Reklama

Nové Audi A8 nafoceno pod širým nebem. Prý je tak hezčí než na studiových fotkách

Nová A8 je stále žhavou novinkou, i tak se ji už teď podařilo nafotit na ulici. A působí tak prý mnohem lépe, než se zprvu zdálo.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Nové Audi A8 nafoceno pod širým nebem. Prý je tak hezčí než na studiových fotkách

29.7.2017 | Petr Miler | 7 příspěvků

Nová A8 je stále žhavou novinkou, i tak se ji už teď podařilo nafotit na ulici. A působí tak prý mnohem lépe, než se zprvu zdálo.

Audi A8, BMW řady 7 a Mercedes třídy S nejsou modely, které by prestižní německé automobilky živily, to ani zdaleka. Přesto jsou považovány za ty nejdůležitější a jejich premiéry jsou sledovány řádově větším počtem lidí, než kteří si je reálně mohou dovolit. Důvod je prostý - jsou to výkladní skříně nové techniky té které značky, která postupem času sestoupí do nižších tříd. Zejména Mercedes třídy S se po dekády své existence snaží být tak pokrokový, že bychom o jeho prvenstvích v automobilovém světě mohli napsat knihu.

Právě z jeho pozice průkopníka si ale v posledních letech chce utrhnout co nejvíce Audi A8. Snaží být co nejlepším naplněním firemního sloganu o náskoku díky technice a technici značky byli jeho novátorstvím tak posedlí, že o rok protáhli vývoj jeho nové generace, aby přišli s nejlepším systémem autonomního řízení, který si dnes můžeme koupit. Jestli jej novinka nabízí nebo ne, je zatím předčasné soudit, nová A8 je ale 14 dnů na světě a od té doby jsme si pouze mohli srovnat novou generaci s tou předchozí.

Mohli jsme vám ukázat i živé fotky z místa premiéry, ale to bylo to tak všechno. A zdálo se, že na cokoli „živějšího” si budeme muset ještě pár měsíců počkat. Jenže nakonec to tak není - Audi už teď s novou A8 objíždí evropské země a předvádí ji naživo svým nejlepším zákazníkům. A právě při jedné takové akci se povedlo vůz nafotit v celé jeho kráse pod širým nebem ještě předtím, než „zaplul” do uzavřené společnosti svých potenciálních kupců.

Právě jeden z nich vůz takto nafotil na chodníku před místem, kde se akce konala a novou A8 (v prodloužené verzi L) tak můžeme spatřit snad vůbec poprvé pod širým nebem. Design vozu nebyl zrovna tím, čím by A8 napoprvé uchvátila a ani autor snímků nebyl z vozu po jeho premiéře bůhvíjak „odvařený”. Teď ale říká, že v přirozeném prostředí „působí mnohem lépe, než očekával” - veškerá skepse je rázem ta tam.

Váš názor ale pochopitelně může být jiný - podívejte se sami na přiložené fotky a uvidíte. Osobní kontakt pochopitelně nenahradí, „normálně” nafocená A8 v denním světle ale přece jen dělá jiný dojem než v uzavřených hangárech v záři desítek reflektorů. Vidět nakonec můžeme i „beztlačítkový” interiér, který hned odhaluje i jednu ze svých největších slabin - vše se v něm kvapem ohmatá...

Nové Audi A8 nafoceno pod širým nebem. Prý je tak hezčí než na studiových fotkách - 1 - Audi A8 2018 ulice 01Nové Audi A8 nafoceno pod širým nebem. Prý je tak hezčí než na studiových fotkách - 2 - Audi A8 2018 ulice 02Nové Audi A8 nafoceno pod širým nebem. Prý je tak hezčí než na studiových fotkách - 3 - Audi A8 2018 ulice 03Nové Audi A8 nafoceno pod širým nebem. Prý je tak hezčí než na studiových fotkách - 4 - Audi A8 2018 ulice 04Nové Audi A8 nafoceno pod širým nebem. Prý je tak hezčí než na studiových fotkách - 5 - Audi A8 2018 ulice 05Nové Audi A8 nafoceno pod širým nebem. Prý je tak hezčí než na studiových fotkách - 6 - Audi A8 2018 ulice 06Nové Audi A8 nafoceno pod širým nebem. Prý je tak hezčí než na studiových fotkách - 7 - Audi A8 2018 ulice 07
Autor snímků tvrdí, že takto je nová A8 hezčí. Realitu posuďte sami...

Zdroj: Autojunk

Petr Miler

Další zajímavé články:

Diskuze 7 příspěvků

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše