Neobvykle upravené Porsche známého youtubera nafotili u Nordschleife

Už tak zajímavá auta potulující se v okolí starého Nürburgringu doplnilo tmavě zelené Porsche s úložným boxem na střeše a přídavnými světly. Do ráje aut zavítal Seen Through Glass.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Neobvykle upravené Porsche známého youtubera nafotili u Nordschleife

22.6.2019 | Mirek Mazal

Už tak zajímavá auta potulující se v okolí starého Nürburgringu doplnilo tmavě zelené Porsche s úložným boxem na střeše a přídavnými světly. Do ráje aut zavítal Seen Through Glass.

Nenasytný dobrodruh jménem Sam spojil vášeň pro poznávání nových míst s automobilovým koníčkem a rozhodl se procestovat celý svět. Všechny zážitky zachycuje kamerou a pravidelně je vystavuje na svém kanálu na Youtube jménem Seen Through Glass. A právě on byl se svým před pár dny nafocen u nejnáročnějšího okruhu světa, Severní smyčky Nürburgringu.

Na první pohled nic až tak zajímavého, ale podívejte se na jeho auto. Jde o Porsche 911 Carrera T, které stojí za pozornost samo o sobě, v Samově případě ale nezůstalo u sériového stavu. Všech šest přeplňovaných válců z třílitrového motoru typu boxer by mělo dál dávat sériový výkon 272 kW (370 koní) a točivý moment 450 Nm, vizuálně je to ale jiná píseň. Na první pohled zaujme barva odlehčeného Porsche, tmavě zelená se na 911 moc nevídá, zvláštní barva je jen jedna z neobvyklých modifikací. Sam nechal připevnit navíc pár doplňkových světlometů nad přední nárazník, exteriér polepil nálepkami sponzorů ročního výletu, ale hlavně připevnil na střechu ližiny s rakví.

Vylepšení po vzoru Jona Olssona má praktické využití, nicméně slouží i jako magnet na oči kolemjdoucích. Zvýšené těžiště nevadilo ani prudkým zatáčkám Zeleného pekla, kde se Carrera s pohonem zadních kol cítila jako ryba ve vodě. Na správné vedení stopy dohlížel místní guru Misha Charoudin a oba pánové si jízdu náležitě vychutnali, jak můžete vidět na videu z místa.

Dodejme, že Sam je původem z Velké Británie a vydal se na dvanáctiměsíční jízdu různými kontinenty. Cílem je především poznat odlišnou kulturu ve 35 státech napříč Austrálií, Evropou, Amerikou, Kanadou a Středním východem. Každou destinaci dokumentuje a své snímky nebo záběry zveřejňuje na internetu, takže pokud máte zájem něco takového sledovat...


Neobvykle upravené Porsche známého youtubera nafotili u Nordschleife - 1 - Porsche 911 Carrera T Youtubera Seen Through Glass 05Neobvykle upravené Porsche známého youtubera nafotili u Nordschleife - 2 - Porsche 911 Carrera T Youtubera Seen Through Glass 06Neobvykle upravené Porsche známého youtubera nafotili u Nordschleife - 3 - Porsche 911 Carrera T Youtubera Seen Through Glass 07Neobvykle upravené Porsche známého youtubera nafotili u Nordschleife - 4 - Porsche 911 Carrera T Youtubera Seen Through Glass 08Neobvykle upravené Porsche známého youtubera nafotili u Nordschleife - 5 - Porsche 911 Carrera T Youtubera Seen Through Glass 09Neobvykle upravené Porsche známého youtubera nafotili u Nordschleife - 6 - Porsche 911 Carrera T Youtubera Seen Through Glass 10Neobvykle upravené Porsche známého youtubera nafotili u Nordschleife - 7 - Porsche 911 Carrera T Youtubera Seen Through Glass 11Neobvykle upravené Porsche známého youtubera nafotili u Nordschleife - 8 - Porsche 911 Carrera T Youtubera Seen Through Glass 12Neobvykle upravené Porsche známého youtubera nafotili u Nordschleife - 9 - Porsche 911 Carrera T Youtubera Seen Through Glass 03Neobvykle upravené Porsche známého youtubera nafotili u Nordschleife - 10 - Porsche 911 Carrera T Youtubera Seen Through Glass 04
Sam z kanálu Seen Through Glass na Youtube se během putování po světě zastavil i na Nordschleife, kde bylo pro vyvenčení všech 370 koní tradičně třeba doplnit palivo

Zdroje: Auto Junk, Through Glass@Youtube

Mirek Mazal

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše

Reklama