Na letišti v Boloni začal sloužit podpůrný vůz, jaký nemají nikde jinde na světě

V podobných rolích obvykle vídáme vozy, které jsou maximálně utilitární a až tak nevadí, když schytají nějakou tu ránu. Na letišti v italské Boloni ale slouží Lamborghini. A není tu jen pro parádu.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Na letišti v Boloni začal sloužit podpůrný vůz, jaký nemají nikde jinde na světě

16.6.2019 | Petr Miler

V podobných rolích obvykle vídáme vozy, které jsou maximálně utilitární a až tak nevadí, když schytají nějakou tu ránu. Na letišti v italské Boloni ale slouží Lamborghini. A není tu jen pro parádu.

Pokud jste někdy letěli letadlem a všímáte si věci okolo sebe, pravděpodobně jste nepřehlédli, že na letišti se to nehemží jen aeroplány. Je tam také spousta z aut, z nichž některá vozí lidi, jiná zavazadla, další umí táhnout i letadla a některá je jen doprovází. Obvykle nejde i příliš zajímavé stroje, snad s výjimkou těch, které umí letadla táhnout. V italské Boloni se ale rozhodli, že neobyčejná mohou být i ta podpůrná či doprovodná.

Čtenáře znalé zeměpisu už určitě trklo, že Boloňa a Sant'a Agata Bolognese nebudou dva úplně jiné světy a druhé místo je přece sídlem automobilky Lamborghini. Na Marconiho letišti se už dosud předváděla nová Lamborghini klasickým způsobem v příletových či odletových halách, teď tam ale jeden stroj značky bude vidět ještě lépe - sloužit totiž začal právě jako podpůrný vůz.

Jde o Lamborghini Huracán se zadním pohonem, které bylo v Centro Stile Lamborghini pro takovou roli řádně vyfešákováno. Standardní šedý lak tedy doprovází kontrastní žluté pruhy a šachovnice s italskou trikolórou a tradičním nápisem „Follow Me”. A aby bylo formalitám učiněno zadost, nechybí ani žlutý maják. Auto se navíc na letišti nevystaví jen pár dnů, bude tu skutečně sloužit. Management Marconiho letiště tak říká, že má nyní podpůrné auto jako nikdo jiný na světě. A určitě nepřehání, supersporty tuhle roli běžně nezastávají.


Na letišti v Boloni začal sloužit podpůrný vůz, jaký nemají nikde jinde na světě - 1 - Lamborghini Huracan Aeroporto Marconi di Bologna 01Na letišti v Boloni začal sloužit podpůrný vůz, jaký nemají nikde jinde na světě - 2 - Lamborghini Huracan Aeroporto Marconi di Bologna 02Na letišti v Boloni začal sloužit podpůrný vůz, jaký nemají nikde jinde na světě - 3 - Lamborghini Huracan Aeroporto Marconi di Bologna 03Na letišti v Boloni začal sloužit podpůrný vůz, jaký nemají nikde jinde na světě - 4 - Lamborghini Huracan Aeroporto Marconi di Bologna 04Na letišti v Boloni začal sloužit podpůrný vůz, jaký nemají nikde jinde na světě - 5 - Lamborghini Huracan Aeroporto Marconi di Bologna 05Na letišti v Boloni začal sloužit podpůrný vůz, jaký nemají nikde jinde na světě - 6 - Lamborghini Huracan Aeroporto Marconi di Bologna 06Na letišti v Boloni začal sloužit podpůrný vůz, jaký nemají nikde jinde na světě - 7 - Lamborghini Huracan Aeroporto Marconi di Bologna 07Na letišti v Boloni začal sloužit podpůrný vůz, jaký nemají nikde jinde na světě - 8 - Lamborghini Huracan Aeroporto Marconi di Bologna 08Na letišti v Boloni začal sloužit podpůrný vůz, jaký nemají nikde jinde na světě - 9 - Lamborghini Huracan Aeroporto Marconi di Bologna 09
Lamborghini Huracan teď slouží na Aeroporto Marconi di Bologna jako podpůerný vůz

Na letišti v Boloni začal sloužit podpůrný vůz, jaký nemají nikde jinde na světě - 10 - Lamborghini Huracan Aeroporto Marconi di Bologna 10Na letišti v Boloni začal sloužit podpůrný vůz, jaký nemají nikde jinde na světě - 11 - Lamborghini Huracan Aeroporto Marconi di Bologna 11Na letišti v Boloni začal sloužit podpůrný vůz, jaký nemají nikde jinde na světě - 12 - Lamborghini Huracan Aeroporto Marconi di Bologna 12Na letišti v Boloni začal sloužit podpůrný vůz, jaký nemají nikde jinde na světě - 13 - Lamborghini Huracan Aeroporto Marconi di Bologna 13
Další modely už dříve vítaly a dále vítají přilétávající i odlétající

Zdroje: Lamborghini, Aeroporto Marconi di Bologna@Instagram

Petr Miler

Reklama
Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše

Reklama