr tesař se na sněhu utne. Valentino Rossi boural se svým Audi RS6 - 6 - Audi RS6 crash Valentino Rossi lepsi 06
Valentino Rossi za sebou nemá zrovna úspěšný víkend, jeho Audi RS6 Avant to odskákalo četnými šrámy

I mistr tesař se na sněhu utne. Valentino Rossi boural se svým Audi RS6 - 7 - Audi RS6 crash Valentino Rossi dalsi 01I mistr tesař se na sněhu utne. Valentino Rossi boural se svým Audi RS6 - 8 - Audi RS6 crash Valentino Rossi dalsi 02I mistr tesař se na sněhu utne. Valentino Rossi boural se svým Audi RS6 - 9 - Audi RS6 crash Valentino Rossi dalsi 03
Rossi jezdil v minulosti různými RS6, tato je ale zcela nepochybně jeho. Sedí značka i nálepky na zádi

Zdroj: MotoBlog.it

Petr Prokopec

Další zajímavé články:

Diskuze 7 příspěvků

Reklama

Autobazar

zobrazit vše