Reklama

Jon Olsson už má náhradu za Rolls-Royce. Nafocena byla, i když se k ní nepřiznal

Obvykle to bývá sám Jon Olsson, kdo jako první provalí, že si pořídil nové auto. Koupi tohoto avizoval, teď už je zjevně hotové, v jeho typických barvách.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Jon Olsson už má náhradu za Rolls-Royce. Nafocena byla, i když se k ní nepřiznal

13.11.2017 | Petr Prokopec | 2 příspěvky

Obvykle to bývá sám Jon Olsson, kdo jako první provalí, že si pořídil nové auto. Koupi tohoto avizoval, teď už je zjevně hotové, v jeho typických barvách.

Slavného lyžaře Jona Olssona nejspíše nemusíme představovat. V dobách jeho účinkování na svazích jej znali jen zasvěcení, díky své zálibě v exkluzivních vozech a jeho šikovnosti v jejich využívání pro reklamu se ale stal široce populárním. Olsson přitom začínal u poměrně obyčejného pick-upu od Mazdy, nakonec se propracoval až ke svému poslednímu stroji, jímž byl upravený Rolls-Royce Wraith. Nicméně jen pár týdnů poté, co si jej lyžař převzal, jej poslal do světa.

Důvodem měla být koncepce vozu, s blížící se zimou zkrátka Olsson zatoužil více po čtyřkolce než zadokolce. Zda mu to můžeme věřit, je otázkou, to pro nás ale není zas až tak důležuté. Podstatnější je, že ještě v době vlastnictví britského kupé již Olsson měl v hlavě nástupce, jímž se měl stát extrémní Mercedes-Benz G500 4x4^2. Tedy SUV, které kromě pohonu všech kol disponuje i portálovými nápravami.

Zatím se nepřiznal k tomu, že by jej fyzicky měl a možná jej ani nemá. Jeho auto je ale zjevně hotové, jak ukazují snímky pořízené na dálnici poblíž nizozemského Barendrechtu. Prohlédnout si na nich můžeme právě G500 4x4^2 s několika úpravami, mimo jiné kamufláží v Olssonové stylu. A jeho zadní okno je ozdobeno inzercí firmy Douchebags, která Olssonovi patří. Je tedy takřka stoprocentně jisté, že toto SUV je jeho a buď si jej zrovna odvážel nebo ještě prochází úpravami.

Po stránce vizuální vidíme „klasiku”, dále můžeme počítat s laděním pod kapotou. Poslední Olssonovy kreace disponovaly zhruba 900 koňmi, což je nejspíše na modifikace G500 4x4^2 příliš, nicméně díky přítomnosti osmiválce lze s nemalým výkonem počítat. Ostatně, sám Mercedes tento stroj tituluje jako supersport, ne jako SUV...

Jon Olsson už má náhradu za Rolls-Royce. Nafocena byla, i když se k ní nepřiznal - 1 - Mercedes-Benz G500 4x4 2 Jon Olsson prvni 01Jon Olsson už má náhradu za Rolls-Royce. Nafocena byla, i když se k ní nepřiznal - 2 - Mercedes-Benz G500 4x4 2 Jon Olsson prvni 02Jon Olsson už má náhradu za Rolls-Royce. Nafocena byla, i když se k ní nepřiznal - 3 - Mercedes-Benz G500 4x4 2 Jon Olsson prvni 03Jon Olsson už má náhradu za Rolls-Royce. Nafocena byla, i když se k ní nepřiznal - 4 - Mercedes-Benz G500 4x4 2 Jon Olsson prvni 04Jon Olsson už má náhradu za Rolls-Royce. Nafocena byla, i když se k ní nepřiznal - 5 - Mercedes-Benz G500 4x4 2 Jon Olsson prvni 05Jon Olsson už má náhradu za Rolls-Royce. Nafocena byla, i když se k ní nepřiznal - 6 - Mercedes-Benz G500 4x4 2 Jon Olsson prvni 06
Jon Olsson má další nové auto. Že mu patří, nezapře

Zdroj: Autojunk

Petr Prokopec

Další zajímavé články:

Diskuze 2 příspěvky

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše

Reklama

Reklama