Majitel ukázal jednu z nejúchvatnějších specifikací Bugatti Chiron, jaké jsme viděli

Žádné divoké barvy, ale decentní britská závodní zeleň v kombinaci s béžovým interiérem dělá z Bugatti Chiron Sport objekt hodný ještě většího obdivu.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Majitel ukázal jednu z nejúchvatnějších specifikací Bugatti Chiron, jaké jsme viděli

28.6.2019 | Mirek Mazal

Žádné divoké barvy, ale decentní britská závodní zeleň v kombinaci s béžovým interiérem dělá z Bugatti Chiron Sport objekt hodný ještě většího obdivu.

Vrchol současné automobilové produkce Bugatti Chiron stojí v základním provedení cca 2,2 milionu Eur (56 milionů Kč), vylepšená verze Sport vyžaduje ještě asi o 12 milionů korun vyšší počáteční investici. Mezi přednosti sportovní edice patří tvrdší nastavení podvozku, čtveřice koncovek výfuku, jiný design kol, více použitého kompozitního materiálu a třeba i karbonové stěrače.

Na fotkách níže můžeme vidět jeden z exemplářů tak, jak se jím pochlubil jeho majitel. Ukazují jednu z nekonečných možností zajímavé konfigurace vozu za 67 milionů, kdy z továrny v Molsheimu vyjel neobvykle zelený Chiron Sport série 110 Ans lakovaný do barvy British Racing Green, britské závodní zeleně. Kus oslavující jubilejní výročí založení značky kombinuje tento odstín černými koly a stejnými doplňky karoserie.

Uvnitř dokonale zpracovaného interiéru převládá béžová kůže s tmavě modrými částmi sedaček i palubní desky. Dvoumístnému uspořádání se hodí kontrastní prošívání s výraznou francouzskou trikolórou uprostřed. Pěkným detailem je vyšívaná silueta slona na opěrkách hlavy, předlohu svého času vytvořil bratr Ettoreho Bugatti Rembrandt. Vskutku úchvatná specifikace, podle nás jedna z nejlepších, kterou zatím svět poznal.


Majitel ukázal jednu z nejúchvatnějších specifikací Bugatti Chiron, jaké jsme viděli - 1 - Bugatti Chiron Sport v barve Racing Green 01Majitel ukázal jednu z nejúchvatnějších specifikací Bugatti Chiron, jaké jsme viděli - 2 - Bugatti Chiron Sport v barve Racing Green 02Majitel ukázal jednu z nejúchvatnějších specifikací Bugatti Chiron, jaké jsme viděli - 3 - Bugatti Chiron Sport v barve Racing Green 03Majitel ukázal jednu z nejúchvatnějších specifikací Bugatti Chiron, jaké jsme viděli - 4 - Bugatti Chiron Sport v barve Racing Green 04Majitel ukázal jednu z nejúchvatnějších specifikací Bugatti Chiron, jaké jsme viděli - 5 - Bugatti Chiron Sport v barve Racing Green 05Majitel ukázal jednu z nejúchvatnějších specifikací Bugatti Chiron, jaké jsme viděli - 6 - Bugatti Chiron Sport v barve Racing Green 06Majitel ukázal jednu z nejúchvatnějších specifikací Bugatti Chiron, jaké jsme viděli - 7 - Bugatti Chiron Sport v barve Racing Green 07
Pěkná konfigurace vystaveného Bugatti Chiron Sport

Zdroj: carswithoutlimits@Instagram

Mirek Mazal

Reklama

Autobazar

zobrazit vše