Home > Rubriky a sekce > Bleskovky > Článek
Mercedes V AMG Line: ano, ta tři slavná písmenka už můžete mít i na dodávce
26.8.2015 | Marek Bednář | Přidat příspěvek
Chcete-li sportovní dodávku, aspoň zvenčí má řešení Mercedes. Pod kapotou bude stále nejvýše 190 koní, ale vyhřívaná i chlazená křesla mají smysl.
Pokud se nemůžete rozhodnout, kterou dodávku plnou sedaček si pořídit, protože všechny jsou málo sportovní, Mercedes třídy V nabídne řešení, a to ještě letos. Na frankfurtském autosalonu se představí třída V z řady AMG Line a pověsti třípísmenné legendy z Affalterbachu dosáhne upravenými nárazníky, prosklenou střechou a devatenáctipalcovými koly.
Kromě těchto vylepšení nabídne interiér o něco víc komfortu. Je tu jen šest míst, ale nenajdete tu lavici, všichni sedí na kapitánských křeslech. Minimálně ta v prvních dvou řadách dostanou možnost vyhřívání a chlazení a také budou benefitovat z chlazených či vyhřívaných držáků nápojů a chladničky v mamutí středové konzoli, táhnoucí se až k druhé řadě sedadel. Cestující na těchto dvou místech také dostanou držáky na iPad.
Zatím není známo, ke kterému z 2,1litrových dieselových čtyřválců nabízejících od 136 do 190 zběsilých koní bude možnost sadu AMG Line objednat. Nepočítejte však s tím, že zrychlení na stovku, které je v rozsahu 14,4 - 9,1 s, tenhle tovární tuning nějak zlepší. V každém případě, pokud je tahle sportovní krabice na kolech přesně to, co chcete, v prodeji bude koncem letošního roku.
Tip: Projděte si všechny novinky frankfurtského autosalonu 2015.










AMG Line u Mercedesu třídy V znamená především víc komfortu v kabině
Diskuze Přidat příspěvek
Bleskovky
Radar zachytil KITT z Knight Ridera, jak jede městem o 44 procent vyšší než povolenou rychlostí, i když měl stát v muzeu
včera
Hvězda dnes už mrtvé show otestovala nejnovější brutalitu autora McLarenu F1 na okruhu Top Gearu, je doteď v šoku z jejího chování
8.5.2026
Cristiano Ronaldo si nechal postavit nejdražší Mercedes třídy G na světě, už z barev je jasné, čemu se klaní
6.5.2026
Nové na MotoForum.cz
- Martin vyhrál Sprint Race, Marquez po crashi out včera 17:29
- Výborný Salač si vyjel první řadu roštu včera 17:14
- Pole Position v Moto3 získal A. Fernandez včera 16:51
- Pole Position získal Bagnaia před MM93 a Bezzecchim včera 12:39
- Nejrychlejší domácí Zarco, M. Marquez musí do Q1 8.5.2026
Nejnovější články
Studie AAA ukázala, že dojezd elektromobilů v chladu klesá v průměru o 39 procent, tolik k jejich provozu v zimě
před 10 hodinami
„Motory V12 chceme nabízet vždy,” říká šéf Maybachu poté, co značka přestala nabízet v Evropě motory V12
včera
Prodeje elektrického Fordu Mustang se dál hroutí až k nule, odbyt klasiky s motorem je úplně jiná káva
včera
Hazardní sázka Porsche firmu dál rozkládá. Zavírá tři divize včetně celé továrny na baterky, 500 lidí má padáka
včera
Magazín si koupil elektrické auto na dlouhodobý test. Jezdil s ním 1 rok a 11 tisíc km, prodělal na něm přes 1 milion Kč
včera
Živá témata na fóru
- S větrem ve vlasech.... 05.09. 21:50 - Zajda
- Politický koutek 05.09. 19:59 - řidičBOB
- Lampárna (stěžovatelna) 05.09. 19:58 - řidičBOB
- Řidiči, co to mají v ruce... 05.09. 08:12 - Truck Daškam
- Porsche - vse o sportovnich modelech 05.08. 14:13 - pavproch
- Fiat a vše kolem nich 05.08. 12:59 - pavproch
- Další zajímavá autovidea 05.08. 10:51 - Truck Daškam
- Policejní kontroly a měření 05.07. 20:38 - jerry
